Videa

Ozzy Osbourne - Miracle Man

6. června 2010 v 14:25 | Monsterfuck
Ozzy je dost dobře možná tou nejkontroverznější postavou heavy metalu. Na jednu stranu je to nepochybně legendární osobnost, stál u zrodu Black Sabbath, jedné z nejdůležitějších skupin metalu vůbec, má za sebou dlouhou a plodnou sólovou kariéru, našel světu nejednoho famózního kytaristu, stačí vzpomenout jen Zakka Wylda, pokud nechceme zajít rovnou až k Randy Rhoadsovi. Na druhou stranu ale Ozzy s tím, co všechno za svůj život vychlastal a vyfetoval, může být klidně jen pěkně uleželý zombie, fanoušci nad ním pravidelně hromadně lámou hůl, když se ztrapňuje v debilitách typu "The Osbournes" nebo retardovaných reklamách, z nichž je soudnému člověku akorát tak na blití. Zanedlouho se nám však Ozzman pokusí (opět) dokázat, že do šrotu ještě nepatří, a to s novou deskou "Scream", kterou někteří po minulé, celkem povedené "Black Rain" jistě budou očekávat s nadějí, jiní spíše s obavami. Jak to ale dopadne, nezmění nic na tom, že se Ozzy v létě objeví v České republice na Řípfestu. Jednou jsem někde četl vtip, že na Ozzyho koncerty se nechodí dívat, jak mu to hraje, ale jestli ještě žije. Zjistit to můžete koncem srpna. Teď si však dáme vzpomínku na doby, kdy o Ozzyho kvalitách ještě nikdo nepochyboval - více jak dvacet let staré video "Miracle Man".

LIVE:
Řípfest, 28. srpna 2010, Krabčice u hory Říp


Album: No Rest for the Wicked (1988)
Rok: 1988
Styl: heavy metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×480
Velikost: 134MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Cannibal Corpse - Priests of Sodom

5. června 2010 v 18:17 | Monsterfuck
Minule tu byl Brutal Assault zastoupen doomovými velikány My Dying Bride, takže si pro dnešek dáme o něco ostřejší sebranku (což automaticky neznamená lepší, záleží na vkusu), a to rovnou jednoho z headlinerů - samotné death metalové harcovníky Cannibal Corpse z Floridy a jejich doposud poslední video k pecce "Priests of Sodom" ve vymazlené kvalitě. Užijte si to!

LIVE:
Brutal Assault 15, 12.-14. srpna 2010, vojenská pevnost Josefov u Jaroměře

Priests of Sodom video

Album: Evisceration Plague (2009)
Rok: 2010
Styl: death metal
Formát: mp4
Rozlišení: 1280×720
Velikost: 55MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

My Dying Bride - And I Walk with Them [live]

29. května 2010 v 19:27 | Monsterfuck
V našem malém video seriálu po českých festivalech už pomalu jdeme do finiše, aktuálně jsme v půlce srpna u naší předposlední zastávky - Brutal Assaultu. Jestli si nějaký letní festival zaslouží propagaci a pozornost, je to určitě právě toto josefovské monstrum. Já osobně znám jen opravdu málo festivalů, které by si dávaly takto záležet na sestavě (ta je letos vskutku lahůdková), a to v rámci celé Evropy. Od alternativních partiček a jinde neviděných exkluzivit, přes ty nejbrutálnější extrémy až k těm opravdu velkým plakátovým jménům. To vše a ještě víc letos Josefov zažije. A My Dying Bride? Ano, i tito pionýři extrémního doom metalu se zde představí. Kapela sice koncertuje sporadicky, ale když už, tak to stojí za to a já osobně dám krk na to, že právě oni budou patřit k vrcholům Brutal Assaultu. Na ukázku si dáme živák "And I Walk with Them" z dva roky starého vydání Hellfestu ve Francii.

LIVE:
Brutal Assault 15, 12.-14. srpna 2010, vojenská pevnost Josefov u Jaroměře


Album: A Line of Deathless Kings (2006)
Rok: 2008
Styl: doom/death metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×480
Velikost: 100MB
SICMAGGOT INDEX: 8/10

Sirenia - The Path to Decay

28. května 2010 v 19:08 | Monsterfuck
Benátská noc sice neleží tak úplně v okruhu našeho zájmu, ale proč si občas neodskočit k něčemu lehčímu, že? Zvlášť když si zde i příznivce řízných kytar nějaké ty kapely najde. Mezi těmi několika formacemi, které na Sicmaggot svým vyzněním zapadají a které na letošní Benátské noci zahrají, je třeba i norská gothic metalová skupina Sirenia. Asi už vám došlo (pokud jste se tedy rovnou nepodívali na nadpis článku), že právě jejich kousek si dnes dáme v naší video sekci. A protože Sirenia střídá zpěvačky jak ponožky (čtyři alba - čtyři vokalistky), nebylo by moc logické sahat po jejich archivu s jiným než současným hlasem, takže si dáme ten jediný klip s jejich aktuální (a údajně i definitivní... i když to se říkalo i o té minulé) zpěvačkou Ailyn - "The Path to Decay".

LIVE:
Benátská noc 18, 30. července - 1. srpna 2010, Malá Skála - Český ráj

The Path to Decay video

Album: The 13th Floor (2009)
Rok: 2009
Styl: gothic metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×360
Velikost: 63MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Skyforger - Kurshi

16. května 2010 v 13:11 | Monsterfuck
Těžko by člověk vymyslel katastrofičtější scénář, než jak proběhl loňský ročník festivalu Hellfast Attack, kdy svůj set odehrály pouze dvě kapely a pak celý areál spláchnul doslova apokalyptický déšť, díky němuž musel být festival ukončen. Ke cti pořadatelů slouží, že to nevzdali pokračují dalším ročníkem, letos navíc poprvé dvoudenním. Teď jen organizátorům držet palce, aby jim tentokrát nezlomilo vaz datum konání, které je o stejném víkendu jako obří akce Masters of Rock a Obscene Extreme (podobná situace nasazení oproti Masters of Rock v loňském roce zrušila například takový Blacklights). Tak či tak, sestava Hellfast Attack 4 je pro příznivce UG jistě lákavá, přičemž roli headlinera obstarávají pagan/folkaři Skyforger z Lotyšska. Ti jsou sice na českých pódiích celkem častí hosté, ale to nic nemění na faktu, že lidi prostě umí natáhnout. A ne náhodou, vždyť ve svém žánru patří k absolutní špičce a jsou dlouhými roky prověřenou kvalitou, která si se současným pagan trendem vytírá zadek. To dokazuje i následující klip "Kurshi".

LIVE:
Hellfast Attack 4, 16.-17. července 2010, Brněnec u Svitav


Album: Kauja Pie Saules (1998)
Styl: pagan / folk / black metal
Formát: avi
Rozlišení: 480×266
Velikost: 40MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Haemorrhage - Mortuary Riot

15. května 2010 v 12:03 | Monsterfuck
K největším tahákům letošního Obscene Extreme, který je bezesporu jedním z největších grind-only festivalů na světě, patří jistojistě také horké grindové hlavy Haemorrhage ze Španělska, jejichž klip "Mortuary Riot" si dnes dáme. Pokud se neštítíte pořádných čuňáren, tak právě tahle cháska je pro vás jako stvořená. Pro správný gurmánský požitek nechybí kýbly kečupu ani jedna menší pitva, takže video přímo stvořené pro dobu oběda! Dobrou chuť!

LIVE:
Obscene Extreme, 15.-17. července 2010, Trutnov - Na Bojišti


Album: Morgue Sweet Home (2002)
Rok: 2002
Styl: goregrind
Formát: avi
Rozlišení: 720×576
Velikost: 70MB
SICMAGGOT INDEX: 6/10

Communic - Conspiracy in Mind

8. května 2010 v 16:38 | Monsterfuck
U minulého videa jsem tu na adresu Masters of Rock psal, že v letošním ročníku je jeho hlavní náplní heavy metal a příbuzné žánry více než kdy jindy, což je pravda, ale i tak se dá najít několik málo vlaštovek odjinud. Mým osobním černým koněm sestavy jsou progresivní Norové Communic, kteří s pouhými třemi nástroji a vokálem malují někdy opravdu nevídané zvukové plochy, a to navíc s až neuvěřitelnou lehkostí. Rozhodně se nejedná o kapelu, kterou by bylo záhodno přehlížet, takže jí alespoň věnujeme zmínku v podobě videoklipu k titulní skladbě jejich debutové desky "Conspiracy in Mind".

LIVE:
Masters of Rock, 15.-18. července 2010, Vizovice - areál likérky Rudolf Jelínek

Communic

Album: Conspiracy in Mind (2005)
Rok: 2005
Styl: progressive metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×480
Velikost: 123MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Manowar - Gods of War

30. dubna 2010 v 18:58 | Monsterfuck
Letošnímu ročníku Masters of Rock bude jednoznačně vládnout klasický heavy metal, popřípadě jeho příbuzné odnože power a speed, a tak není žádným překvapením, že i králem celého vizovického ansámblu nebude nikdo jiný než kovaní heavy metalisté. A tentokrát to budou ti nejkovanější ze všech kovaných - nikdo menší Manowar, kapela, kterou jedni milují a uctívají až za hrob a kterou druzí nenávidí a vysmívají se jí, kudy chodí. Já osobně stojím tak někde na pomezí, což v podstatě znamená, že jim ten jejich bezesporu přehnaný patos nežeru, ale to, že Manowar hrají dobrou muziku, mi nikdo nikdy nevymluví, to je prostě a jednoduše fakt. Nejedno jejich album dnes už je a navždy bude zapsáno zlatým písmem v kronice metalové hudby, a to rozhodně zaslouženě. Poslední album "Gods of War" se symfonickým orchestrem však fanoušky, kteří očekávali další porci hrdinnských hoblovaček, moc kladně přijata nebylo. Jenže svým způsobem neprávem, protože se rozhodně nejedná špatnou nahrávku, což dokazuje i výtečná a epická titulní věc v podobě následujícího videoklipu.

LIVE:
Masters of Rock, 15.-18. července 2010, Vizovice - areál likérky Rudolf Jelínek


Album: Gods of War (2007)
Rok: 2007
Styl: heavy metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×360
Velikost: 102MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Testament - More Than Meets the Eye

17. dubna 2010 v 22:10 | Monsterfuck
Nevím jak vám, ale mně přijde, že už je pomalu čas na další video, které by tentokrát mělo udělat radost všem příznivcům pořádného thrash metalu. Hrát nám dnes totiž nebude nikdo menší než jedna z veličin svého žánru - Testament. Kromě toho však také zahrají i jako headlineři na českém Basinfirefestu, takže jejich pecka "More Than Meets the Eye" budiž takovým malým opáčkem, než opět po roce vtrhnou do ČR.

LIVE:
Basinfirefest, 2.-4. července 2010, Spálené Poříčí


Album: The Formation of Damnation (2008)
Rok: 2008
Styl: thrash metal
Formát: mkv
Rozlišení: 608×256
Velikost: 80MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Edguy - Ministry of Saints

12. dubna 2010 v 22:28 | Monsterfuck
Němci Edguy budou letos společně s krajany Rage headlinery třinecké Noci plné hvězd. Pokud chcete slyšet můj osobní názor (sice ne že by sem teď patřil, ale víte jak...), tak nevím nevím, jestli je to zrovna nejlepší nápad dělat hlavní hvězdy z kapel, které tu hrají skoro každý půlrok. Oukej, nepřejme však nikomu nic špatného, areál se stejně jistě zaplní tak jako tak a my, když už nic jiného, máme alespoň možnost si tu dát klípek ze žánru, který se v naší video sekci moc často neobjevuje. Já sice Edguy moc nežeru, ale videoklip a vlastně i song "Ministry of Saints" se celkem dost povedl, takže... proč to nestáhnout?

LIVE:
Noc plná hvězd, 25.-26. června 2010, Třinec - fotbalový stadion Borek


Album: Tinnitus Sanctus
Rok: 2008
Styl: power metal
Formát: avi
Rozlišení: 704×512
Velikost: 49MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Trollech - Ve stínu starých dubů

3. dubna 2010 v 13:14 | Monsterfuck
Naše malé tour de české festivaly má další zastávku v Trhových Sviních (takhle se to asi neskloňuje, co?), kde se již tradičně uskuteční další ročník Apocalyptic Form of Death, neboli zkráceně AFODu. Jelikož jsem ale nesehnal nějaké kvalitnější klípky od zahraničních vystupujících (Illnath, In Slumber, Lyfthrasyr) a jsem moc líný na to je nějak extra shánět, vypomůžeme si videem made in U Nás. Volba padla na Trollech, a to hned ze dvou důvodů - jednak to jsou moji oblíbenci (heh) a druhak právě vypustili novou fošnu "Jasmuz", takže se nám to akorát hezky doplní. K "Jasmuz" však zatím žádný klip nevznikl, tak musíme sáhnout po osvědčené klasice a vytáhnout sedm let starou hitovku "Ve stínu starých dubů". Co si budeme povídat, ten videoklip na Oscara vážně není, ale song je pecka, o tom žádná!

LIVE:
Apocalyptic Form of Death, 25.-26. června 2010, Trhové Sviny - Autocamp


Album: Ve stínu starých dubů (2003)
Rok: 2003
Styl: forest black metal
Formát: mpg
Rozlišení: 352×240
Velikost: 75MB
SICMAGGOT INDEX: 5/10

Mastodon - Divinations

28. března 2010 v 21:19 | Monsterfuck
Včera Sonisphere poprvé, dnes Sonisphere podruhé. Jelikož tedy máme okecávačky za sebou již předchozího dne, vrhněme se teď rovnou na videoklipózní nářez, který nám pro dnešek obstarají Amíci Mastodon. Jejich loni vydaná fošna "Crack the Skye" do svých sítí ulovila nejednu pozitivní kritiku, výborné ohlasy fandů a shrábla rovněž nejedno ocenění. A kdybychom řekli, že neprávem, rozhodně bychom Mastodon křivdili, protože to kvalitní muzika bezesporu je. Tak kvalitní, že se jistě v Mimoni neztratí ani v konkurenci s tak velkým množstvím nablýskaných kapel. Než se tomu tak ale stane, dáme si jejich video "Divinations", právě z "Crack the Skye". A proč zrovna tenhle klip? Inu, protože já osobně mám slabost pro Yettiho a neandrtálce s kytarou... a to mi věřte, že v "Divinations" si užijete obou :)

LIVE:
Sonisphere Festival, 19. června 2010, letiště Hradčany u Mimoně


Album: Crack the Skye (2009)
Rok: 2009
Styl: progressive groove metal
Formát: mkv
Rozlišení: 704×320
Velikost: 60MB
SICMAGGOT INDEX: 8/10

Heaven & Hell - Bible Black (live)

27. března 2010 v 12:22 | Monsterfuck
V našem malém festivalovém video seriálu se dostáváme k jedné z nejočekávanějších akcí letošního roku, která - a to si myslím můžeme dovolit říct už teď - bude s 95% pravděpodobností tím největším českým festivalem (střízlivé odhady se pohybují kolem pěti desetitisíců návštěvníků). A ono se není ani čemu divit, Sonisphere totiž disponuje sestavou, z níž jdou na nejednoho příznivce tvrdší muziky mdloby. My si teď dáme jeden z hlavních taháků, na který se možná vedle thrashové Čtyřky v čele s Metallicou lehce pozapomíná - Heaven & Hell, alias Black Sabbath s božským Ronniem Diem v sestavě. Na programu je singlová pecka "Bible Black" z jejich poslední (a pod tímto názvem vlastně i první) desky "The Devil You Know". Navíc jde o živák z (a pozor, teď přijde překvápko) loňského, anglického Sonispheru, takže reprezentativnější obrázek o tom, co Heaven & Hell v Mimoni předvedou, asi neseženete.

LIVE:
Sonisphere Festival, 19. června 2010, letiště Hradčany u Mimoně

Bible Black live

Album: The Devil You Know (2009)
Rok: 2009
Styl: heavy/doom metal
Formát: avi
Rozlišení: 720×480
Velikost: 90MB
SICMAGGOT INDEX: 8/10

Belphegor - Der Geistertreiber

20. března 2010 v 22:15 | Monsterfuck
Severočeský festival Metalgate má na shánění headlinerů smůlu - dvakrát si pořadatelé domluvili zahraniční hvězdu a dvakrát museli narychlo hledat náhradu. Letos zde měli vystoupit Dark Funeral, ale protože svou účast zrušili, nastupují na jejich místo Belphegor. Na jednu stranu je to ale jejich smůla, že odříkávají koncerty, mohli tu mít klip v našem festivalovém seriálu, ale takto tento flek připadá rakouským pořízkům a jejich poslednímu video kousku "Der Geistertreiber", který propaguje aktuální pekelnou fošnu "Walpurgis Rites - Hexenwahn".

LIVE:
Metalgate Open Air, 12. června 2010, areál Vostrov u Mnichova Hradiště


Album: Walpurgis Rites - Hexenwahn (2009)
Rok: 2009
Styl: death/black metal
Formát: avi
Rozlišení: 636×360
Velikost: 48MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Grave - Into the Grave (live)

18. března 2010 v 19:50 | Monsterfuck
Dosti bylo plzeňské nadvlády v našem festivalovém video seriálu, pro dnešek se přesuneme do Červeného Kostelce, kde budete moci 11.-12. června navštívit Czech Death Fest, kde jako hlavní hvězda vystoupí legenda švédského oldschool death metalu Grave. Jak to těmhle veteránům na koncertech valí, se teď můžete přesvědčit živým záznamem jednoho z jejich největších hitů "Into the Grave". Kvalita není omračující, to uznávám, ale koncertní sílu téhle smečky zachycuje dobře a to je pro naše potřeby to hlavní.

LIVE:
Czech Death Fest, 11.-12. června 2010, Červený Kostelec - autocamp Brodský


Album: Into the Grave (1991)
Rok: 2006
Styl: death metal
Formát: mpg
Rozlišení: 320×240
Velikost: 61MB
SICMAGGOT INDEX: 5/10

Finntroll - Solsagan

10. března 2010 v 23:19 | Monsterfuck
Pojďme pokračovat v našem video-seriálu po českých festivalech. Minule jsem tu lehce naznačil (= vyžvanil na plnou hubu), že ty větší akce se dočkají klipů dvou, a jelikož Metalfest mezi ty větší určitě patřit bude, zůstaneme pro dnešek ještě v Plzni.

Mezi hlavní lákadla této akce bezesporu patří finští chasníci Finntroll, kteří mají na kontě čerstvou novinku "Nifelvind". Video "Solsagan" tak tedy můžete brát i jako takové menší doplnění k podobně čerstvé recenzi. Tak či tak, kvalita je opravdu luxusní, tak se nenechte dlouho přemlouvat :)

LIVE:
Metalfest, 21.-23. května 2010, Plzeň - amfiteátr Lochotín

Solsagan

Album: Nifelvind (2010)
Rok: 2010
Styl: folk metal
Formát: mp4
Rozlišení: 1280×720
Velikost: 71MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

HammerFall - Any Means Necessary (live)

7. března 2010 v 16:48 | Monsterfuck
Řeknu vám, vymýšlet pořád co hodit za video je docela otrava, ale protože já jsem koumák, vymyslel jsem, že během blízké budoucnosti vás budeme zásobovat klipy od kapel, které se u nás objeví v létě na některém z festivalů (u těch větších bude klipů víc). Jednak budu mít na čas vystaráno (hehe) a jednak uděláme koncertní promo (ne, že by to některé festy potřebovaly), což je přece hezké...

Nejblíže to máme k Metalfestu, kde jako jedna z hlavních hvězd vystoupí také HammerFall. Po čachrech se sestavou se jim sice jejich poslední studiovka "No Sacrifice, No Victory" moc nevyvedla (popravdě je tam jen jeden celkem dobrý song - právě ten z dnešního klipu), což ale nemění nic na tom, že tahle švédská kovaná parta stále táhne. A ne neprávem, jejich předchozí desky jsou totiž zaručenou kvalitou!

LIVE:
Metalfest, 21.-23. května 2010, Plzeň - amfiteátr Lochotín


Album: No Sacrifice, No Victory (2009)
Rok: 2009
Styl: heavy / power metal
Formát: mkv
Rozlišení: 720×560
Velikost: 89MB
SICMAGGOT INDEX: 6/10

Root - In the Heart of Darkness

27. února 2010 v 21:28 | Monsterfuck
Na nové dlouhohrající fošně, jež ponese název "Heritage of Satan" a bude znamenat návrat k ryze black metalovým kořenům, už Root pracují delší dobu, což ovšem neznamená, že by stále ještě nebyla v nedohlednu. Ohlášené datum vydání "někdy v roce 2010" člověku moc nepomůže. Abychom si ale čekání na desátou desku téhle české kultovky zkrátili, dáme si její videoklip k výtečné skladbě "In the Heart of Darkness". Ta se objevila na sedm let (to už je to tak dlouho?) starém albu "Madness of the Graves", což, jak všichni správní Rootani jistě vědí, byla poslední nahrávka s kytaristou Blackiem v sestavě. Kvalita je solidní (DVDrip), tak neváhejte potěšit svůj sluch i zrak :)

In the Heart of Darkness

Album: Madness of the Graves (2003)
Rok: 2004
Styl: dark / black metal
Formát: avi
Rozlišení: 720×576
Velikost: 80MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

P.S.: Chtěli byste jako příští video vidět nějaký konkrétní kousek? Neostýchejte se napsat své přání do komentářů či Knihy návštěv a my zjistíme, co se s tím dá dělat ;)

Fear Factory - Fear Campaign

13. února 2010 v 17:55 | Monsterfuck
Kdyby někdo dělal žebříček nejočekávanějších alb letošního roku, comeback Fear Factory s fošnou "Mechanize" by se jistojistě umístil na nejvyšších příčkách. Deska už před několika dny vyšla a na její pouti našimi přehrávači ji doprovází taktéž videoklip "Fear Campaign", který má, ostatně jako každý správný klip, jediný účel - namlsat posluchače, aby si fošnu poslušně koupili. A proč tady o tom mluvíme? Protože si ten klip teď u nás můžete stáhnout (a po jeho zhlédnutí si jít poslušně koupit placku). Kvalita je luxusní, tak si tu nálož fearfactoroidního nářezu užijte!


Album: Mechanize (2010)
Rok: 2010
Styl: industrial metal
Formát: mp4
Rozlišení: 1280×720
Velikost: 80MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Celtic Frost - Ain Elohim (live Wacken 2006)

8. února 2010 v 15:44 | Monsterfuck
Když se jedni z nestorů extrémní hudby - švýcarská legenda Celtic Frost - dali roku 2001 opět dohromady po osmileté pauze, byl to jeden z nejvydařenějších comebacků vůbec. Žel, z tohoto období za sebou zanechali pouze jedinou desku "Monotheist", která, jak se zdá, je jejich už definitivní labutí písní, neboť se nad nimi v roce 2008 opět zavřela voda. Naštěstí ale hlavní tahoun kapely Thomas Gabriel Fisher pokračuje dále v tvorbě pod hlavičkou nového projektu Triptykon, a tak, než vyjde debut "Eparistera Daimones" (těšme se na březen), dáme si malé opáčko, jak vypadá kus pořádné oldschoolové muziky. Dámy a pánové, "Ain Elohim" živě.


Album: Monotheist (2006)
Rok: 2006
Styl: black / death / doom metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×368
Velikost: 99MB
SICMAGGOT INDEX: 9/10

Marilyn Manson - Disposable Teens

31. ledna 2010 v 18:16 | Seda
Máme tu další videoklip! Tentokrát od "šíleného" Marilyna Mansona, který se minulý rok moc nepředvedl (špatné vystoupení v Brně, podprůměrná deska). Tento song je deset let starý, takže letos bude slavit jubilejní výročí. Ve většině Mansonových klipů se vyskytují velice zajímavé a morbidní věci a ani tento není vyjímkou, takže se je na něco dívat. Přeji příjemnou zábavu.

Manson - Disposable teens

Album: Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death)
Rok: 2000
Styl: industrial metal
Formát: avi
Rozlišení: 520x352
Velikost: 35MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Suicide Silence - Unanswered (live)

17. ledna 2010 v 13:15 | Monsterfuck
Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo. My na chleba sice máme, ale sranda bude stejně. Na pořadu dne je totiž hodně vtipný živák z dílny deathcorových kanců Suicide Silence. Ti totiž přijeli předvést své sofistikované umění na předávání cen Epiphone Revolver Golden Gods 2009 (z názvu jistě každý odvodil, že se jedná o ceny amerického hudebního magazínu Revolver). A co že je na tom tak vtipného? Především jen tak neuvidíte řádit takovou prasečinu v kvádrech. A zuřivé vypípávání nadávek tomu jen nasazuje korunu:-)


Album: The Cleansing (2007)
Rok: 2009
Styl: deathcore
Formát: mkv
Rozlišení: 704×464
Velikost: 39MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Kamelot - Rule the World

10. ledna 2010 v 15:47 | Monsterfuck
Dnes máme na programu hned dvojitou porci kvalitního power metalu. Já osobně považuji Kamelot za jedny z nejlepších ve svém žánru a jestli je to pravda, se teď můžete sami přesvědčit za pomoci vynikající pecky "Rule the World", a to jak v podobě oficiálního klipu v lahůdkové kvalitě, tak v živém podání z německého festivalu Wacken Open Air 2008.


Klip: Rule the World
Album: Ghost Opera (2007)
Rok: 2008
Styl: power metal
Formát: mkv
Rozlišení: 704×368
Velikost: 43MB
SICMAGGOT INDEX: 9/10


Klip: Rule the World (live at Wacken Open Air)
Album: Ghost Opera (2007)
Rok: 2008
Styl: power metal
Formát: avi
Rozlišení: 640×360
Velikost: 99MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Rammstein - Pussy

2. ledna 2010 v 18:13 | Seda
Jelikož posledních pár týdnů bylo svátečních a novoročních, neurodilo se na hudební scéně moc novinek. Když nejsou novinky, přicházíme s videi. Tentokrát byl vybrán jeden z nejúspešnějších klipů minulého roku. "Pussy" sklidilo hodně kladných i negativních reakcí. Rammstein se s tim prostě neserou. Tento klip je zcela necenzurovaný, takže si můžete naplno užít krásy tohoto videa.


Album: Liebe ist für alle da
Rok: 2009
Styl: industrial metal
Formát: mkv
Rozlišení: 720x368
Velikost: 48MB
SICMAGGOT INDEX: 7/10

Ava Inferi - A Dança Das Ondas

26. prosince 2009 v 23:06 | Monsterfuck
Přes svátky to s novinkami moc žhavé není, tak si čekání na nový příval zpráv ze světa metalu musíme zkrátit dalším videoklipem. Takhle pozdě večer však nemůžete čekat žádné divočárny, právě naopak, dnes bude na programu křehká a introvertní záležitost Ava Inferi z Portugalska, respektive jejich doposud jediný oficiální videoklip ke skladbě "A Dança Das Ondas".

Když člověk porovná hudbu Mayhem a Ava Inferi, jen těžko lze uvěřit, že ji tvořil stejný člověk, přesto tomu tak je. A právě kvůli Ava Inferi opustil kytarista Blasphemer řady norské black metalové legendy a přesídlil do slunného Portugalska, aby zde tvořil tento lehce melancholický a jemný doom metal.


Album: The Silhouette (2007)
Rok: 2007
Styl: doom / gothic metal
Formát: avi
Rozlišení: 1024×768
Velikost: 92MB
SICMAGGOT INDEX: 8/10
 
 

Reklama