Tiskové zprávy

Katakombi's 'Väärä Kuu' music video released

9. března 2015 v 22:41 | H.
Katakombi's 'Väärä Kuu' music video released

The Finnish band Katakombi's 'Väärä Kuu'-titled music video is can now be viewed in youtube at http://youtu.be/ixuzxC2pZAQ

The song is from the band's self titled MLP released in 2014.

[tisková zpráva]

ZEROES by Turkish Black Metal Act BLLIIGGHHTTED is to be released March 31st through Merdumgiriz Records

9. března 2015 v 17:24 | H.
ZEROES by Turkish Black Metal Act BLLIIGGHHTTED is to be released March 31st through Merdumgiriz Records

The 45-minute album is by far the most progressive and chaotic material recorded by the prolific Turkish musicians. At once dissonant and mighty like Melkor's chants in timeless halls. Recorded in a conducted fashion helmed by Ruhanathanas, this dark journey has come to fuse together a variety of influences that one can get through high doses of hermetic Extreme Metal and Dark music. From Ambient driven Doom undertone to Psychedelic Synthesizers to relentless Black Metal melodies and chanting Death Metal vocals the album presents chaos of dark reality trying to break free of its cosmic shell.

Metal-Temple have offered and exclusive stream of one of the two songs here:

Formed by Ruahanathanas known for her work in VIRANESIR. BLLIIGGHHTTED is a psychodrama for exploring the history and philosophy of dark spirituality through correlations and juxtapositions of tradition and degeneration in essence and form. Current members include filmmaker-musician Emir Togrul of YAYLA and the idiosyncratic drummer Merdümgiriz. The project is releasing the debut album "Zeroes" through Merdumgiriz Records March 31st.

As with his work on YAYLA, Emir ToğŸrul's grand vision, each Zeroes CD, Tape, t-shirt and patch is handmade; Emir sprays the discs, cuts and inserts the prints for the jewel case, jacket and tape making all non-machined parts from scratch. All current and upcoming merch comes to fans direct from the hand of the creator himself; there is no limit to the number of "Zeroes" merch, as long as the man is alive. Toğrul is also co-owner of Merdumgiriz.

Tracklist:
Purge Me Satan
Seven Zeroes

[tisková zpráva vydavatele]

Thurisaz: 'Patterns Of Life' Video Released

8. března 2015 v 10:49 | H.
Thurisaz: 'Patterns Of Life' Video Released

Belgian atmospheric doom metallers THURISAZ will release their fourth full-length album, "The Pulse Of Mourning", on March 31 via Sleaszy Rider Records. The cover artwork was created by bandmember Mattias Theuwen in cooperation with Jeroen Mylle (AMENRA) and can be seen below.

The new single 'Patterns Of Life' can now be streamed through Youtube.


The band has the following to say about 'Patterns Of Life': "Patterns Of Life was the first song written for The Pulse Of Mourning. The main riff has been around for 2 years but until now the song remained unfinished. It has all the key elements of Thurisaz: diversity, agressivity and beauty."

THURISAZ's follow-up to 2011's "The Cimmerian Years" was produced by the band's guitarist Peter Theuwen together with Nik Mettez and Kris Belaen at the CCR studios (AXAMENTA, IN-QUEST, SUHRIM) in Zulte and mastered at the Tailor Maid Studio.

The band has the following to say about "The Pulse Of Mourning": "The Pulse of Mourning is a logical next step for Thurisaz after 2011's "The Cimmerian Years", but also a return to the rawness of 2007's "Circadian Rhythm". Once again we tried to create a very diverse album in which the many aspects of desillusion and bitterness are passing by."

''The Pulse Of Mourning" track listing:
01. Longing...
02. ...For A Change
03. Patterns Of Life
04. Tangram
05. Rays Of Light
06. One Final Step
07. Enslaved Dreams
08. In All Remembrance
09. Stargaze

Earlier this year THURISAZ released "Thurisaz: Live & Acoustic". The CD/DVD was recorded and filmed in front of a live audience and with a string-ensemble on the 1st of March 2014 at a sold-out show in 'GC Forum' in Wervik, the band's hometown. "Thurisaz: Live & Acoustic" was released on January 30 through Sleaszy Rider Records.

THURISAZ's current line-up:

Peter Theuwen: Grunts, clean voice, guitars
Mattias Theuwen: Screams, guitars
Pepijn De Raeymaecker: Drums
Kobe Canniere: Keys, clean voice
Nick Meganck: Bass

[tisková zpráva]

Nové album DOBYTČÍHO MORU v červnu pod Pařátem

7. března 2015 v 15:56 | H.
Nové album DOBYTČÍHO MORU v červnu pod Pařátem

DOBYTČÍ MOR, jedna z nejstarších tuzemských extrémně metalových kapel, byla založena už v roce 1991 s touhou hrát co nejtvrdší muziku bez sebemenších omezení, čemuž také odpovídalo chlívácky zaměřené pojmenování. Pod anglickým názvem MURRAIN, který si vyžádala tehdejší nahrávací společnost, se "Dobytci" v roce 1993 prezentovali albem "The Famine" a následně se rozpadli. Definitivní druhý dech chytli až o mnoho let později a vy jste mohli být u toho prostřednictvím dvou alb vydaných v Pařátu "Syndrom (2011) a "Plague" (2013). Na nich už hrnuli old school grindcore. Letošní červen bude datem jejich nové fošny "Penury Eats Handly", která bude podle kytaristy a zpěváka Dana více riffová, s vlivem moderny, ale zároveň sypačková s typickým ksichtem DOBYTČÍHO MORU.

Nahrává se opět u Mroše v Ostravě a v klasickém tříčlenném obsazení s tím rozdílem, že k Danovi a bubeníkovi Rostičovi se loni přidal na baskytaru Hary, dřívější kytarák PATHOLOGIST.

Nové album DOBYTČÍHO MORU vyjde 11. června společně s 64. číslem Pařátu.

[tisková zpráva vydavatele]

VolumeMax Fest IV: Čtyři šarmantní zpěvačky a sympatický vokalista

7. března 2015 v 14:57 | H.
VolumeMax Fest IV: Čtyři šarmantní zpěvačky a sympatický vokalista

Číslo čtyři je pro čtvrté pokračování VolumeMax Festu opravdu příznačné. Čtyři měsíce dělí nejnovější pokračování od svého předchozího, progresivně pojatého kola. Tentokrát vám představíme další čtyři kapely, v jejichž čele stojí čtyři půvabné zpěvačky…a v jednom případě ještě sympatický vokalista :)

Hlavní kapela k nám nyní zavítá z jihu Evropy. Mladí a nadějní Italové SLEEPING ROMANCE se na naší akci představili již v roce 2013, kdy zahráli po boku amerických THEOCRACY. Nyní vyráží na své první evropské turné v pozici headlinera a chystají se představit i svůj nový materiál. Ten i tentokrát bude sázet především na mohutné kompozice, v nichž důležitou roli hrají symfonické prvky. Nosným pilířem tvorby je však především kytarová práce a samozřejmě také emotivní projev zpěvačky Federicy Lanny. Jsme si jistí, že jejich tvorbu ocení všichni příznivci symfonicky laděného metalu.


Osmičlenná, symphonic-folk metalová smečka, kterou vedou dva kontrastující hlasy - hrubý mužský growl a jemný ženský zpěv. To jsou WOLFARIAN. Jejich hudbu tvoří něžné, lehce středověké melodie, jež jsou poskládány, mimo typických nástrojů, také z medového zvuku houslí a výrazných tónů fléten. Jsou zaměření na historii, konkrétně dobu vikingskou, pohanská božstva a bitvy. Skupina dokončila nahrávání svého prvního dlouhohrajícího alba, které ponese název "Far Away In North". Deska již brzy spatří světlo světa, a tak se jistě můžeme těšit i na písně z chystaného debutu.


Kapela ANDRAGONA hrající melodický metal se začala pod svým názvem prezentovat od prosince 2011. Kapelu založil kytarista Jiří Kozelský, který spolu se zpěvačkou Veronikou Plškovou hledali další muzikanty pro založení kapely. Po dlouhém hledání vhodného baskytaristy se sestava ustálila v prosinci 2010. Kapela začíná aktivně koncertovat v roce 2012. Repertoár tvoří vlastní tvorba převážně rychlých melodických písní, s důrazem na výraznou zpěvovou linku. V prosinci 2013 pak skupině vychází debutové EP "End Of The Prophesied Dawn", se kterým vyráží na mini-promotour. Ihned po jeho skončení se kapela vrhá na tvorbu materiálu pro svoji dlouhohrající desku.


ALIA TEMPORA je modern-symphonic metalová kapela z Brna a okolí. Charakteristickým prvkem jejich hudby jsou výrazné kytary, melodické linky a ženský vokál. Ve své tvorbě se spoléhají na své instinkty a tak vzniká zajímavá směsice melodických žánrů, k čemuž dopomáhá např. irská flétna nebo různé prvky elektronické hudby.


V rámci akce proběhne tombola o ceny věnované vystupujícími kapelami a webzinem Volumemax.

Info o akci

Datum: 15. března 2015
Místo: Brno - Melodka
Start: 18:30
Vstupné: 150 Kč (pouze na místě)

Připomeňme, že aktuální informace o akci najdete na Facebookovém profilu akce. Neváhejte jej využít pro vaše dotazy, poslech skladeb, komunikaci s přáteli. Těšíme se na Vás jak na Facebooku, tak 15. března naživo!


Odkazy:


[tisková zpráva]

Fortíð "9" CD - comming soon 27./30.03.2015

7. března 2015 v 11:56 | H.
Fortíð "9" CD - comming soon 27./30.03.2015
Epic Pagan-Black-Metal

The first song is online

In 2010 FORTÍÐ finished the trilogy with "Völuspá part III: Fall of the Ages", with the main purpose being to put one of the most important Ásatrú literature; Völuspá, into a musical form.

After finishing the Völuspá trilogy, Einar "Eldur" Thorberg Guðmundsson has returned with a new full line up. Three new members which equal three new elements applied to the soundscapes of FORTÍÐ. This has already resulted in numerous live shows across Europe. A new era of FORTÍÐ began and in 2012 the band released the album "Pagan Prophecies", which caused enormous positive feedback worldwide.

With their new and fifth studio album FORTÍÐ created their masterpiece. On "9" you can find a mix of Nordic Pagan-Black-Metal and epic and anthemic song structures. With the vocals being in Eldur's native Icelandic, these nine tracks have a unique and recognizable atmosphere that will delight any Pagan-Metal fan. Highly recommended for fans of Enslaved and Solstafir.

Tracklist:
1. Hrafnar
2. Hugur
3. Nornir
4. Viska
5. Leit
6. 9
7. Galdur
8. Rúnir
9. Hof

[tisková zpráva vydavatele]

FORGOTTEN TOMB premiere first track from new album

7. března 2015 v 8:27 | H.
FORGOTTEN TOMB premiere first track from new album

Italian black/doom metallers FORGOTTEN TOMB will release their new album "Hurt Yourself and The Ones You Love" on April 17th in Europe and April 21st in North America via Agonia Records. In anticipation, the band unveiled the album's title track (and music video). It's available at this location:

http://youtu.be/9jDguGDaxm8

In a recent interview with Musiclegends.ca, the band's mastermind Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio commented that: "[recording the new album] was hard work but at the same time it has been a rewarding experience. Producer Terje Refnses is a skilled and experienced guy, and he managed to get the best out of us and guide us towards the best choices for the sound on the album. We took a "old-fashioned" approach to the recording, limiting the use of softwares to a minimum and mostly trying to play as tight and live as possible. We also worked on our own overnight doing some overdubs and stuff like that. It was good to get those 2 weeks off and focus only on the album without too many distractions. we wanted to have a more natural and organic sound compared to the last 2 albums and I think we succeeded".

Earlier this year Marchisio said that the new opus is "a mix of melancholy, groove and pure malignancy". An organic and natural sound embraces seven new tracks, featuring the band's classic trademark style, along with some new ideas.

"Hurt Yourself and The Ones You Love" serves as the follow-up to 2012's "...And Don't Deliver Us From Evil" album. The new album cover is available below.

"Hurt Yourself and The Ones You Love" was recorded and mixed in Sound Suite Studios (Marseille, France) with Terje Refsnes (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666) behind the knobs. Brad Boatright of Audiosiege Studio (Corrosion Of Conformity, Nails, Vallenfyre, Beastmilk, High On Fire) took care of the mastering in Portland (Oregon, USA).

The album will be available in:
- digipack CD;
- box CD with jewelcase CD, bullet pendant and armband with band's logo (limited to 500 numbered copies);
- picture disc (limited to 300 hand-numbered copies);
- transparent white vinyl with red splatter (limited to 150 hand-numbered copies);
- black vinyl;
- digital formats.

Pre-orders are available here.

"Hurt Yourself and The Ones You Love" tracklist:
1- Soulless Upheaval
2- King Of The Undesirables
3- Bad Dreams Come True
4- Hurt Yourself And The Ones You Love
5- Mislead The Snakes
6- Dread The Sundown
7- Swallow The Void

Line-up:
Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio - guitar, vocals
Andrea "A." Ponzoni - lead guitar
Alessandro "Algol" Comerio - bass
Kyoo Nam "Asher" Rossi - drums

Upcoming shows:
- 14/03/2015 - Comunità Giovanile, Busto Arsizio [Va] (ITALY)
- 03/04/2015 - Doom Over London Festival, London (UK)
- 15/05/2015 - Tapper Club, Tallinn (ESTONIA)
- 16/05/2015 - Melna Piektdiena, Riga (LATVIA)
- 17/05/2015 - Kablys, Vilnius (LITHUANIA)


[tisková zpráva vydavatele]

CAPE NOIRE ... Fire ... Coming Soon

6. března 2015 v 19:40 | H.
Well. Here's the thing. Who is Cape Noire? The question isn't who it is, but rather what it is. Sinister, electronic and unadulterated. A fractured spirit within the beats that punish this treacherous piano. And a voice. One that breaks in suffocating air. Now you can seek out what is hiding behind the veil, but all you will find is a thousand lost souls. All sheltered under the heavy mantle.

Soon ... "FIRE"
First CAPE NOIRE's Video
Extract From "AD NAUSEAM" EP


[tisková zpráva]

V Českých Budějovicích v květnu vystoupí kytarový mág Victor Smolski

6. března 2015 v 17:04 | H.
V Českých Budějovicích v květnu vystoupí kytarový mág Victor Smolski

Velká hudební událost se uskuteční 2. května v Českých Budějovicích! V kultovním klubu Highway 61 vystoupí kytarový mág a bývalý člen německé legendy Rage Victor Smolski. Společnost mu budou dělat táborští Procrastination a místní Blamage, kteří do jihočeské metropole Victora pozvali.

"Tomáš (kytara) jednoho dne napsal Victorovi mail, zda by si nechtěl v Českých Budějovicích zahrát. A on souhlasil! Ale jenom tehdy, pokud si s ním zahrajeme," usmívají se členové Blamage. "Rage máme moc rádi, zvláště Victora, tak jsme hned souhlasili."

Victor Smolski vystoupí se svojí show na jihu Čech vůbec poprvé. Jeho dechberoucí techniku, osobitý styl hry, divoký a zároveň procítěný přednes obdivují kytaristé po celém světě. Málokdo ale může jeho finty sledovat z takové blízkosti, jako se v květnu naskytne Jihočechům.

Victor Smolski hrál v několika projektech a kapelách, přesto je fanoušky nejvíce spojován s Rage, od kterých ale v letošním roce odešel. Společně natočili mnoho kultovních alb, jako jsou například Unity či Soundchaser. Jeho jedinečný zvuk byl pro kapelu charakteristický.

Českobudějovičtí Blamage jsou již tuzemskou metalovou stálicí, která se pohybuje v mantinelech melodického thrash metalu. Kluci momentálně propagují svoji novou desku Bez Pravidel. Novinku v zádech mají i Procrastination, kteří osobitě propojují metal s grunge a dalšími styly.

Vstupné bude 199 korun. Koncert odstartuje ve 20 hodin. "Bude to velkolepá akce, našlapaná kytarovým uměním tohoto excelentního hudebníka, kterého jste mohli spatřit po boku skupiny Rage na koncertech a festivalech jako Wacken, Masters of Rock, Metalfest a tak dále," zvou organizátoři z kapely Blamage.

KONTAKTY A ODKAZY:
E-mail: milan.cernoch@kontaktservis.cz (Milan Černoch)

[tisková zpráva]

Bureviy | Debut album details revealed

5. března 2015 v 12:44 | H.
Bureviy | Debut album details revealed

November rain... lingering. Obscure and humid air percolates into the depths of consciousness imbuing the whole essence with damp despair and utter grief. Only chaotic cries of nomadic flocks of rooks lift one's look at morose sky, rippled with heralds of winter...

Blizzard ... Here it is - the long-awaited shroud. ... And the snowstorm veils one's eyes so that one could hear in the silent freezing air stiffened echoes of distant images... of the Universe.

The debut album from Bureviy, "Concealed Beyond The Space" will be released via DARKER THAN BLACK RECORDS on March 22nd 2015.

Lineup: White Fury (vocals), Raven (guitars), Jotuhammer (drums), Winterheart (guitars), Nemesis (vocals), ValkyriAnn (bass).

Tracklisting for Bureviy's Concealed Beyond The Space

1. Time
2. In bonds of waves
3. Eclipse
4. Concealed beyond the space
5. The lace of the Norns
6. Darradarljod
7. Gravsted

MORE INFO:

[tisková zpráva]

Cd split Le Bain de Maid / Hadem pro mého Munga

5. března 2015 v 9:41 | H.
Cd split Le Bain de Maid / Hadem pro mého Munga

Nezvyklým hudebním formátem se ohlašují chebští post rockoví screamaři LE BAIN DE MAID. Po kritikou vysoce hodnoceném albu "Mlčím, zapomínám" (Venus Flag / 2012) vychází CD split s chodovskou ryze instrumentální post hardcoreovou kapelou Hadem pro mého Munga. CD split s nádherným artworkem vychází na Venus Flag Records.

Více na:

[tisková zpráva vydavatele]

Best Czech Vinyl Disk 2014

4. března 2015 v 16:49 | H.
Best Czech Vinyl Disk 2014

1. března byla vyhlášena a do 31. 3. 2015 včetně probíhá anketa o nejlepší český vinyl roku 2014.

Zúčastnit se může každý, kdo alespoň trochu aktivně sleduje českou vinylovou scénu.

Hlasující musí vyplnit pořadí pěti LP/mini LP, zatímco hlasování pro maximálně tři SP/EP je nepovinné.

Přehledy veškerých námi evidovaných gramodesek tuzemských autorů vydaných v roce 2014 jsou k dispozici včetně náhledů všech obalů společně s detailními instrukcemi a jednoduchými pravidly na adrese

František Březina (Berry) & Vinyl Disk Musick | http://www.srpuls.cz/vdmusick

[tisková zpráva]

Hell Hammer Festival 2015

4. března 2015 v 11:02 | H.
HELLBLAST promotion a ROCKFASHION uvádí:

HELLHAMMER FESTIVAL 2015

SEBASTIEN (melodic power/progressive metal)

Jejich debutové album "Tears Of White Roses" obdrželo mnoho skvělých reakcí jak od fanoušků, tak i od hudebních kritiků z celého světa. Dalším milníkem pro kapelu je rok 2012, kdy vyráží na evropské turné s americkými CIRCLE II CIRCLE, nahrává videoklip ke skladbě Dorian a hraje na hlavním pódiu největšího českého festivalu MASTERS OF ROCK.

http://bandzone.cz/sebastien

WELICORUSS (symphonic pagan/black metal)

Sibiřská metalová kapela působící již od roku 2005. Od letošního roku po přijetí několika nových členů, mezi kterými jsou Čech a Srb, se faktický stává mezinárodním projektem. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří k black metalu, Welicoruss ve své tvorbě také používá tradiční lidové melodie a symfonické prvky.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

MEAN MESSIAH (thrash/death/progressive metal)

Mean Messiah, původně jako one man projekt, založil hudebník a producent Dan Friml, bývalý člen kapel Sebastian, Apostasy a mnoha dalších projektů a skupin.

Stylově by se hudba Mean Messiah dala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Album "Hell" je postavené na jednoduchém konceptu "cesty lidských osudů jsou spletité, ale všechny vedou do pekla", který je rozveden v textové části jednotlivých skladeb. Ty na sebe svým obsahem navzájem navazují a tvoří tak výslednou, čtyřiceti minutovou jízdu těmi nejtemnějšími zákoutími lidské mysli. 20. října se Mean Messiah stali tipem týdne serveru Bandzone.cz a právě v těchto dnech začínají i práce na druhém albu, které by mělo světlo světa spatřit na přelomu let 2015 a 2016.

http://bandzone.cz/meanmessiah

MELTDOWN (melodic/death/metal)

Mladá melo-death metalová parta, jejichž hudba vás určitě osloví, zvlášť pokud máte rádi kapely typu Norther či Kalmah. Energické skladby a technicky propracovaná sóla jsou hlavní charakteristikou této nové nadějné kapely.

http://bandzone.cz/meltdownband

Doors open: 19:00
Start: 19:30

Klub EXIT-US
Sokolovská 195 Praha 9

Vstupné: na místě za 150,- Kč.

[tisková zpráva]

Paganland | New album details revealed

4. března 2015 v 8:17 | H.
PAGANLAND's second album "Fatherland", the follower of debut "Wind of Freedom" released back in 2013, is dedicated to all Patriots of Ukraine fighting against Russian aggression. Being one of the oldest Ukrainian Pagan Metal bands, PAGANLAND carries over the love for their Land and authentic atmosphere of Carpathians into their sincerely crafted music.

"Fatherland" would be interesting for fans of old BORKNAGAR and FALKENBACH but with a Slavonic touch. The album will be released on April 27th 2015 by Svarga Music.

Tracklisting for PAGANLAND's Fatherland
1. Світанок Нової Доби [The Dawn Of A New Era]
2. Голос Карпат [The Voice Of The Carpathians]
3. Крізь Холод Зими [Through The Winter Coldness]
4. Зоряний Шлях [Stellar Path]
5. Слово Рідне, Орле Скутий [Native Word! Shackled Eagle!]
6. Незгасле Полум'я Слави [The Eternal Fire of Fame]
7. Вітчизна [Fatherland]

MORE INFO:

[tisková zpráva]

MIST: New EP details revealed

2. března 2015 v 13:38 | H.
Slovenian Doom Metal band MIST will release a new EP (cd/lmt.12"/digital) on May 8th though Soulseller Records. The 4-tracker entitled »Inan'« will include 3 new songs and one from the »Demo 2013«, recorded anew with the influence of the band's current lead guitarist, Blaž Tanšek.

MIST formed in July 2012, originally as an all-female band, and build their music on the legacy of legendary bands like Black Sabbath, Pentagram, Candlemass, Coven, Saint Vitus and others.

»Inan'« was recorded in the fall of 2014, produced, mixed and mastered by Benjamin Kic from BK Mastering. The brilliant cover art was created by drummer Mihaela Žitko.

Tracklist:

1. Inan'
2. Frozen Velvet
3. Phobia
4. Under The Night Sky

Line-up:

Nina Spruk - lead vocals
Ema Babošek - rhythm guitar & backing vocals
Blaž Tanšek - lead guitar
Neža Pečan - bass
Mihaela Žitko - drums

[tisková zpráva]

Peklo nad Otavou 10

1. března 2015 v 11:00 | H.
PEKLO NAD OTAVOU 10 - info
Sobota 14.3.2015, 20.00, Strakonice - Music bar Křemelka

BRUTALLY DECEASED, EXORCIZPHOBIA, NAURRAKAR, HIROSHIMA NIGHTMARE

Malé jubileum oslaví v sobotu 14. března 2015 tradiční klubová strakonická akce Peklo nad Otavou. Příznivci extrémních žánrů se sejdou již podesáté na stejném místě a k tanci a poslechu jim opět zahrají čtyři kapely, každá z trochu jiného ranku, aby to bylo pestré a na své si přišel každý.

BRUTALLY DECEASED
Death metal
Jestli lze o nějaké tuzemské partě prohlásit, že měla raketový start, tak jsou to právě BRUTALLY DECEASED. Kapela složená ze zkušených muzikantů se prezentuje špinavým staroškolským death metalem, jehož kořeny byly kdysi dávno zapuštěny ve Švédsku formacemi ENTOMBED, UNLEASHED, DISMEMBER nebo GRAVE, po jejichž songu si BRUTALLY DECEASED vybrali jméno.. Vedle splitu se Švéďáky INTERMENT mají na kontě dvě řadová alba, přičemž loňské dílo "Black Infernal Vortex" sklidilo zaslouženě nadšenou odezvu. Na koncertech je kapela možná ještě lepší než z nahrávek, takže se těšte na opravdové deathmetalové peklo!

EXORCIZPHOBIA
Thrash metal
I EXORCIZPHOBIA se může pyšnit slušným startem, s debutem sice přišla až po několika letech od založení, ale zato jím hned zabodovala. Takže do roka a do dne (úsměv) si užila komfort vinylového split alba s tuzemskou thrashovou jedničkou LAHAR. Z obou oficiálních nahrávek EXORCIZPHOBIE zní Amerikou ovlivněný crossover/thrash, tedy hudba melodická, ale energická, s lehkými náznaky hardcore a se specifickým zpěvem kytaristy Skořího.

NAURRAKAR
Black metal
Pražská skupina NAURRAKAR přiveze do Strakonic zlo, nenávist a rouhání. Ač podle stylového připodobnění a třeba i fotek vypadá kapela jako ortodoxní černěkovové komando, v jejich černém umění dostávají prostor i zajímavé melodie a skladby nepůsobí monotónním dojmem, naopak jsou plné zvratů. Předloňské album "Epilog lidstva" představilo kapelu jako svébytný soubor mající nakročeno do tuzemské žánrové špičky.

HIROSHIMA NIGHTMARE
Thrash metal / punk
Mladá kapela, která svou "práci" bere opravdu vážně. Po demu a miniCD splitku vydali jihočeští thrash/punk/deathers povedené split LP/CD s AZID, kterým na sebe výrazněji upozornili a zařadili se mezi nadějné smečky, o nichž se v podzemí začíná mluvit. Loni pak následoval 7" split singl, na kterém kapela přesvědčila, že se neustále zlepšuje. Trumfem kapely je zpěvačka Mařenka, jedna z mála dívek, která na tuzemské scéně vykřikuje do mikrofonu.

Vstupné: 100 Kč,-

Info:

P.S. S předstihem oznamujeme termín jedenáctého Pekla nad Otavou, které proběhne ve čtvrtek 2. července 2015 na stejném místě a zahrají dvě srbské party - THE STONE a MURDER, se kterými se představí našinci AVENGER.

[tisková zpráva pořadatele]

Enter the Eternal Fire fest Volyně 2015

28. února 2015 v 14:03 | H.
ENTER THE ETERNAL FIRE

Do jihočeské Volyně se vrací dvoudenní metalový open air festival.

Přátelé, vezměme to trochu zeširoka, proč trochu nezavzpomínat. Kdo by to řekl, že uběhlo už 10 let od posledního ročníku kdysi poměrně oblíbeného a početnou diváckou kulisou se pyšnícího UG open air podniku OPEN HELL FEST ve Volyni. Pamětníci ví své, pro mladší ročníky: je řeč o tomto : http://home.tiscali.cz/openhell/hellcz.html. Tradice utichla, pro mnohé "kultovní" Volyně zmizela z metalové mapy a život běžel dál.

Od roku 2005 dění v branži sledujeme z povzdálí a nebudeme chodit kolem horké kaše, letos jsme i přes relativní nasycenost festivalového "trhu" definitivně neodolali a zkusíme opět přispět svojí troškou do mlýna do nabídky letních vícedenních akcí.

Myslíme si, že doba uzrála a opět máme co říct. Hlad fanoušků byl ukojen, na českých festivalech zahrála už snad všechna blyštivá světová jména (snad vyjma Master´s Hammer, Darkthrone a pár sveřepých :-) a i ty největší podniky se ve finále neubrání rotaci těch samých "hvězd" pořád dokola. Přitom metalový underground po celém světě nabízí nespočet podle nás skvělých kapel, které tu nehrají, protože nejsou součástí bookingových agentur a vysokého festivalového byznysu.

Chceme nabídnout alternativu k masovým akcím, kde se návštěvníci chca nechca brodí davy, při sledování vystoupení účinkujících jsou odkázáni na projekci na plátno, což není vždy zrovna blízký kontakt s interpretem, jaký by si člověk přál... V neposlední řadě, účast na velkých fesťácích často představuje i nemalou finanční investici. My to chcene pojmout jinak.

Jinak se stavíme i k celkové dramaturgii a filozofii festivalu. Nechceme být úzce profilováni na jeden konkrétní subžánr metalu, v soupisce našich kapel najdete death, black, thrash, doom i grind... Ale co u nás ale zcela jistě nenaleznete jsou všelijaké moderní tvary metalu, vesměs propojené se slůvkem "core". ENTER THE ETERNAL FIRE je obecně pro příznivce staré školy. Dokážeme vám, že lze postavit festivalový line-up z kapel, které nejsou ve světě tolik "slavné", nepodřizují se nejnovějším trendům, ale leckteré "prvoligové" kolegy přesto strčí do kapsy. V tomto chceme plynule navázat na ducha OPEN HELL FESTu (dodnes jsme pyšní, že jsme fanouškům zprostředkovávali první česká vystoupení tehdy jestě relativně neznámých Skyforger, Desaster, Centinex, Watain, Negura Bunget, The stone a dalších v letním kině ve Volyni v letech 1998 - 2005. Věříme, že další jména se do této kategorie "objevených klenotů" ještě zařadí).

Ostatně brzy poskytneme kompletní info ke všem kapelám, které ve Volyni vystoupí a budete moci posoudit sami, nakolik zajímavý a svébytný mix nabízíme. V tuto chvíli můžeme prozradit pár základních informací. Festival se uskuteční 31. 7 - 1. 8. na koupališti ve Volyni, jako headlinery oznamujeme kapely LOUDBLAST (Francie), FLESHCRAWL (Německo), UNPURE (Švédsko) a další pecky ze zahraničí, k tomu ROOT, HYPNOS a elita české UG scény. Cena vstupenky bude lidových 500 Kč na oba dva dny při platbě na místě.

ENTER THE ETERNAL FIRE FEST (zkráceně ETEF) je nové jméno na scéně, doba je jinde a bylo by naivní si myslet, že metalová Volyně ještě někdy dosáhne věhlasu a oblíbenosti někdejšího OPEN HELL FESTu (ruku na srdce, to bychom možná ani nechtěli, OHF se tenkrát stal asi větším podnikem, než na jaký jsme sami byli připraveni). Přesto doufáme, že se stane každoroční oblíbenou destinací několika stovek fans "oldskůlu", a společně si odpočineme od veškeré modernity okolního světa. Letošní ročník je test, pokud se povede, bude nám potěšením pokračovat v nové festivalové tradici.

Kompletní info najdete na:

Honza, Ramus a ENTER THE ETERNAL FIRE team.

Zde je přehled kapel, které se ve Volyni v létě objeví:

LOUDBLAST (FRA - melodic death thrash legends)
FLESHCRAWL (GER - swedish sounding death veterans)
HYPNOS (CZ - death metal masters)
ROOT (CZ - dark black doom legends)
UNPURE (SWE - old school metal black)
DEATH MECHANISM (ITA - high tempo thrash bombarders)
TRANSCEATLA (ROM - groove death metal)
INFERNO (CZ - pure darkness - black metal mass)
BRUTALLY DECEASED (CZ - swedish death metal)
AVENGER (CZ - dark black death metal since 1992)
KEEP ON ROTTING (CZ - superb techno death/thrash)
ASSESSOR (CZ - thrash legends (since 1989) - farewell show)
PANYCHIDA (CZ - kick ass pagan/black metal)
ET MORIEMUR (CZ - best czech doom metal)
DARK ANGELS (CZ - heavy doom / gothic rock)
MALLEPHYR (CZ - new bomb on the czech black metal scene)
KAOSQUAD (CZ - old school grindcore assault)
IMPURITUM (CZ - Bolt Thrower meets Grave or Vital Remains)


[tisková zpráva pořadatele]

Morna, Morgue: Temnota, nádej, lampy, Večernice... tour 2015

27. února 2015 v 15:19 | H.
Moravští Morgue Son a slovenská Morna zahrají společně řadu koncertů. Rockovou náladovostí a progresivním melodickým death metalem Vás provedou pěti večery - konkrétně v městech HODONÍN, ZLÍN, BRATISLAVA, BRNO, TRNAVA. Nenechte si ujít koncertní zastávku plnou nářezu s atmosférou.

Morgue Son:
Barevná historie Morgue Son celou dobu ukazuje, že kapela nemíní stát na místě. Ukazuje na rockový směr. Ať už progresivní, atmosferický či jakýkoliv barevný...nové album Morgue Son "Večernice ~ Proplouváš" , které vyšlo 15.listopadu 2014 obsahuje osm tracků. Atmosférické rockové album, které vzhlíží ke zlatým vintage časům. Pocitově balancuje mezi barovou atmosférou, psychedelií, klasicky rockovou rytmikou a melancholicko metalovými highlighty. I přes touhu v meditativní tvář a nejklidnější materiál v dosavadní práci kapely, neztrácí energii. Veškeré náhravání proběhlo opět ve studiu Unart, ve spolupráci s Frantou Šebákem, se zvukem který ctí rockovou živost a vydává se proti dnešním boostovaným konvencím.


Morna (SK):
Zoskupenie mladých, ambicióznych chalanov, ktorých hudba je plná zvratov, melancholických aj melodických pasáží s čistými gitarami, ktoré vyvažujú technické a tvrdé, úderné časti s agresívnym growlom. Kapela počas jej niekoľkoročného pôsobenia stihla vydať debutový album A Tale Of Woe, ktorý bol nominovaný medzi 5 najlepších albumov roka 2013 v kategórii Hard and Heavy, v rámci udeľovania cien Radio_Head Awards. Taktiež odohrali množstvo koncertov po Slovensku, najmä v Bratislave, tiež v Českej republike, Poľsku, a naživo vystúpili v Rádiu_FM v relácii Headbanger_FM. V tomto roku sa chystajú odohrať na slovenskom, metalovom festivale Gothoom, a tiež nahrať a vydať druhý album, na ktorom priebežne pracujú.


JAKO SUPPORT PRO HODONÍNSKÝ KONCERT BUDOU OBSCURO CORVUS A PRO ZLÍNSKÝ - FREE FALL. V BRNĚ VEČER OTEVŘOU IN DIVERGENCE.


[tisková zpráva]

CODE stream new album "mut"

27. února 2015 v 9:13 | H.
CODE stream new album "mut" via Noisey

Progressive post-rockers CODE have made their forthcoming new album "mut" available to stream, ahead of its anticipated release date on February 27th in Europe and March 10th in North America via Agonia Records. The stream is available through Noisey, at this location:

http://noisey.vice.com/blog/stream-all-of-mut-from-uk-black-metal-code

Tearing down the barriers of extreme metal limitations, CODE have taken a daring plunge into the unknown following their urge for further unhampered expression, and have delivered a dynamic progressive post-rock album that is sure to cause a stir.

On the new album, the band commented: "mut is the sound of us as a band freeing ourselves not just from the confines of what CODE is, but from genre conventions of any description. The time for conforming has past and we have created an album that is the purest distillation of our creative ambition. This is the first time in the history of the band that we have created music with no reference points and as a result, this is our most stark, intimate and emotional album".

"mut" was recorded in the famed Brighton Electric Studios (The Cure, Foals, Nick Cave, Royal Blood) with engineer and producer Paul 'Win' Winstanley. Cover artwork and layout have been created by the Austrian designer Thomas Neulinger.

Band's fourth album, the follow-up to 2013 effort "Augur Nox", will be available in: slipcase CD, limited grey vinyl, hand-numbered transparent vinyl and digital formats. Pre-orders are available HERE.

"mut" tracklist:

1. on blinding larks
2. undertone
3. dialogue
4. affliction
5. contours
6. inland sea
7. cocoon
8. numb, an author
9. the bloom in the blast

CODE are:
Aort - Guitars
Andras - Guitars
LORDt - Drums
Syhr - Bass
Wacian - Vocals

CODE begun life in London in 2002 and have developed a reputation for delivering some of the most fresh and innovative progressive black metal around with their previous three albums; the debut "Nouveau Gloaming" (2005), the Spellemann award nominated "Resplendent Grotesque" (2009) and the acclaimed "Augur Nox" (2013).

CODE on-line:
https://facebook.com/codeblackmetal

Pre-orders:
https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en

Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords
https://twitter.com/agoniarecords
https://soundcloud.com/agoniarecords
http://youtube.com/AgoniaRec

[tisková zpráva vydavatele]

Buried Side, Expect Anything, Breathing the Bottom - Plzeň, 28.2.2015

26. února 2015 v 16:15 | H.
Nenechte si ujít další událost v jedinečných prostorách patra Plzeňské Papírny s výhledem na město. Sál je ohraničen černými závěsy a jeho útroby nabízí zcela unikátní atmosféru. Koncert je navíc spojen s odpolední akcí SNOWBITCH SKATE JAM, která proběhne ve stejném patře. Vstupné na obě akce je zvýhodněné na jednotnou cenu 99Kč a podpoříte tím i dobrou věc - rozvoj indoor skateparku přímo v Papírně. Přijďte si užít poslední únorovou sobotu ve společnosti následující trojice vynikajících kapel.

Domácí BREATHING THE BOTTOM kombinují metalcore s elektronikou. Mají za sebou řádku energických vystoupení, čímž oslnili i porotu Múzy 2014.

Dalším chodem budou francouzi EXPECT ANYTHING. V jejich hudbě najdete prvky crossoveru, metalcore a naživo čekejte tunu energie. Loňské turné absolvovali s MAKE ME A DONUT a zahráli si třeba i na festivalu Sonisphere.

Posledním do party jsou švýcaři BURIED SIDE. Ti s sebou přivezou dávku prvotřídního deathcoru. V brzké době vydají nové EP a o materiál z něj rozhodně nebudete ochuzeni.

FB Událost:

FB událost Snowbitch Skate Jamu:

Nejbližší chystané akce v Papírně:
03.04.2015 - NEGURA BUNGET (ROM), PANYCHIDA, GRIMEGOD (ROM), NORTHERN PLAGUE (PL)
27.04.2015 - ACID WITCH (USA), BONEHUNTER (FIN), ACID ROW

[tisková zpráva]

Legenda darkwave se po pěti letech vrací do Prahy

25. února 2015 v 10:59 | H.
Legenda darkwave se po pěti letech vrací do Prahy

Přes tři dekády úřadující praotci žánru darkwave Clan of Xymox vystoupí 28. února v Rock Café. Společnost jim budou dělat postpunkeři Výsměch? z Poličky.

Dark wave je jedním z nejdůležitějších hudebních stylů celé gotické scény. A jen těžko byste mezi umělci tohoto žánru našli větší jméno než Clan of Xymox, kteří pomohli definovat jeho zvuk. Navíc když bludní Holanďané brázdí temné vlny už třiatřicet let - a pořád v plné síle.

Že nejde o nějaký módní revival nebo nostalgické vzpomínání na staré dobré časy, kdy Clan of Xymox tvořili jeden z uměleckých pilířů kultovního vydavatelství 4AD, svědčí nejlépe jejich současná práce. Ronny Moorings se svými kolegy vydává neúnavným tempem co dva roky novou desku, na kterých cizeluje svůj unikátní mix gotických kytarových nálad a chladné elektroniky k dokonalosti.

O neustále vysoce nasazené laťce svědčí třeba i to, že si režisér David Fincher vybral skladbu kapely do filmu "Muži, kteří nenávidí ženy" nebo fakt, že loňské album "Matters of Mind, Body and Soul" ovládalo první příčku vlivné European Alternative Charts hned čtyři týdny v kuse. Ne nadarmo se tedy jméno kapely neustále objevuje na pozici hlavní hvězdy velkých gotických festivalů. Ostatně, v jaký jiný čas by měla vystupovat kapela, které dosáhla mezinárodního věhlasu už v osmdesátých letech a formovala celý jeden hudební žánr? Zvlášť, když jejich tvorba neztrácí ani po tak úctyhodné době nic ze své osobitosti?

A protože od doby, kdy kapela naposledy navštívla Prahu, uteklo už pět dlouhých let, je na čase to napravit. Za tu dobu totiž Clan of Xymox stihli přivést u jednoho z největších žánrových vydavatelství Metropolis Records na svět hned tři nové desky - "Darkest Hour" (2011), album předělávek "Kindred Spirits" (2012) a loňskou "Matters of Mind, Body & Soul". Na nové přírůstky v diskografii i to nejlepší z 33leté kariéry průkopníků dark wave se můžeme těšit 28. února v Rock Café.

V roli předskokana se objeví domácí postpunkeři Výsměch? z Poličky. Kapela patří mezi stálá jména tuzemské temné scény a její kořeny sahají až do roku 1996. Přesto jsme se ale jejich prvního regulérního alba měli dočkat až teď - navíc v pozměněné sestavě, obohacené o zpěvačku. Je tedy ideální čas se o aktuální formě Výsměch? přesvědčit na vlastní uši.

Přijďte se poslední únorovou sobotu nechat omotat temným předivem dark wave od těch nejpovolanějších!

Clan of Xymox (NL), Výsměch? (CZ)
28. února (start 20:00)
Praha, Rock Café (Národní 20)
Vstup: 290 Kč předprodej (+ poplatky u Ticketstream a Eventim, na pokladně Rock Café bez poplatků) / 390 Kč na místě

Video Clan of Xymox - https://www.youtube.com/watch?v=WQX442v_J48
Video Výsměch? - https://www.youtube.com/watch?v=AQZwJHzjB_Q

[tisková zpráva pořadatele]

Wovenhand mapují české reálie: na jaře vystoupí v Brně

24. února 2015 v 15:34 | H.
Wovenhand mapují české reálie: na jaře vystoupí v Brně

Málokdy se vidí tak zarputilá ignorace hlavního města: po loňském vystoupení v Jablonci se coloradský poltergeist Wovenhand chystá do Brna. Ve Flédě představí v pondělí 20. dubna 2015 loňskou desku Refractory Obdurate. Lístky jsou k dispozici v předprodeji za 300 Kč přes www.goout.cz nebo fyzicky ve Flédě, na místě bude vstupenka o stovku dražší.

Sedmé studiové album Refractory Obdurate vydali Wovenhand - vedle tradiční evropské distribuce u Glitterhouse - na labelu Deathwish Inc. (design vytvořil Jacob Bannon), čímž znovu potvrdili svůj příklon k zatím nejtvrdší a nejtemnější podobě, jakou kapela pod důrazným vedením charismatického kazatele Davida Eugena Edwardse měla. Aktuálně jej doprovází bubeník a perkusista Ordy Garrison, kytarista Chuck French a baskytarista Neil Keener (Planes Mistaken for Stars, Git Some) a rejstřík zvuků nejen studiových skladeb, ale především živých koncertů se i díky nim rozšířil o punk rock i metalové riffy.

Wovenhand mají velmi bohatou a dlouhou historii. Vznikli z prachu legendárních 16 Horsepower na konci 90. let, úspěšný eponymní debut vyšel v roce 2002. Žánrově zůstali nezařaditelní - do neofolkových a denversky temných, gotických country podkladů nechávali proniknout mystiku world music a vlivy industriálu, post-rocku i kultury starých národů. Nepřehlédnutelná je také Edwardsova inspirace Biblí a náboženskými texty. Záhy po debutu překvapili experimentálním "soundtrackem" Blush Music, diskografii pak co dva roky doplňovali novou studiovou deskou: vždy trochu jinou, než byla ta předchozí. The Laughing Stalk (2012) produkoval Alexander Hacke z Einstürzende Neubauten (se kterým se Edwards podílel na návratu post-punkového kultu Crime and the City Solution) a předznamenal tak výrazný žánrový posun; Wovenhand dnes nemají potíž vystupovat na festivalech typu Roadburn nebo Hellfest. Dodnes však David E. Edwards neodložil loutnu ani silný spirituální nádech svých písňových textů.


Wovenhand (usa)
po 20. 4. 2015 20:00
Fléda, Brno[tisková zpráva pořadatele]

V dubnu se létá první metalovou třídou s Minsk a Floor

24. února 2015 v 9:57 | H.
V dubnu se létá první metalovou třídou s Minsk a Floor

Hlukové kapacity strahovské Sedmičky přijedou na jaře prověřit profíci: v úterý 14. dubna 2015 se o pódium podělí psychedelický doom z Chicaga Minsk a stonermetaloví Floor z opačné strany Států, floridského Miami. Lístky jsou v předprodeji za 280 Kč přes portál www.goout.cz, na místě bude stát vstupenka o padesát korun víc.

Kolektiv Minsk, pojmenovaný podle metropole Běloruska, špikuje svůj sludge/doom metal širokou škálou jiných žánrů - od hardcore punku přes ambient a pdychedelii až po noise - a nebojí se ani synťáků a kláves. Po demu a skvěle přijatém debutu se natrvalo zabydleli na labelu Relapse, který posvětil jejich zatím poslední nahrávku With Echoes in the Movement of Stone (2009). "A dynamic, shape-shifting beast that takes the form of a swaying ghost-like figure one minute before swelling into some sort of stone-crushing giant the next," píše se o Minsk, a po pěti letech si to ověří i tuzemské publikum. Novinka má vyjít - po dvou letech kapelní pauzy - na začátku letošního roku opět u Relapse.

Floor to s konzistencí mají trochu složitější. Kapelu založili v roce 1992 Steve Brooks (kytara) a Anthony Vialon (kytara a basa), a po dvou albech na labelu No Idea, několika rozchodech (Brooks v mezičase založil zvukově podobné Torche) a kompilačce Below & Beyond (2010, Robotic Empire) je nadobro doplnil bubeník Henry Wilson. Trojice vloni vydala album Oblation, nově u vydavatelství Season of Mist, a v tomto rozpoložení se představí na turné s žánrově spřízněnými Minsk také v Praze.

Minsk (usa)
Floor (usa)
úterý 14. 4. 2015
007 Strahov, Praha

[video] Minsk - White Wings: http://youtu.be/WCAbO7bSwBI
[video] Floor - Oblation: http://youtu.be/HQ9SoyhsfeM


[tisková zpráva pořadatele]

Line up zimní edice festivalu Deathnoise zná své poslední kapely

23. února 2015 v 18:19 | H.
Line up zimní edice festivalu Deathnoise zná své poslední kapely

27.3. 2015 proběhne v Brněnském Eleven klubu druhý ročník zimní edice festivalu Deathnoise, jeho obsazení je již nyní opravdu velice lákavé… Těšit se můžete například na kapely Rotten Sound, Malignant Tumour, Primary Resistance, Fleshless, Nahum, Bad Face, to ovšem není vše!!

Festivalový Line up se dále rozrůstá o dva členy! Prvními jsou mladí Ostravští Thrasheři Blackshard, kteří se nyní mohou pyšnit svým druhým studiovým albem Relams of Blackshard.

Druhou kapelou jsou z blízkého Velkého Meziříčí Death metaloví řezníci Bad Victim, kteří zase nedávno vydali nový videoklip!!

Předprodej v sítích SMS Ticket a Ticketart, více info na webu, či facebooku.[tisková zpráva pořadatele]

Jarní Russian Circles s novou deskou a hosty Helms Alee

23. února 2015 v 14:19 | H.
Jarní Russian Circles s novou deskou a hosty Helms Alee

Přesní jako švýcarské hodinky. S novou sezónou vydají chicagští Russian Circles další studiovou desku - a tu představí v rámci aktuálního evropského turné také v Praze. Jak známo, chicagská trojice pravidelně vozí famózní doprovod a ani jarní koncert nebude výjimkou: po Deafheaven a Chelsea Wolfe se po jejich boku postaví seattleská parta Helms Alee, kolegové z labelu Sargent House. Obě kapely vystoupí v úterý 7. dubna 2015 v holešovickém klubu Podnik. Lístky v předprodeji za 350 Kč jsou k dostání přes www.goout.cz, na místě bude stát vstup o stovku víc.

Pro Russian Circles bude nová, zatím nepojmenovaná deska už šestou v řadě. Poslední byla Memorial, kterou mohlo před dvěma lety zažít také publikum smíchovského MeetFactory. Teď křest ohněm čeká klub Podnik v Holešovicích. Trojice Mike Sullivan, Dave Turncrantz a Brian Cook slaví začátkem roku deset let existence (po východním pobřeží USA se u této příležitosti prohánějí s Mutoid Man), nečeká se nic menšího než kapela na vrcholu sil.

Seattleská sludgeová ikona Helms Alee vydala první dvě desky u labelu Hydra Head, posledního alba se v roce 2014 ujal Sargent House. Deska Sleepwalking Sailors završuje bohatou diskografii, ve které figurují také splitka s Ladder Devils, Tacos! nebo Young Widows. Kapelu dal v roce 2007 dohromady kytarista Ben Verellen, člen party Roy a hlavně post-hardcoreových Harkonen. S děvčaty z Helms Alee přijede Ben do Prahy poprvé.

Russian Circles (usa)
Helms Alee (usa)
úterý 7. 4. 2015 20:00
Podnik, Praha 7

[video] Russian Circles - 309 (Live Sessions): http://youtu.be/JtpFOBJA7O8


[tisková zpráva pořadatele]

 
 

Reklama