Soutěže

Výsledky soutěže s Metalshopem

24. května 2014 v 22:49 | MF
Klasickým rituálem po ukončení každé soutěže je také vyhlášení výsledků a ani naše nedávné soutěžení s Metalshopem nemůže být výjimkou. Než ovšem prozradíme jméno toho, kdo si bude moct z Metalshopových skladů vybírat zboží za 800 Kč od kapel, které byly založeny před rokem 1990, zrekapitulujme si nejdřív soutěžní otázku:

Kolik historických období rocku a metalu celkem během retro května Metalshop navštíví?

Otázka byla jako vždy tak triviální, až jsme se skoro styděli ji pokládat. Stačilo jen kliknout na odkaz na web Metalshopu, který byl v článku při oznámení soutěže, abyste se dozvěděli, že správná odpověď je pět. Anebo také 5, chcete-li to takhle. Samozřejmě jsme byli tak shovívaví, že jsme uznávali obě verze odpovědi, tedy slovem i číslem.

Nenáročnost otázky se projevila i ve vašich odpovědích, z nichž byla pouze jedna jediná špatně. Všichni ostatní již stříleli naprosto přesně, takže došlo na losování, v němž měla největší kliku Julie Bočková. Gratulujeme k výhře! Ostatní nemusí příliš zoufat, za čas si o něco jistě zasoutěžíme znovu :)

Na závěr samozřejmě nesmí chybět opětovné poděkování Metalshopu za poskytnutou cenu!

Soutěž s Metalshopem

12. května 2014 v 22:18 | MF
238. epizoda nekonečného seriálu s názvem "Soutěžíme s Metalshopem" je tady. O co se bude hrát tentokrát? Vyhrát můžete poukaz na nákup v hodnotě 800 Kč, ale pozor, v tomto případě s menším omezením - vzhledem k tomu, že se Metalshop v měsíci květnu veze na vlně retra, tak si budete moct vybírat zboží pouze od kapel, které byly založeny před rokem 1990.

Vzhledem k tomu, že vymýšlet neustále nové otázky je trochu opruz, nechali jsme tentokrát soutěžní dotaz na samotném Metalshopu. Abyste tedy vyhráli slibovaný poukaz na 800 Kč, musíte nám zodpovědět následující otázku:

Kolik historických období rocku a metalu celkem během retro května Metalshop navštíví?

Jak vidíte, klasicky to není žádné terno, stačí jen trochu hledat na stránce jednoho nejmenovaného obchodu. Až se dohledáte správné odpovědi, tak nám ji klasicky pošlete na naši soutěžní adresu soutez@sicmaggot.cz a přidejte také své jméno. Zbylé údaje si poté vyžádáme pouze od výherce.

Soutěžit budeme celkem 10 dnů, což znamená, že uzávěrka byla stanovena na čtvrtek 22. května přesně na 23:59 středoevropského času. Pokud se nevyskytnou žádné komplikace (výpadek internetu, výpadek šéfredaktora,...), tak se výherce dozvíme hned následující den.

Na závěr samozřejmě děkujeme Metalshopu za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Soutěž s Blazem Bayleym

6. dubna 2014 v 21:26 | MF
Jen těžko na heavy metalové scéně najdete většího srdcaře, než je Blaze Bayley, anglický zpěvák, který má za sebou dlouholetou sólovou kariéru, působení v britské heavy metalové kapele Wolfsbane a samozřejmě také angažmá u legendárních Iron Maiden v 90. letech.

Blaze Bayley je v posledních letech poměrně častým hostech českých pódií a už zanedlouho se sem vrátí znovu - v pátek 11. dubna vystoupí v Eurocentru v Jablonci nad Nisou. Pokud chcete být u toho, máme tu pro vás soutěž o 2× dva volné vstupy. Nebo ještě jinak řečeno - dva z vás mohou vyhrát každý dvě vstupenky, takže si s sebou klidně budete můžete vzít doprovod.

Jak už to ale tak bývá, nic není zadarmo, takže abyste vyhráli, budete nám muset zodpovědět následující otázku:

Kolikáté narozeniny letos v květnu Blaze Bayley oslaví?

Nepochybujeme o tom, že otázka pro vás bude hračka, takže neváhejte. Své odpovědi nám posílejte na adresu soutez@sicmaggot.cz a nezapomeňte uvést i své jméno.

Soutěž bude ukončena ve 23:59 ve středu 9. dubna, takže do této doby nezapomeňte své odpovědi odeslat. Výherci budou vylosováni hned poté.

Poděkování za poskytnutí cen do soutěže patří Eurocentru v Jablonci nad Nisou, které je pořadatelem koncertu.

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Soutěž s Damned Spring Fragrantia a No Consequence

5. dubna 2014 v 21:22 | MF
Ve čtvrtek 10. dubna se v pražském klubu Exit-Us představí dvě formace vyznávající moderní tvrdé žánry. Příznivci stylů jako mathcore, deathcore, djent a všech dalších příbuzných záležitostí se mohou těšit na italskou formaci Damned Spring Fragrantia a britskou kapelu No Consequence. Obě skupiny pak v Praze doplní místní support v podobě The Vacant Eyes a Liquid Space 9.

Pokud se chcete na koncert podívat, máte nyní možnost v soutěži vyhrát jeden volný vstup. Soutěžní otázka je velice jednoduchá:

Jak se jmenuje debutová deska Damned Spring Fragrantia, která vyšla v loňském roce?

Jak vidíte, otázka je hodně triviální, tudíž neváhejte a své odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@sicmaggot.cz! Nezapomeňte rovněž uvést i své celé jméno.

S posláním odpovědí nijak neotálejte, protože soutěžit budeme jenom pár dnů. Deadline byl stanoven na úterý 8. dubna ve 23:59. Výherce bude vylosován hned poté...

Na závěr samozřejmě nesmí chybět poděkování pořadatelům z Marastmusic.com za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Soutěž s Metalshopem

9. září 2013 v 22:34 | Monsterfuck
Náš klasický soutěžní evergreen je zpět - ano, i tentokrát budeme cca popadesáté soutěžit s obchodem Metalshop.cz, který nám poskytl cenu v podobě nákupu v hodnotě 800 českých korun. Pokud si tedy chcete trochu obohatit svůj šatník o nějaké to zboží z Metalshopových bezedných skladů, můžete se směle pustit do naší malé matematické úlohy:

Vynásobte počet písmen ve slově "SICMAGGOT" počtem písmen ve slově "METALSHOP"!

Ne, to vážně není vtip, opravdu je soutěžní otázka takhle lehká. A abyste neřekli, že jsme skety, pro ty z vás, kteří nejste v počtech zrovna zběhlí, přidáme i menší nápovědu - výsledkem je celé dvojciferné číslo. Nažhavte tedy své kalkulátory a odpovědi nám pošlete na emailovou adresu soutez@sicmaggot.cz! Kromě odpovědi také samozřejmě nezapomeňte uvést své jméno (zbylé potřebné údaje si vyžadáme pouze od výherce).

Soutěž poběží ode dneška celý týden, což znamená, že na vypočítání našeho příkladu máte čas do pondělí 16. září - přesně ve 23:59 pak se pak soutěžní brány uzavřou a hned v následující den dojde k vylosování vítěze.

Závěr pak samozřejmě jako vždy patří poděkování Metalshopu za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Výsledky soutěže s festivalem Hradby Samoty

1. července 2013 v 16:52 | Monsterfuck
Doposud žádná naše soutěž netrvala tak dlouho - celý měsíc jsme soutěžili s festivalem Hradby Samoty, který zcela určitě bude patřit mezi zlaté hřeby letošní sezóny pro všechny příznivce alternativních hudebních žánrů typu ambient, neofolk, industrial nebo noise. Další zajímavostí festivalu je i místo konání, kterým je každý rok nějaký hrad, v letošním případě hrad Veveří - a právě ten se stal i předmětem naší soutěžní otázky:

Ve kterém století byl Veveří založen?
a) v 10. století
b) ve 12. století
c) VE 13. STOLETÍ - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

Jako vždy, i tentokrát byla otázka lehoučká a nalezení odpovědi zabralo sotva 30 vteřin - stačilo to jen prásknout do Googlu a hned první odkaz vám dotaz zodpověděl, nebo se stačilo podívat na stránky samotného festivalu. Na druhou stranu tomu odpovídaly i došlé odpovědi, které byly ve všech případech bezchybné. Jak už tomu tak ale bývá, výherce může být jen jeden a štěstěna tentokrát ukázala na Jiřího Pejchala, jemuž k výhře gratulujeme a přejeme, ať se mu na Hradbách Samoty líbí!

Pokud se náhodou jmenujete jinak a tím pádem jste nevyhráli, není třeba zoufat, příště to třeba zase padne na vás! O poslední soutěž na Sicmaggot se doufejme nejednalo.

Na závěr samozřejmě nesmí chybět obligátní děkovačka - jednak všem za účast v soutěži a v neposlední řadě také samotnému festivalu Hradby Samoty za poskytnutou cenu!

Soutěž s festivalem Hradby Samoty

1. června 2013 v 22:34 | Monsterfuck
Nová soutěž zajisté potěší všechny příznivce netradiční hudby, neboť vám nabízíme možnost vyhrát jeden vstup na čtvrtý ročník festivalu Hradby Samoty, který sám sebe označuje jako "festival experimentálního audio-vizuálního umění". K vidění zde bude například dánský neofolkový projekt :Of the Wand and the Moon:, švédské skupiny Raison D'etre, Deutsch Nepal a Bocksholm, Allerseelen z Rakouska nebo italští Teatro Satanico... a samozřejmě spousta dalších zajímavých projektů a uskupení.

Kromě netradičního pojetí co do sestavy je další devízou Hradeb Samoty i to, že se festival tradičně odehrává na hradě - v letošním případě se jedná o hrad Veveří u Brna, přičemž datum bylo stanoveno na 5. - 6. července...

Pokud chcete vyhrát jeden volný vstup na Hradby Samoty, zodpovězte následující otázku:

Ve kterém století byl hrad Veveří založen?
a) v 10. století
b) ve 12. století
c) ve 13. století

Své odpovědi nám posílejte na adresu soutez@sicmaggot.cz a nezapomeňte také uvést své jméno!

Soutěžit budeme až do půnoci 27. června! Výsledky tedy budou ohlášeny týden před samotným začátkem Hradeb Samoty.

Na závěr samozřejmě ještě poděkujme Hradbám Samoty za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

"Hradby Samoty je festival tematicky zaměřený na audiovizuální projekty dotýkající se hudebních žánrů jako dark ambient, dark folk, drone, industrial, noise. Myšlenkou festivalu je spojit tyto žánry s tajemnou atmosférou památek poznamenaných zubem času. V našich zeměpisných šířkách je tato subkultura převážně klubovou záležitostí. Na místě je tedy otázka, jak památky a ambient spolu souvisí.

Památky v sobě nesou odlesk dějů dávno minulých a jejich často zádumčivá atmosféra je velmi emotivní. Stejně jako audiovizuální umění plné tajemných a překvapivých zvuků, provázené divadelními prvky a znepokojující projekcí. Když je takovéto 'teatro ambienti tenebrae' zasazené do podmanivé atmosféry noční památky, výsledný efekt je o to působivější."

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Výsledky soutěže s Metalshopem

7. dubna 2013 v 11:08 | Monsterfuck
S hrůzou jsme zjistili, že jsme trošku pozapomněli na oficiální vyhlášení výsledků nedávné soutěže s Metalshopem, tedy s výjimkou skromné noticky na našich sociálních sítí. Inu, pojďme na to tedy teď...

Ptali jsme se na vcelku primitivní dotaz - chtěli jsme po vás vypsat tři kapely, jejichž zboží má ve svém portfoliu Metalshop a na jejichž libovolné album na Sicmaggot vyšla recenze. Snad nám odpustíte, že nebudeme vyjmenovávat všechny správně odpovědi, jelikož těch možností bylo opravdu několik desítek. Osobně jsme to počítali a někde okolo 60 kousků nás to jednoduše přestalo bavit - tolik toho bylo. Většina z vás se úkolu zhostila naprosto suverénně a odpověděla správně, výjimek se našlo jen minimum. Sluší se ale vypíchnout nejčastější chyták, na němž si vylámali zuby všichni, jejichž odpověď správná nebyla - Slipknot. Ačkoliv je to možná trochu s podivem, na tuto skupinu u nás až doposud nikdy žádná recenze nevyšla, takže jsme to bohužel nemohli uznat...

Ze všech správných došlých odpovědí jsme pak samozřejmě náhodně vybrali jednu jedinou - nákup v hodnotě 800 Kč spadl do klína Anetě Malackové. K výhře samozřejmě gratulujeme! Pokud se na vás tentokrát nedostalo, není třeba zoufat - věříme, že nešlo o poslední soutěž na našich stránkách, tak příště se štěstí usměje třeba na vás!

Díky všem za účast v soutěži a samozřejmě také obchodu Metalshop za poskytnutou cenu!

Soutěž s Metalshop.cz

25. března 2013 v 21:12 | Monsterfuck
Ještě chvíli a pomalu budeme moct vyhlásit obchod Metalshop oficiálním dodavatelem oblečení našim čtenářům. Už počtvrté máte možnost si u nás zasoutěžit s Metalshopem o pár stovek peněz, za něž si budete moct pořídit nějakou tu proprietu z jeho naditých skladů. Jak je dobrým zvykem, i nyní jsme příslušnou částku o trošku navýšili, abyste měli slušnou motivaci - tentokrát hrajeme o celých 800 korun, což už je poměrně solidní peníz. Neváhejte tedy a zkuste svoje štěstí!

Změna je život - přesně v duchu tohoto hesla jsme změnili systém otázek, jimiž se musíte k výhře prokousat. Místo tří otázek tu máme jen jednu, ale zato bez možnosti výběru. Soutěžní otázka je tedy následující:

Jmenujte 3 libovolné kapely, které splňují obě následující podmínky:
- na Sicmaggot vyšla alespoň jedna recenze na jakékoliv jejich album
- Metalshop na svém webu nabízí alespoň jeden jakýkoliv jejich produkt

Jak vidno, není to nic extra těžkého, takových kapel jsme napočítali víc jak 60, takže byste se museli hodně snažit, abyste během pěti minut ve společnosti internetu nedali dohromady tři z nich. Zas tolik fištrónu k zodpovězení otázky tedy třeba není, nějaké to štěstí se vám však hodit bude, jelikož vám může výrazně pomoct ve slosování výsledků, které proběhne za týden. Soutěži odzvoní přesně ve 23:59 v neděli 31. března, výsledky pak vyhlásíme hned následující den na apríla... akorát je budeme myslet vážně.

Své odpovědi posílejte na emailovou adresu soutez@sicmaggot.cz! Ke zprávě - kromě vaší odpovědi, samozřejmě - připojte jen své jméno - další potřebné údaje si pak vyžádáme už jen od jednoho konkrétního člověka, který se stane výhercem oněch 800 Kč.

Na závěr už nám jen zbývá klasicky poděkovat obchodu Metalshop za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Vyhlášení výsledků soutěží s Metalshopem a More Than a Thousand

12. listopadu 2012 v 15:16 | Monsterfuck
Nejprve pojďme na očekávané vyhlášení soutěže s internetovým obchodem Metalshop.cz, s nímž jsme hráli o nákup v hodnotě 700 Kč. Předně vás musíme pochválit za velmi hojnou účast - pokud nás naše děravá paměť nešálí, je to nejspíš rekord. Ne zas tak si ovšem zaslouží pochválit došlé odpovědi... záměrně jsme dali otázky nejlehčí, jaké jsme byli schopni vymyslet, přesto se našlo pár jedinců, kteří si vylámali zuby na naší matematické úloze. Což je docela škoda, jelikož mně matematické otázky přišly jako dobrý nápad a do nějaké další soutěže jsem plánoval dát jako otázku, aby mi někdo spočítal úkol z matematické analýzy, nicméně ve světle toho, že se i obyčejný rozdíl stal docela oříškem, od tohoto záměru asi upustím. Nicméně dost keců, pojďme se podívat, jak měly odpovědi vypadat, přestože drtivá většina z vás přece jenom odpověděla správně:

1. Metalshop.cz je obchod, který prodává:
A) METALOVÉ A ROCKOVÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) prezervativy
c) rohlíky

2. Sicmaggot je stránka, která píše převážně:
a) o počítačových hrách
B) O HUDBĚ - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) o masturbaci

3. Sicmaggot byl založen v roce 2006, e-shop Metalshopu byl spuštěn v roce 2004. Vypočítejte příklad 2006 - 2004 = ?
a) -2
B) 2 - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) 4010

Vidíte sami, že to bylo až moc jednoduché. Výherce ovšem může být jen jeden - šampaňské může začít bouchat... (chvíle napětí)... Václav Opatřil. Jeho kontakt jsme již předali na příslušná místa, takže si pomalu může začít vybírat, za co 700 korun rozfofruje. Výherci gratulujeme a přejeme dobrý vkus při výběru!

Nyní už ke druhé soutěži s More Than a Thousand, kde jsme hráli o dva lístky na koncert kapely v Praze. I tato soutěž stanovila nový rekord na účast, bohužel však na druhou stranu, jelikož odpověď poslal jen jeden jediný člověk, což jsme upřímně ještě nezažili (smích). Každopádně soutěžní otázka a odpověď byly následující:

Z jakého portugalského města More Than a Thousand pocházejí?
Odpověď: More Than a Thousand pocházejí ze Setúbalu.

Na druhou stranu, člověk to má brát pozitivně - sice jeden účastník soutěže, ale zase 100% došlých odpovědí správně. Mimoto nám odpadlo otravné losování, což se sice také počítá, ale stejnak bychom dali přednost tomu, aby se tak nízká účast neopakovala (smích).

Každopádně, výhercem se tedy stává Radim Zíka, který se dnes večer může těšit na jednu portugalskou kytarovou sekanou. Gratulujeme a ať se koncert líbí!

Děkujeme všem, kteří se obou soutěží zúčastnili, a samozřejmě také obchodu Metalshop a českému fanklubu More Than a Thousand za poskytnuté ceny!

Soutěžení se blíží ke konci!

10. listopadu 2012 v 18:07 | Monsterfuck
Již dnes o půlnoci skončí soutěž o dva volné vstupy na pondělní koncert portugalské metalcorové kapely More Than a Thousand, na kterém se dále představí i domácí Sold My Soul. Akce se odehraje v pondělí 12. listopadu v pražském klubu 007 a pokudy byste se tam chtěli podívat, v cestě vám stojí pouze jedna primitivní otázečka:


Mimoto se chýlí ke konci rovněž naše velká soutěž s Metalshopem o jeden nákup v hodnotě 700 korun. Zde na vás čekají hned tři otázky, ale u každé máte na výběr ze tří možností, nehledě na fakt, že i zde se jedná o dotazy značně triviální. Za rozšíření šatníku o nějaký ten kvalitní textil však námah jistě stojí. Soutěž končí o půlnoci z neděle na pondělí!

Blesková soutěž s More Than a Thousand

7. listopadu 2012 v 19:05 | Monsterfuck
Pomalu jsme se nestihli oklepat s předchozího soutěžení - vlastně jsme se z něj určitě nestihli oklepat, když ještě stále běží - a už tu máme další soutěž, tentokrát o lístky na blízký koncert portugalské metalcorové kapely More Than a Thousand.

More Than a Thousand fungují od roku 2000 a od té doby již vydali množství počinů, mezi nimiž figurují i tři dlouhohrající alba. Chystaná čtvrtá velká deska "Lost at Home" by měla zanedlouho vyjít a právě kvůli její podpoře se Portugalci vydali na evropské turné, v jehož rámci se v pondělí 12. listopadu zastaví i v Praze v klubu 007, kde je na pódiu doplní domácí Sold My Soul. Pokud byste se chtěli na tento koncert, který slibuje dost energický zážitek nejen pro příznivce moderních tvrdých žánrů, vypravit, máme zde soutěž, v níž dva z vás mohou vyhrát po jednom volném vstupu. Cesta k této ceně vede přes následující triviální otázku:

Z jakého portugalského města More Than a Thousand pocházejí?

Své odpovědi posílejte na naši emailovou adresu otis666@seznam.cz. Kromě správně odpovědi samozřejmě nezapomeňte uvést i své celé jméno.

Soutěži odzvoní přesně ve 23:59 v sobotu 10. listopadu, vaše odpovědi tedy musí dorazit do této doby. Času není moc proto s odesláním rozhodně neotálejte! Mrkající

Na závěr samozřejmě musíme poděkovat pořadatelům koncertu, českému fanklubu More Than a Thousand, za věnované ceny!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Soutěž s Metalshop.cz

29. října 2012 v 18:59 | Monsterfuck
Kruh se uzavírá a stejný dobrodinec, který poskytl ceny do vůbec první (a také do druhé) soutěže v historii Sicmaggot, se nyní vrací a opět otevírá svou štědrou kapsu, aby obdařil naše čtenáře nějakým tím kvalitním proviantem. Tentokrát na stole přistál poukaz na 700 Kč, které dostane jeden z vás a bude je moct utratit za libovolné zboží ze skladu obchodu Metalshop.cz. Co je nutné udělat pro to, abyste se tím šťastlivcem stali právě vy? Nejedná se o nic těžkého, stačí pouze zodpovědět následující dvě otázky a jednu matematickou úlohu, které jsou tak lehoučké, až je nám skoro trapné je jako soutěžní otázky vydávat:

1. Metalshop.cz je obchod, který prodává:
a) metalové a rockové oblečení a doplňky
b) prezervativy
c) rohlíky

2. Sicmaggot je stránka, která píše převážně:
a) o počítačových hrách
b) o hudbě
c) o masturbaci

3. Sicmaggot byl založen v roce 2006, e-shop Metalshopu byl spuštěn v roce 2004. Vypočítejte příklad 2006 - 2004 = ?
a) -2
b) 2
c) 4010

Vidíte sami, že nic moc těžkého to není. Stačí nažhavit mozkové závity a kalkulačky, určit správné odpovědi a ty pak odeslat na naši redakční emailovou adresu otis666@seznam.cz. Soutěž bude trvat hned dva týdny, uzávěrka je tedy v neděli 11. listopadu přesně ve 23:59. Ihned poté proběhne za neúčasti státního notáře losování jednoho šťastlivce, který si bude moct obohatit šatník za zboží v hodnotě 700 korun.

Na závěr nesmí samozřejmě chybět obligátní děkovačka obchodu Metalshop za poskytnutou cenu.

Přejeme hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Výsledky soutěže s Morgue Son

17. září 2012 v 18:43 | Monsterfuck
Týden uběhl dřív, než se člověk nadál, a s ním skončilo i naše soutěžení s Morgue Son o jejich novou desku "Impure Speculum Replete with Eeriness" a několik dalších s ní spojených propriet. Všechny soutěžící je nutno pochválit za bezchybné splnění domácího úkolu, jelikož ze všech došlých odpovědí nebyla ani jedna špatná, čili stoprocentní úspěšnost. Vyhrát však mohli pouze tři z vás, než si ale povíme, kdo to je a komu může zbytek závidět parádní lesklé kotoučky, vstup na koncert a v jednom případě i slušivý textil, pojďme se nejprve podívat na správné odpovědi, ačkoliv je to vzhledem k tomu, jak správně všichni odpovídali, pouze formalita:

1. Jakým významným dílem světové literatury je inspirován název kapely?
A) E. A. POE - JÁMA A KYVADLO A JINÉ POVÍDKY - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) N. Mailer - Nazí mrtví
c) G. Orwell - 1984

2. Jak se jmenuje singl, vypuštěný v polovině srpna jako první ochutnávka z "Impure Speculum Replete with Eeriness"?
a) Nightmare
b) Suffering of the Blind
C) ANORGANIC - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

3. Jméno producenta, se kterým Morgue Son "Impure Speculum Replete with Eeriness" natáčeli, zní:
a) Pavel Hlavica
b) Standa Valášek
C) FRANTIŠEK ŠEBÁK - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

Správná kombinace písmenek tedy byla A-C-C a nyní už k oněm třem šťastlivcům - ceny si rozdělí Jaroslav Hráček (CD, volný vstup), Zuzana Kořínková (CD, volný vstup) a Sabina Francová (CD, tričko, volný vstup). Všem výhercům gratulujeme a přejeme příjemný poslech, kvalitní koncertní zážitek a v posledním případě i to, aby tričko padlo jako ulité. Emaily již byly dotyčným odeslány a až nám napíšou své adresy, předáme je na příslušná místa. Vy ostatní nezoufejte, třeba to vyjde někdy příště!

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili, a v neposlední řadě také samotným Morgue Son a Naga Productions za věnované ceny!

Poslední den soutěže s Morgue Son

16. září 2012 v 16:48 | Monsterfuck
Připomínáme, že je dnes poslední den, kdy je ještě možné posílat odpovědi do soutěže s Morgue Son, soutěži odzvoní přesně o půlnoci. Hrajeme o tři CD nové desky "Impure Speculum Replete with Eeriness", jedno tričko a tři volné vstupy na křest alba, který proběhne 5. října v Brně. Stačí jen zodpovědět tři jednoduché otázky a poslat odpovědi na redakční mail. Další podrobnosti najdete kliknutím na obrázek vpravo nebo příslušný banner nahoře!

Soutěž s Morgue Son

10. září 2012 v 17:00 | Monsterfuck
"Impure Speculum Replete with Eeriness" - tak zní název nového alba uherskobrodské skupiny Morgue Son, které vychází 11. září u Naga Productions. Už svým debutem "Decadance" z roku 2010 Morgue Son vzbudili značnou pozornost mnohých posluchačů, na své druhé desce jdou ovšem ještě dál a nabízejí promyšlenou a neotřelou kombinaci metalu, hard rocku a psychedelie, která se hned tak neslyší. I přes silnou konkurenci není pochyb o tom, že právě "Impure Speculum Replete with Eeriness" bude jedna z těch českých desek, na něž se bude po letošním roce vzpomínat nejvíce.

Nyní máte možnost na Sicmaggot vyhrát několik cen spojených s "Impure Speculum Replete with Eeriness" - Morgue Son nám se svou firmou Naga Productions do soutěže věnovali bohatou nadílku propriet - tři kusy CD "Impure Speculum Replete with Eeriness", jeden kousek slušivého textilu a tři vstupenky na křest "Impure Speculum Replete with Eeriness", který se odehraje 5. října v klubu Melodka v Brně. Vše si rozdělí tři šťastlivci - dva lidé dostanou po jednom albu a jedné vstupence, třetí pak dostane album, vstupenku a tričko.

Jak už to tak ale bývá, ceny samozřejmě nebudou zadarmo. Pokud chcete vyhrát, musíte mít fištrón a správně zodpovědět následující tři otázky:

1. Jakým významným dílem světové literatury je inspirován název kapely?
a) E. A. Poe - Jáma a kyvadlo a jiné povídky
b) N. Mailer - Nazí mrtví
c) G. Orwell - 1984

2. Jak se jmenuje singl, vypuštěný v polovině srpna jako první ochutnávka z "Impure Speculum Replete with Eeriness"?
a) Nightmare
b) Suffering of the Blind
c) Anorganic

3. Jméno producenta, se kterým Morgue Son "Impure Speculum Replete with Eeriness" natáčeli, zní:
a) Pavel Hlavica
b) Standa Valášek
c) František Šebák

Po zodpovězení otázek (samozřejmě správném) pak už stačí mít jen štěstí a dostat se mezi vylosovanou trojici. Své odpovědi směřujte na email redakce@sicmaggot.cz! Bude stačit, když k odpovědím připojíte jen své jméno, adresy psát nemusíte - ty si vyžádáme jen od tří konkrétních výherců. Uzávěrka soutěže je v neděli 16. září přesně o půlnoci, tudíž své řešení otázek nezapomeňte zaslat včas. V pondělí si pak zkontrolujte svou schránku, jestli to nejste právě vy, na koho se usmála štěstěna.

Na závěr je samozřejmě ještě jednou nutné poděkovat kapele Morgue Son a jejímu vydavelství Naga Productions za věnované ceny.

Hodně štěstí a příjemné soutěžení!

P.S.: Chcete-li menší nápovědu, odpovědi zkuste hledat na profilech a stránkách Morgue Son Mrkající

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi už nebudou započítány!

Výsledky soutěže s Heiden 2

12. prosince 2011 v 19:00 | Monsterfuck
Soutěž s brněnskou formací Heiden o tři kousky její nejnovější desky "Dolores" a jedno triko s příslušným motivem se pomalu chýlí ke konci. Správné odpovědi se tu sice objevily už dnes brzo ráno, ale protože v tuhle dobu většina slušných lidí dávno spí a také protože opakování je matka moudrosti (nebo tak se to alespoň říká), podíváme se na to pro jistotu ještě jednou:

1. Co znamená španělské slovo "Dolores"?
a) noc
B) BOLEST - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) žena

2. Jak se jmenuje umělec mající na svědomí její obal?
a) Martin Procházka
b) Tomáš Ostrý
C) LUDĚK ŘEZÁČ - SPRÁVNÁ ODPOVĚD

3. Ve kterém nahrávacím studiu byla "Dolores" zaznamenána?
A) SHAARK - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) Hacienda
c) Šopa

A kdo tedy že vyhrál ony pěkné ceny? Ze všech správných odpovědí byla vylosována následující jména: Štefan Ondrejka, Tomáš Nechanický a Jaroslav Hráček. První dva se mohou těšit na jeden lesklý kotouček "Dolores", třetí jmenovaný na totéž, jen se k poslechu bude moci obléknout taktéž do slušivého trička. Výhercům gratulujeme a přejeme jim příjemný poslech (a v jednom případě i pohodlný textil). Jejich adresy již byly předány na příslušná místa, tak snad Česká pošta nebude proti a ceny jim brzy dorazí. Ostatní nemusí zoufat, třeba to vyjde příště :-) Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili, a samozřejmě také kapele Heiden a firmě Naga Productions za věnované ceny.

Celé šílenství okolo novinky Heiden na Sicmaggot se definitivně uzavře recenzí "Dolores", která se objeví ještě v průběhu dnešního večera.

Výsledky soutěže s Heiden

12. prosince 2011 v 1:40 | Monsterfuck
Minulý týden uběhl jako voda, což není nic divného, protože jako voda nám ubíhá týden za týdnem, ale zrovna tento týden byl speciální v tom, že jsme tu na Sicmaggot soutěžili se skupinou Heiden o tři kousky její nové desky "Dolores" a jedno oficiální tričko k ní. Trojice otázek pro drtivou většinu z vás evidentně nebyla nijak velkou překážkou, neboť pouze jeden jediný člověk nedokázal odpovědět správně, ale pro zachování patřičné formy si pojďme projít výsledky:

1. Co znamená španělské slovo "Dolores"?
a) noc
B) BOLEST - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
c) žena

2. Jak se jmenuje umělec mající na svědomí její obal?
a) Martin Procházka
b) Tomáš Ostrý
C) LUDĚK ŘEZÁČ - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

3. Ve kterém nahrávacím studiu byla "Dolores" zaznamenána?
A) SHAARK - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) Hacienda
c) Šopa

Vidíte sami, nijak těžké to nebylo, vyhrát však mohli pouze tři z vás. Ona šťastná trojice výherců již byla bez dozoru státního notáře vylosována, každému z té trojice jsem už také poslal e-mail, tudíž si nezapomeňte zkontrolovat svou schránku, jestli to nejste zrovna vy (pozn. - jména výherců budou zveřejněna až poté, co se mi ozvou). Na závěr se sluší ještě jednou poděkovat Heiden a Naga Productions za věnované ceny.

Soutěž s Heiden

5. prosince 2011 v 18:21 | Monsterfuck
"Dolores", novinka brněnské skupiny Heiden, byla v letošním roce bezesporu jednou z nejsledovanějších desek české scény. Už předchozí počin "Obsidian" značně rozvířil stojaté vody domácího metalové rybníčku, tudíž není divu, že se od "Dolores" čekalo hodně. Až už teď, přibližně měsíc po vydání, se dá s jistotou tvrdit, že se opravdu jedná o jednu z nejvýraznějších věcí, které letos v Čechách vyšly...

Pokud byste chtěli desku vlastnit (nebo si ji nadělit pod stromeček, chcete-li trochu klišé), máte nyní možnost. Kapela Heiden a její firma Naga Productions do soutěže věnovaly celkem tři kousky "Dolores" a jedno oficiální triko, které čekají na tři z vás - dva budou obdarováni CDčkem, třetí dostane CD a tričko. Nebude to ovšem zadarmo, to je jasné. Cesta k cenám vede přes přízeň štěstěny při losování a hlavně přes následující tři otázky:

1. Co znamená španělské slovo "Dolores"?
a) noc
b) bolest
c) žena

2. Jak se jmenuje umělec mající na svědomí její obal?
a) Martin Procházka
b) Tomáš Ostrý
c) Luděk Řezáč

3. Ve kterém nahrávacím studiu byla "Dolores" zaznamenána?
a) Shaark
b) Hacienda
c) Šopa

Vidíte, nijak extrémně těžké to není, zvlášť když máte na výběr ze tří možností. Odpovědi pište na e-mail otis666@seznam.cz! Své adresy psát nemusíte - ty si vyžádáme individuálně až od tří konkrétních výherců. Vaše odpovědi by měly dorazit nejpozději do týdne, neboť uzávěrka bude v neděli 11. 12. přesně o půlnoci. Následující den pak soutěžní týden vyvrcholí naší recenzí na "Dolores" a slavnostním kontaktováním výherců (nezapomeňte si tedy v pondělí svou schránku zkontrolovat ;-)).

Na závěr se sluší ještě jednou poděkovat Naga Productions, Heiden a jmenovitě ještě Kverdovi (zpěv, kytara) za grafický příspěvek v podobě banneru. A teď už hurá soutěžit!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi už nebudou započítány!

Výsledky vánoční soutěže se Static-X!

20. prosince 2009 v 16:38 | Corey(8)
Právě se formuje pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejohavnější druh vánočního cukroví v historii kulinářství (v hlavních rolích autor článku, neposedné formičky a hasící přístroj), a tak dnešní výsledky soutěže se Static-X zfoukneme pokud možno co nejrychleji. Začněmež...

Jenom absolutní hudební analfabet neví, jak se jmenuje debutová deska Static-X - není tedy divu, že jste prokázali 100% úspěšnost a na mail mi nedošla ani jedna chybná odpověď. Bravo! Pokud by snad někdo váhal, správná odpověď zněla "Wisconsin Death Trip". Z došlých odpovědí byl vylosován následující šťastlivec: Dominik Matus (aka Bengo)

Dominikovi v nejbližších dnech šupem vyexpedujeme jeden výlis letošního CD Static-X, pojmenovaného "Cult of Static"! Pravda, na Vánoce si ho nejspíš ještě neužije, ale dobrý pocit z výhry jej může hřát u srdce už teď. Gratulujeme! Závěrem se sluší poděkovat e-shopu Demoshop.cz za poskytnutí hodnotné ceny do soutěže.

Otsego Amigo - vánoční soutěž se Static-X

12. prosince 2009 v 16:55 | Corey(8)
staticx
Klasická vánoční agitka se letos nevyhne ani Sicmaggot blogu, který se rozhodl své věrné i nevěrné čtenáře po celoročním novinkovém maratónu obdarovat malým dárečkem v podobě soutěže o vámi vybraný duhový kotouč (rychloanketa měla svůj účel). Už žádné ponožky, fotrovy vynošené trencle ani depresivně motivační poukázka na nákup školních potřeb. S námi si pod pařez nadělíte to, co milujete nejvíc. A Kofola to není..

Ve spolupráci s e-shopem Demoshop.cz (CD, DVD, oblečení, hudební aktuality) tak prezentujeme vánoční pranici o jeden originální nosič alba "Cult of Static" z dílny kalifornských brousků Static-X! Stačí odpovědět na následující otázku:

Jaký název nese debutová deska kapely Static-X?

Velmi, velmi snadné. Velmi snadná je i emailová adresa, v jejíž ústrety by v tuto chvíli už měla mířit vaše odpověď - redakce@sicmaggot.cz! Uzávěrka soutěže je 19. prosince, tedy přesně za týden!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Výsledky soutěže s pořadovým číslem 2

31. července 2009 v 18:08 | Corey(8)
Týden se nám s týdnem sešel, prázdniny se dnešním dnem přehupují do své druhé poloviny a naše soutěž s pořadovým číslem 2 pomalu, ale jistě zavírá svá vrátka. Ještě před zveřejněním vítězného jména se sluší odtajnit správné odpovědi na naše zapeklité otázky:

a) Členové které kapely se nachází na horním logu našeho blogu? - Satyricon

b) Kolik odborníků na slovo vzatých tvoří v tuto chvíli redakci našeho blogu? - 6

c) Který e-shop poskytl ceny do naší soutěže? - Metalshop.cz

A kdo si tedy zbytek prázdnin zpříjemní poukázkou v hodnotě 600 Kč na jakékoliv zboží z nekonečných zásob našeho veleváženého mecenáše, kterým není nikdo menší než Metalshop.cz? Kapsu i šatník si namastí uživatel s přezdívkou corey26, který odpověděl správně na všechny otázky a navíc měl potřebnou dávku štěstí při napínavém losování výherce. Zbývá už jen poděkovat všem ostatním za účast v soutěži a doufat, že se při podobném klání brzy znovu setkáme. Tak zatím... :)

Soutěž s pořadovým číslem 2

23. července 2009 v 19:53 | Corey(8)
Tak to vidíte, rok a půl uběhl jako voda, ani jste se nestihli vzpamatovat z toho masového šílenství, které se strhlo okolo naší první soutěže (nesmějte se), a už je tady její následovník. S takovým tempem budete znovu soutěžně šílet až začátkem další dekády, takže si ten soutěžní týden patřičně užijte. Stejně jako minule se stal ctěným mecenášem naší soutěže známý e-shop Metalshop.cz, který nám věnoval poukázku na libovolné zboží ze svých bezedných skladů v hodnotě 600 Kč. Cesta k poukázce vede skrze následující trojici otázek:

a) Členové které kapely se nachází na horním logu našeho blogu?
(nápověda - hledej v Norsku)

b) Kolik odborníků na slovo vzatých tvoří v tuto chvíli redakci našeho blogu?
(nápověda - odborníci jsme všichni)

c) Který e-shop poskytl ceny do naší soutěže?
(nápověda - bez komentáře)

A to je vše - žádný porod to snad nebude a drtivá většina z Vás odpoví správně. Své odpovědi posílejte na adresu redakce@sicmaggot.cz! Uzávěrka soutěže je 30. července, tedy přesně za týden. Výsledky budou zveřejněny o den později. Závěrem se ještě jednou sluší poděkovat dobrým duším z e-shopu www.metalshop.cz.

P.S: K e-mailu nemusíte připisovat jméno ani adresu, kontaktní údaje si vyžádám až od výherce samotného.

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

Výsledky 1. soutěže

19. března 2008 v 10:50 | Corey(8)
Týden utekl jako voda a naše historicky první soutěž dospěla do svého zdárného konce. Během soutěže se nepřihodilo nic nepříjemného, takže není sebemenší důvod, proč v podobném soutěžení nepokračovat i v budoucnu. Na úvod správné odpovědi:

a) Vyjmenujte skupiny, které mají zastoupení v horním logu blogu - Slipknot, Seether, Mudvayne
b) Jméno (nick) člověka, který založil Sicmaggot Blog a dodnes se s ním piplá - Corey(8)
c) Kdy jsme naposledy na blogu věnovali celou novinku kapele Slipknot - Nikdy

Otázky byly opravdu snadné, což potvrzuje i fakt, že valná většina z vás odpověděla správně. Vítězem však může být pouze jeden a štěstěna tentokrát ukázala na uživatele s nickem zdenda111, kterého jsem už kontaktoval, a čekám, co zajímavého si vybere za svou poukázku v hodnotě 500 Kč, kterou do soutěže poskytli dobří lidé z e-shopu Metalshop.cz! Závěrem tedy děkuji Metalshopu i všem, kteří se do soutěže zapojili, příště můžete být výherci právě vy, takže hlavu vzhůru a nadále nás navštěvujte! ;)

Soutěž s pořadovým číslem 1

11. března 2008 v 20:23 | Corey(8)
Okecávaček okolo soutěží mám dost z mého druhého nejmenovaného webu, takže všechny informace o historicky první soutěži na našem blogu projedeme rychlostí blesku, nicméně o to více sofistikovaně. Metalshop.cz otevřel svou štědrou kapsu a našemu malému, leč rozhodně ne bezvýznamnému blogu nadělil solidních 500 Kč, které si může vítěz soutěže utratit za libovolný typ zboží. Samozřejmě však pouze z nabídky Metalshopu, rohlíky v sámožce vám za to dají asi těžko. A jelikož je to poprvé, rozhodl jsem se, moc vás nenamáhat a soutěž udělat co nejjednodušší, nicméně postupně budeme přitvrzovat. Otázky jsou "nesmírně" složité, posuďte sami:

a) Vyjmenujte skupiny, které mají zastoupení v horním logu blogu
b) Jméno (nick) člověka, který založil Sicmaggot Blog a dodnes se s ním piplá
c) Kdy jsme naposledy na blogu věnovali celou novinku kapele Slipknot

Tak to vidíte - žádný porod to snad nebude a drtivá většina z vás odpoví správně. Své odpovědi posílejte na adresu redakce@sicmaggot.cz! Uzávěrka soutěže je 18. března, tedy přesně za týden. Výsledky budou zveřejněny na druhý den. Nebo možná později, to víte, stát se může cokoliv. Závěrem se ještě jednou sluší poděkovat dobrým duším z e-shopu www.metalshop.cz.

P.S: K e-mailu nemusíte připisovat jméno ani adresu, kontaktní údaje si vyžádám až od výherce samotného.

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!
 
 

Reklama