Music News

Children of Bodom vydají znovu "Follow the Reaper"

2. srpna 2006 v 18:15 | Mr.Seven
Vydavatelství Nuclear Blast Records potvrdilo, že vydá znovu album "Follow the Reaper" od finských Children of Bodom, a to v deluxe edici, která bude obsahovat nějaký ten bonusový materiál, stejně jako již dříve vydané deluxe edice alb "Something Wild" a "Hatebreeder".

Children of Bodom - Follow the Reaper
Tracklist:
01. Follow the Reaper
02. Bodom After Midnight
03. Children of Decadence
04. Everytime I Die
05. Mask of Sanity
06. Taste of My Scythe
07. Hate Me!
08. Northern Comfort
09. Kissing the Shadows
10. Hellion [W.A.S.P. cover]
11. Aces High [Iron Maiden cover]
12. Everytime I Die [video clip]

Slayer budou natáčet videoklip

2. srpna 2006 v 10:42 | Corey(8)
Prvním singlem z nové desky "Christ Illusion" (vlevo vidíte jeho cover) legendární kapely Slayer se stane song "Eyes of the Insane". K této písni bude natočen i protiválečný videoklip, který bude režírovat Tony Petrossian (režíroval klipy od Stone Sour, SlipKnoT nebo Killswitch Engage). Žádné další detaily o videoklipu zatím nebyly zveřejněny.

Album bylo recenzováno na známém serveru Blabbermouth.net a vysloužilo si hodnocení 7,5/10.

Arch Enemy v "Live Apocalypse"

2. srpna 2006 v 8:36 | Mr.Seven
Po dlouhém čekání vychází konečně nové DVD od švédských Arch Enemy. Nese název "Live Apocalypse" a podle názvu by se mohlo zdát, že se bude jednat o nějaký čerstvý koncert (název je podobný singlu "My Apocalypse" z nejnovějšího alba), ale chyba lávky. Koncert byl natočen v Londýně už 17. prosince 2004, a to už je nějaký pátek. Nových skladeb se tedy nedočkáme, ale není proč zoufat. Koncert je to nad míru povedený a pohledná zpěvačka Angela Gossow dokazuje, že svým hlasem je skutečně jedničkou v žánru, stejně jako bratři Ammottové se svými neuvěřitelnými kytarovými sóly. A až uslyšíte drum solo od bubeníka Daniela Erlandssona, budete doslova valit bulvy. Rozhodně doporučuju.

Skupina zahraje:
01. Tear Down the Walls - Intro
02. Enemy Within
03. Silent Wars
04. Burning Angel
05. Dead Eyes See No Future
06. Dead Bury Their Dead
07. Bury Me an Angel
08. drum solo
09. Instinct
10. Savage Messiah
11. First Deadly Sin
12. The Immortal
13. Bridge of Destiny
14. We Will Rise
15. Heart of Darkness
16. Snow Bound
17. Ravenous
18. Fields of Desolation - Outro

Koncert trvá cca 80 minut.

Mushroomhead: artwork alba "Savior Sorrow" byl zveřejněn

1. srpna 2006 v 20:00 | Corey(8)
Cover artwork nového alba kapely Mushroomhead, které nese název "Savior Sorrow", byl odhalen na této adrese (obrázek má přes 6 MB, takže se načítá poměrně dlouho)! Album "Savior Sorrow" vychází 19. září pod hlavičkou vydavatelství Megaforce Records.

Do kapely přišel před nahráváním nové desky zpěvák Waylon, jenž nahradil J.Manna. Bubeník Mushroomhead, Steve Felton, se o Waylonovi vyjádřil následovně - "Waylon do skupiny přinesl novou dimenzi. Není to pouze skvělý frontman, ale dokáže řvát i zpívat jako chameleon. Mění kvalitu vokálu, aby se přizpůsobil každému songu."

Tracklist "Savior Sorrow":
01. 1200
02. Simple Survival
03. Stoned
04. Save Us
05. Tattoo
06. The Doubt
07. Burn
08. Pretending
09. The Need
10. Cut Me
11. The Fallen
12. Embrace the Ending

Wednesday 13: Poslechněte si tři nové songy

1. srpna 2006 v 10:29 | Corey(8)
Wednesday 13 se s námi podělil o tři songy z jeho nového alba, které nese název "Fang Bang". Konkrétně se jedná o písně "Home Sweet Homicide", "Happily Ever Cadaver" a "Too Much Blood". Všechny tři písně si můžete poslechnout na jeho oficiálních MySpace stránkách!

Album "Fang Bang" by mělo vyjít 12. září pod vydavatelstvím Restless Records/Rykodisc. Artwork nového alba najdete zde.

Sestava kapely Wednesday 13 je nyní taková:

Wednesday 13 (ex-Murderdolls) - zpěv
Eric Griffin (ex-Murderdolls) - kytara
Racci Shay (ex-Dope, The Rejects) - bicí
Nate Manor (ex-Amen) - baskytara

Stahujte nový song od Trivium!

31. července 2006 v 17:43 | Corey(8)
Novou píseň kapely Trivium, pojmenovanou "Detonation", můžete stahovat zde! Tato píseň pochází z alba "The Crusade", které by mělo vyjít 10. října pod hlavičkou vydavatelství Roadrunner Records. Tato píseň bude dostupná ke stažení do 21. srpna. Kapela také plánuje vydat 2. října singl k písni "Anthem (We Are the Fire)". K singlu bude samozřejmě natočen i videoklip a součástí singlu by měly být i některé nevydané písně.

Hatebreed mají nové album

31. července 2006 v 16:19 | Mr.Seven
Americká skupina Hatebreed, která hraje celkem slušný hardcore, vydala konečně po třech letech nové album. Po úspěšném "Rise of Brutality" z roku 2003 a hitech jako "I Will Be Heard" (skladba zazněla např. ve filmu "xXx" s Vin Dieselem) nebo "Live for This" přichází na trh album s názvem "Supremacy" a mě, jako skalního fanouška, rozhodně nezklamalo. Čtyřčlenná skupina v čele se zpěvákem jménem Jamey Jasta dokázala, že umí ještě udělat pořádný hardcore a nepatří do starého železa. Hatebreed mají také své místo na novém albu MTV2 Headbangers Ball - "The Revenge", pro které složili skvělou skladbu "To the Threshold", která je na albu také obsažena a pro kterou je také natočen videoklip, který můžete stáhnout třeba na této stránce.

01. Defeatist
02. Horros of Self
03. Mind Over All
04. To the Threshold
05. Give Wings to My Triumph
06. Destroy Everything
07. Divine Judgement
08. Immortal Enemies
09. The Most Truth
10. Never Let it Die
11. Spitting Venom
12. As Diehard as They Come
13. Supremacy of Self

Celkový čas: bohužel pouhých 36:23

Brutal Assault má brutální obsazení

31. července 2006 v 14:22 | Corey(8)
Festival Brutal Assault se dostal, co se týče obsazení, na úplný vrchol českých metalových festivalů. Některé lákají na jednu parádní kapelu jako například letošní Hrachovka, kde se objevili Soulfly, ale jinak to, snad kromě The Exploited, žádná sláva nebyla. Další festivaly zase lákají především starší fanoušky na fosilní kapely jako Helloween. A někeré se spoléhají pouze na domácí, případně polské nebo slovenské kapely. Brutal Assault se ale vydal úplně jinou cestou.

Myslím, že místo zbytečných keců stačí vypsat kapely, které se na letošním Brutal Assaultu objeví:
Dimmu Borgir, Fear Factory, Mayhem, Napalm Death, Sick of It All a dokonce i nedávno potvrzená kapela Ill Niño, která před pár dny odešla od vydavatelství Roadrunner Records! To už je docela silná sestava. Festival probíhá ve dnech 10.-12. srpna.

Jediný můj problém je, že bydlím na druhé straně republiky... FUCKSHITUP!

P.S: Všechny kapely najdete na tomto plakátu.
 
 

Reklama