Blog News

Nový design brzy...

18. ledna 2007 v 20:06 | Corey(8)
Během víkendu (možná i zítra) plánuji spustit novou verzi tohoto blogu, takže pokud by se náhodou stalo, že by byl pár hodin mimo provoz, víte, o co jde. A co nového můžete očekávat? Samozřejmě nový design, který tentorkát bude laděn do tmavších barev. Dále se snad dostane i na jednu nebo i více nových sekcí. Nechte se překvapit, zatím se tedy loučím.. ;))

Stay tuned!

Hodně štěstí v roce 2007!

30. prosince 2006 v 15:33 | Corey(8)
Nový rok, tentokrát s pořadovým číslem 2007, se už blíží, takže vám do něj přeji jenom to nejlepší. V roce 2007 plánuji s tvorbou blogu pokračovat a snad se mi podaří najít i nějakého nadšence, který by mi pomohl, protože, jak jste si určitě všimli, v poslední době nejsou aktualizace úplně pravidelné. Dost řečí, v příštím roce se s vámi těším nashledanou!

Veselé Vánoce

24. prosince 2006 v 9:00 | Corey(8)
Čas se naplnil a jsou tu další svátky nepřiměřeného obžerství a utrácení nekřesťanských peněz. Chytřejší už nejspíš vědí, že je řeč o Vánocích. Přeji vám tedy za celou redakci toho blogu (ehm, to znamená pouze za mě), abyste je prožili v klidu a pohodě! Mrkající

Upravená sekce G/book

25. listopadu 2006 v 21:25 | Corey(8)
Mírné úpravy se dočkala sekce G/Book. Konkrétně jsem přidal anketu, ve které se Vás ptám "Jste spokojení se současnou podobou blogu?" a také jsem zvýraznil pole s nápisem >>Knihy Návštěv<<, protože většina lidí si zřejmě stále myslí, že onou knihou návštěv myslím komentáře pod anketou. Smějící se

Nové zápatí

20. listopadu 2006 v 16:45 | Corey(8)
Trochu jsem si pohrál s Photoshopem a vzniklo mi vcelku zajímavé zápatí (úplně dole), které zase o malý kousek oživilo a snad i zlepšilo design tohoto blogu. Časem se možná dostane i na další změny, takže stay tuned! ;)

PRŮZKUM

30. října 2006 v 20:13 | Dismember
Jako nový redaktor bych zde chtěl udělat průzkum, který by nám hodně v naši práci pomohl:

Chtěli bychom totiž vědět, o kterých kapelách byste zde chtěli čítávat.

Prosím tedy všechny návštěvníky tohoto blogu, aby si našli minutku a do komentářů napsali všechny kapely, o kterých by se chtěli něco dozvědět. Nehleďte na to, že už danou kapelu někdo napsal před vámi, jednoduše pište všechny, co vás napadnou. Ty co se budou opakovat, nám alespoň uvíznou lehčeji v paměti. Pak budeme mít přehled o tom, co chtějí naši čtenáři vědět.

Děkuju za spolupráci

Hledáme posily!!

20. října 2006 v 19:34 | Corey(8)
Návštěvnost roste, ale růstu samotného blogu brání to, že jsem na aktualizování, jak jste si už asi všimli, úplně sám. A jelikož nemám moc času na jeho aktualizaci, dávám šanci i vám. Pokud se chcete na tomto blogu aktivně podílet, stačí mi napsat na adresu sicmaggot@seznam.cz [pozn. MF - tento email už neplatí, aktuální schránka je redakce@sicmaggot.cz!]. Pár podmínek tu je:

- Základní znalosti češtiny a slohu
- Základní znalosti anglického jazyka
- Měli byste poslouchat tvrdší hudbu

Klidně přijmu i recenzenta nebo autora tématických článků!

Pokračujeme i na podzim!

1. října 2006 v 10:20 | Corey(8)
Přežili jsme i druhý měsíc v provozu, takže už snad můžeme říct, že začátky máme úspěšně za sebou. V září naše návštěvnost znovu porostla, což je určitě dobré znamení a velký příslib do dalších měsíců. A co vás čeká v říjnu? I nadále vás budeme pravidelně informovat o dění na metalové/rockové scéně, samozřejmě se dočkáte i několika videí (další video v nejbližších dnech) a možná i mírně upravím design.

Užívejte si tedy říjen a navštěvujte náš blog!

Upravený G/book + první měsíc provozu blogu

1. září 2006 v 21:55 | Corey(8)
První věc, kterou mám na srdci, je, že jsem mírně upravil vzhled naší Knihy návštěv. Snad se vám v ní bude nyní diskutovat o něco příjemněji. Pište cokoliv - rady, nápady, konstruktivní kritku nebo i žádosti o videa.

Náš blog úspěšně přežil první kompletní měsíc provozu. A nejenom, že jej přežil, ale návštěvnost se drží okolo 100 návštěv za den, takže si na špatný rozjezd rozhodně nemůžeme stěžovat. Děkujeme!

100 návštěv za den!

21. srpna 2006 v 23:45 | Corey(8)
Dnes naše návštěvnost poprvé od spuštění blogu přesáhla magickou hranici 100 návštěv za den! Na to, že blog funguje necelý měsíc, je to hezké číslo. Snad jste si nás oblíbili a budete nás navštěvovat i nadále.

Je to malý krůček pro cifru na počítadle, ale obrovský skok pro tento blog.

Sicmaggot Blog

30. července 2006 v 20:23 | Corey(8)
No, už ani nevím, co mám psát a to s tímto blogem teprve začínám. Měl by se tedy zaměřovat na metalovou hudbu, čekejte tedy občas nějakou tu novinku nebo vlastnoručně uploadnuté video. Někteří mě možná znají z webu www.maggots-lair.com, což je největší česká Slipknot fanstránka... kdo říkal, že reklama je hnusná?

Hmm, to je asi všechno. Ještě bych chtěl říct, že na aktualizaci nemám příliš času, takže bych uvítal někoho, kdo by mi tady s tím pomáhal... už začínám kecat kraviny, takže zatím - stay tuned!
 
 

Reklama