Zemřel bubeník Twisted Sister

22. března 2015 v 16:29 | H. |  Music News
Neveselé zprávy přicházejí z tábora glam/heavy metalové legendy Twisted Sister - 20. března zemřel ve věku 55 let její bubeník Anthony Jude Pero. Stalo se tak na turné s jeho další kapelou Adrenaline Mob - zemřel v tourbusu ve spánku na infarkt.

Adrenaline Mob v pátek napsali následující prohlášení: "Náš drahý bratr AJ Pero zemřel dnes ráno v poklidu ve spánku v autobuse. Je to pro nás šok, naše srdce a modlitby jsou s jeho rodinou. Byla to obrovská čest sdílet pódium s takovou milou duší a legendou! Milujeme tě, AJ, odpočívej v pokoji."

"Členové Twisted Sister jsou nesmírně zarmoucení, že musí oznámit předčasnou smrt našeho bratra A.J. Pera. Skupina, personál a v neposlední řadě i rodina A.J. Pera vám děkují za vaše modlitby," napsali Twisted Sister ve svém oficiálním prohlášení.

A.J. Pero byl známý především jako bubeník Twisted Sister, kde působil v letech 1982-86, 1997-98 a nakonec od roku 2003 až do nynějška. Od roku 2013 byl také členem Adrenaline Mob a dále si zahrál kupříkladu s Blazem Bayleym (Wolfsbane, ex-Iron Maiden) nebo na sólovém albu Dee Snidera z Twisted Sister.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama