Kataklysm: detaily o novince

25. března 2015 v 16:24 | H. |  Music News
Už nějakou dobu se , že kanadští death metalisté Kataklysm pracují na svém další albu, že se toto bude jmenovat "Of Ghosts and Gods" a že vyjde 31. července pod značkou labelu Nuclear Blast. Kanaďané nově odhalili přebal a seznam písniček počinu, které najdete jako vždy okolo. Zajímavostí je, že obálku vytvořila Surtsey Castaño Iacono, což je manželka zpěváka Maurizia Iacona.

Na nahrávání nástrojů klasicky dohlížel kytarista Jean-François Dagenais, který jako producent pracoval na všech deskách Kataklysm od počinu "Temple of Knowledge (Kataklysm Part III)" z roku 1996. Produkce vokálů se ovšem ujal Mark Lewis (Cannibal Corpse, Deicide, Death Angel), jenž pro Kataklysm svého času mixoval album "Prevail" z roku 2008. O mix a mastering novinky se pak postaral Andy Sneap (Accept, Megadeth, Arch Enemy; jako aktivní muzikant Hell, ex-Sabbat).

Chystaná novinka bude už druhým albem Kataklysm se současným bubeníkem Olivierem Beaudoinem, jenž v sestavě nahradil dlouholetého člena Maxe Duhamela. Ten ze své pozice odstoupil na jaře 2013, aby se mohl vyléčit ze své závislosti na alkoholu. První deska bez jeho účasti se jmenovala "Waiting for the End to Come" a vyšla v říjnu 2013.


Tracklist "Of Ghosts and Gods":
01. Breaching the Asylum
02. The Black Sheep
03. Thy Serpents Tongue
04. Soul Destroyer
05. Vindication
06. Marching Through Graveyards
07. Shattered
08. Hate Spirit
09. Carrying Crosses
10. The World Is a Dying Insect
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama