Varathron - Untrodden Corridors of Hades

27. února 2015 v 21:16 | H. |  Recenze
Pokud něčemu Řekové dali základ, pak je to jistě současná západní civilizace, která v nemalé míře dodnes staví na tom, co začalo kdysi dávno právě v antickém Řecku, nicméně se rozhodně nejedná o jedinou oblast, v níž mají tito jihoevropané silnou tradici. Ačkoliv se to může zdát trochu troufalé nebo rovnou dokonce blbé (a ono to blbé trochu je, ale vymýšlejte pořád dokola chytré úvody recenzí!) srovnávat hodnoty jako demokracii nebo kritické myšlení s extrémním metalem, právě ten metal jsem měl na mysli… což bylo asi docela jasné vzhledem k tomu, na jaké stránce se nacházíte.

Každopádně, šlo mi jen o vytvoření oslího můstku k tvrzení, že právě extrémní metal a právě Řecko k sobě prostě patří… sice se zde nenacházejí ty největší a nejzářivější žánrové hvězdy, ale to nic nemění na tom, že tu metalové podhoubí bují již desítky let a dalo světu tvrdých kytar již mnoho zajímavých kapel. Jednou z těch skupin, jež potvrzují jak tu dlouhověkost, tak i tu zajímavost, jsou dozajista Varathron, o jejichž aktuální desce "Untrodden Corridors of Hades" si nyní v krátkosti povíme.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


[K recenzi poskytl: Agonia Records]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sharpy sharpy | 28. února 2015 v 1:46

Dobrý načasování recenze před dnešním koncertem, uvidíme jaký peklo předvedou

2 H. H. | E-mail | Web | 28. února 2015 v 9:40

Jo jo, když už mi to trvalo tak dlouho, tak jsem s vydáním záměrně počkal ještě tejden, aby to šlo den před koncertem :-D Jsem na ně taky dneska zvědavej, na Varathron se těším snad víc než na Rotting Christ...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama