Detaily o novince Kamelot

24. února 2015 v 19:42 | H. |  Music News
Zámořští power metalisté Kamelot vypustili do světa podrobnosti o svém chystaném jedenáctém studiovém albu, které se jmenuje "Haven". Datum jeho vydání bylo stanoveno na 5. května v Severní Americe a 8. května ve zbytku světa, a to pod hlavičkou Napalm Records.

"Haven" bude opětovně k dostání ve větším množství různých formátů, které ovšem nebyly doposud přesně specifikovány (předprodej ale začne 26. února, tudíž se tak brzy stane). Nicméně je jisté, že mimo jiné budou k mání limitované mediabook CD a earbook CD edice, jejichž součástí bude i bonusový s akustickými, klavírními, orchestrálními či instrumentálními verzemi písniček.

Obal "Haven", který se nachází napravo, vytvořil Stefan Heilemann (Epica, Leaves' Eyes, Xandria); o další grafiku se pak postaral Gustavo Sazes (Amaranthe, Sonic Syndicate, Firewind). Produkce se ujal zkušený matador melodického metalu Sascha Paeth (Edguy, Avantasia, Rhapsody of Fire), s nímž Kamelot v minulosti spolupracovali již mnohokrát, a masteringu zase Jacob Hansen (Destruction, Volbeat, Aborted).

Mimoto se na desce objeví i několik hostů, jmenovitě Alissa White-Gluz (Arch Enemy, ex-The Agonist), Troy Donockley (Nightwish) a Charlotte Wessels (Delain).

V rámci turné na podporu "Haven" se Kamelot v létě opětovně podívají i do České republiky - 9. července vystoupí na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

"Haven" bude druhým albem Kamelot, na němž se představí aktuální zpěvák Tommy Karevik. Navazovat bude na počin "Silverthorn" z října 2012.

Tracklist "Haven":
01. Fallen Star
02. Insomnia
03. Citizen Zero
04. Veil of Elysium
05. Under Grey Skies
06. My Therapy
07. Ecclesia
08. End of Innocence
09. Beautiful Apocalypse
10. Liar Liar (Wasteland Monarchy)
11. Here's to the Fall
12. Revolution
13. Haven
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama