Battle Beast se rozešli s kytaristou

28. února 2015 v 17:53 | H. |  Music News
Finští heavy metalisté Battle Beast ohlásili, že jejich řady opustil dosavadní kytarista Anton Kabanen, který byl zároveň zakladatelem kapely a také jejím hlavním skladatelem. Finové se nechali slyšet, že rozchod nadešel kvůli "hudebním neshodám a nevyřešitelným záležitostem uvnitř skupiny", a dále dodali, že na toto téma nebudou poskytovány žádné rozhovory. Na chystaných koncertech se kytary ujme dočasný náhradník. O stálém novém kytaristovi bude rozhodnuto časem.

Kabanen se prý bude dále věnovat muzice v jiných projektech a svůj odchod z Battle Beast komentoval pro finský web Rumba následovně: "Schylovalo se k tomu už nějakou dobu. Nechtěl jsem odejít. Ten popud přišel od zbytku kapely, takže jsem byl nucen odejít. Jméno Battle Beast vlastní skupina Battle Beast, ne já, a v téhle skupině bylo pět lidí proti mně. Nemohl jsem nic dělat."

Zároveň s tím Battle Beast prozradili, že již začali pracovat na novém materiálu pro chystanou čtvrtou desku, přestože jejich aktuální studiový počin "Unholy Savior" není venku ani dva měsíce - vyšel totiž 9. ledna letošního roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama