Winterfylleth opustil kytarista

28. ledna 2015 v 16:25 | Kaňour |  Music News
Atmosféričtí black metalisté Winterfylleth z Velké Británie hlásí změnu v sestavě. Kapelu opustil kytarista Mark Wood, jenž s Winterfylleth nahrál tři dlouhohrající nahrávky. Důvody Woodova odchodu jsou ryze osobní, v budoucnu se chce soustředit na osobní život a jiné hudební projekty. Jméno kytaristova nástupce doposud známo není.

Wood ke svému odchodu přidal vyjádření mimo jiné i o dalším hudebním směřování: "Chystám se pokračovat ve svém vlastním hudebním vývoji a zaměřit se na důležité aspekty mého osobního života. Moje další aktivity s Battalions, Dogwood Flowers, Corroder a můj sólový project Guthrum budou pokračovat a já doufám, že si vy všichni užijete to, co má přijít.

Mark Wood si, jak již bylo zmíněno, zahrál na třech řadovkách Winterfylleth: "The Mercian Sphere" (2010), "The Threnody of Triumph" (2012) a loňském "The Divination of Antiquity", jež vyšlo pod záštitou Candlelight Records konkrétně 7. října. Winterfylleth zavítají během letní festivalové sezóny i na český Brutal Assault, který se koná mezi 5. a 8. srpnem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama