Watter, Holy Sons, Lilacs & Champagne - Praha, 30. ledna 2015

21. ledna 2015 v 18:54 | H. |  Tiskové zprávy
WATTER (USA, Temporary Residence)
HOLY SONS (USA, Thrill Jockey)
LILACS & CHAMPAGNE (USA, Mexican Summer)
30. ledna 2015
Praha - klub Podnik, start 20.30
předprodej 300 Kč / na místě 350 Kč

Společným jmenovatelem tohoto koncertu je portlandská kapela Grails, která zve prostřednictvím svého magického zvuku k návštěvě jiných světů už od roku 1999. Všechny tři projekty, které se 30. ledna představí v pražském Podniku, jsou personálně spojeny právě s Grails.

Ve Watter se sešli Britt Walford (ex - Slint), Zak Riles (Grails) a Tyler Trotter: trio loni vydalo debutovou desku "This World" na Temporary Residence a album rozhodně nezapře hudební kořeny jeho členů. Jestli máte rádi Maserati, Mono, nebo jestli si vzpomínáte na Tristeza, nenechte si "This World" ujít. Nenápadně vynikající album.

Holy Sons je dlouholeté alter ego Emila Amose (Grails, OM) s rovněž loňským - a vynikajícím - albem "The Fact Facer" na Thrill Jockey. Zatímco instrumentální hudba Grails se neustále proměňuje v čase i prostoru, Holy Sons sázejí více na tradičnější písničkovou strukturu a překvapivě jasný a naléhavý Amosův vokál (na rozdíl od Grails a OM má Emil v Holy Sons na starosti kytaru a zpěv).

Lilacs & Champagne jste měli možnost vidět loni před Grails: základ kapely tvoří opět Emil Amos a Alex Hall právě z Grails. Psychedelie se protíná s narkotickými beaty a obskurními samply. Lilacs & Champagne tvoří soundtrack k tomu nejneuvěřitelnějšímu filmu, jaký si jen můžete překvapit.

Všechny tři projekty na tomto turné neustále mění pořadí, takže přijďte včas, ať vidíte vše. A i projekce bude prý stát za to!

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

[tisková zpráva pořadatele]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama