Podrobnosti o novince zámořských Minsk

31. ledna 2015 v 13:28 | Kaňour |  Music News
Post-metalisté Minsk ze Spojených států amerických uveřejnili několik detailů o chystané desce. Američané album pojmenovali "The Crash & the Draw" a do prodeje ho vyšlou prostřednictvím Relapse Records v letošním dubnu. Konkrétní data vydání jsou stanovena na 3. duben pro Německo, Benelux a Finsko, pro zbytek světa pak (mimo Severní Ameriku, kde deska vyjde ještě o den později) na 6. duben 2015.

Minsk nahrávali nové album pod dohledem Sanforda Parkera, jenž v minulosti spolupracoval s Voivod nebo Eyehategod. Pod jeho rukama rovněž prošly i všechny dosavadní řadovky Minsk. O mastering se postaral Collin Jordan (Wovenhand, Eyehategod, Voivod). Artwork, který můžete spatřit napravo, je pak dílem Oriona Landau (Dying Fetus, Nile, Inter Arma, Yob).

"The Crash & the Draw", které vyjde digitálně a ve fyzické podobě na CD a 2LP, naváže na "With Echoes in the Movement of Stone" z května 2009.

Na podporu novinkové desky Američané uspořádají turné po Evropě, které nemine i strahovský klub 007, v jehož útrobách se představí 14. dubna. Minsk zde budou hrát společně se svými krajany Floor.

Tracklist "The Crash & the Draw":
01. To the Initiate
02. Within and Without
03. Onward Procession I. These Longest of Days
04. Onward Procession II. The Soil Calls
05. Onward Procession III. The Blue Hour
06. Onward Procession IV. Return, The Heir
07. Conjunction
08. The Way Is Through
09. To You There Is No End
10. To The Garish Remembrance of Failure
11. When the Walls Fell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama