Leden 2015

Listen to DECLINE OF THE I's new track "Lower Degree Of God's Might"

19. ledna 2015 v 14:50 | H. |  Tiskové zprávy
Listen to DECLINE OF THE I's new track "Lower Degree Of God's Might"

Zero Tolerance Magazine is exclusively premiering a new song from France's emerging experimental / post-black metal outfit DECLINE OF THE I. The track is a part of band's upcoming "Rebellion" album, set to be released on February 27th in Europe and March 10th in North America via Agonia Records. Listen to album opener "Lower Degree Of God's Might" at:

http://www.ztmag.com/blog/news/?p=23345&preview=true

"Rebellion" features seven new tracks maintained in an imaginative post-black metal environment; tracks that are multifaceted, and full of motion. The album was recorded in Studio de Chine with Khatchik Hovikian (L'odeur du Tchaman), while Xort (Seth, Alcest, Vorkreist, Anorexia Nervosa) took care of the mastering. Layout and artwork were created by the French photographer and filmmaker David Fitt (Aosoth, Secrets of the Moon, Svart Crown). "Rebellion" includes guest appearance by Olivier from Eros Necrospique.

The follow-up to 2012's "Inhibition" album will be available in: digipack CD, 12" black vinyl, limited 12" red vinyl and digitally.

Tracklist:
1.Lower degree of God's might
2.Hexenface
3.Le rouge, le vide et le tordu
4.The end of prostration
5.Pieces of a drowned motion
6.Deus Sive Musica
7.On est bien peu de chose

The band is led by the multi-instrumentalist A.K. who has been active in the metal scene for over 15 years and played in bands such as Vorkreist, Merrimack, Neo Inferno 262, Malhkebre and Diapsiquir. The project is his "personal approach on dark music". He's accompanied by musicians of Merrimack, Anus Mundi, Temple of Baal, Eibon and Drowning fame.

A.K. commented: "With this album, I wanted to express something more twisted and violant than the first one, but in a personnal way. I'm kind of sick of hearing all these bands that copy each others over and over... It's so pointless. It's obvious that more and more people are trying to follow a trend in order to exist somehow... With Decline of the I, you can be sure that you deal with my own neurosis, my own way of expressing my guts... I know it doesn't "speak" to everyone's ears. But I surely know that my art can really be intimate with ears that know how to listen. Eyes to see, ears to hear".

The concept of band is inspired by the works of the biologist Henri Laborit.


[tisková zpráva vydavatele]

Klipy od The Agonist a WAMI

19. ledna 2015 v 13:06 | H. |  Music News
>>> Kanaďané The Agonist vydají už příští měsíc svou novinku "Eye of Providence", která bude jejich první nahrávkou, na níž se představí nová zpěvačka Vicky Psarakis, jež zde vystřídala původní vokalistku Alissu White-Gluz, která přeběhla k Arch Enemy. Jako navnazení na album nyní kapela vypustila videoklip k songu "Gates of Horns and Ivory", na který se můžete podívat tady:


>>> Mezinárodní rockový projekt WAMI, v němž se potkávají Doogie White (Cornerstone, ex-Rainbow, ex-Tank), Vinny Appice (ex-Dio, ex-Black Sabbath, ex-Heaven & Hell), Marco Mendoza (Black Star Riders, ex-Thin Lizzy, ex-Whitesnake) a mladý polský kytarista Iggy Gwadera, zveřejnil nové video k songu "Wild Woman" (sledujte níže). Písnička se objevila na debutovém albu formace, "Kill the King", které vyšlo v květnu loňského roku.


Pár keců o ničem a vlastně o všem

18. ledna 2015 v 21:08 | H. (MF) |  Blog News
Občas nastane chvíle, kdy si člověk řekne, že to všechno stojí totálně za hovno, že to, co dělá, nejspíš ani nemá cenu a jestli by nebylo lepší se na to prostě a jednoduše vybodnout. Upřímně řečeno, nám se tohle na Sicmaggot stávalo docela často a vlastně nás to za ty roky přepadávalo docela pravidelně. Že bychom to však někdy mysleli skutečně vážně, to asi ne... až do nynějška...

Netuším, jak to vypadalo zvenčí, ale uplynulý rok pro nás asi nebyl úplně nejlepší. Trochu nám ten náš blogísek přerostl přes hlavu, nabrali jsme skutečně brutální skluz takřka ve všem, takové to nadšení, které je pro tvorbu podobné stránky zcela zásadní, lehce ochablo a ani v redakci to nebyla stoprocentní pohoda... ne, že bychom se snad nějak hádali, ale občas to nebylo úplně ono. Zjednodušeně řečeno, dostali jsme se do bodu, kdy musela přijít nějaká stopka, od níž se všechno začne odvíjet malinko jiným způsobem.

Nakonec se tímhle momentem stal můj odchod na začátku prosince, který byl vlastně docela náhlý. Když jsem se ten den vzbudil, ani mě nenapadlo, že se na to vyseru, ale když jsem šel večer spát, už byl Sicmaggot minulost. Důvodů bylo víc, vlastně jich bylo docela hodně, ale nebudu je vysvětlovat, vlastně jsem je doteď pořádně nevysvětlil ani kolegům, i když to někteří z nich musí minimálně tušit.

Výsledkem tohoto odchodu pak bylo rozhodnutí ostatních Sicmaggot ukončit. Nejdřív dopsat pár zbývajícíh recenzí a pak to zabalit - úplně a definitivně. Ještě minulé pondělí nikdo nepochyboval o tom, že příští týden už tu bude viset úmrtní oznámení, ale nakonec se to vyvinulo trochu jinak. Původně jsem měl v plánu začít znova, od nuly, v docela jiném pojetí a úplně sám na nové stránce... na druhou stranu jsem si za ty roky k tomuhle úchylnému blogísku vypracoval něco jako sentimentální vztah, tudíž mi bylo dost líto to všechno jen tak nechat plavat v podstatě ze dne na den. A právě tohle - a uznávám, že jsem se tím projevil jako měkkota - nakonec zvítězilo. Pivo dalo pivo, slovo dalo slovo a těsně předtím, než se to tu zabalilo, jsem se do redakce vesral zpátky.

Nicméně podle toho, co jsem řekl výše, je asi docela jasné, že aby se mohlo skutečně pokračovat i nadále, musí - a to je to hlavní, co má tenhle písmenkový výlev sdělovat - nevyhnutelně dojít k nějakým změnám, z nichž některé budou dost citelné, bez přehánění až zásadní. Ve skutečnosti se Sicmaggot přetaví do podoby, jakou jsem ještě před pár dny plánoval pro svojí novou stránku, akorát na to teď nebudu úplně sám a bude to pod starou značkou. Aktuálně se nacházíme v jakémsi vakuu, kdy ještě dojíždíme postaru, ale už se pomalu začínáme chystat na nové pojetí. Zatím je ještě předčasné říkat, jak přesně to bude vypadat a kdy přesně to nastane, protože to tak úplně nevíme ani my sami, ale je jisté, že to bude ještě letos, že s tím určitě nebudeme čekat až na prosinec a že rozhodně nepůjde jen o to, že jsem se zase přejmenoval.

Jako taková předzvěst se pár věciček změnilo už teď. Něco jsou drobnosti a ani nemá cenu je tu pitvat (jestli si toho všimnete, nevadí; jestli nevšimnete, taky nevadí), ale asi nejcitelnější okamžitou změnou je to, že u recenzí není (a už nikdy nebude) číselné hodnocení - odteď čistě jenom text. Ne všichni kolegové s tímhle souhlasili, ale já osobně jsem to považoval za zcela nutné - a snad to nebude trvat dlouho, než se ukáže proč.

Jsou-li mezi vámi tací, kteří mají tenhle sračkovitý blogísek alespoň trochu rádi - jestli vás po všem, co jsem tady právě řekl, napadlo něco o tom, že až ty změny přijdou, tak už to tu nebude tak úplně ono, nemusíte se bát. Vtip je právě v tom, že až se to stane, mělo by to být (a bude!) zábavnější jak pro ty, co Sicmaggot píšou, tak pro ty, co Sicmaggot čtou.

H.

Manes - Be All End All

18. ledna 2015 v 19:53 | Prdovous |  Recenze
Norští mágové Manes jsou vůbec úkaz. S původní podobou kapely, která začínala před nějakými dvaceti lety jako black metalové duo ve složení Cernunnus-Sargatanas, nemají prakticky nic společného. Tihle dva pánové se sice nedávno dali dohromady, aby pod hlavičkou Manii předloni vydali atmosférickou blackařinu "Kollapse", nicméně se současnou kapelou, v jejíž čele stojí tvůrčí triumvirát Tor-Helge Skei (alias Cernunnus) - Torstein Parelius - Eivind Fjoseide nemá společného tařka nic. Zato právě nová sestava působící od roku 2002 urazila dlouhou cestu. Pokud vám řeknu, že se již od začátku postavila nad hranice žánrů, rozhodně vám nebudu lhát, protože tihle pánové v posledních třinácti letech tvoří hudbu velmi osobitou a doslova nezařaditelnou.

Takřka vymodlená nová deska "Be All End All" přichází po dlouhých sedmi letech od posledního výraznějšího zářezu, trip-hopově laděné "How the World Came to an End". Jedinými výraznějšími počiny jsou kompilace - šestnáctidílný set dříve nevydaného materiálu z roku 2011 a "Teeth, Toes and Other Trinkets" vydaná zkraje loňského roku. Zpočátku jsem sám tak trochu nevěděl, jak k ní přistupovat. Očekávání jsem pro jistotu nechal zcela stranou, protože očekávat něco konkrétního v případě Manes, to je skoro stejně naivní jako očekávat ženu v řadách thajských masérek či ještě levnějších povolání. S čím by zhruba mohli přijít, o tom jsem si částečně udělal obrázek právě na kompilaci "Teeth, Toes and Other Trinkets", kde se objevila nová píseň "Blanket of Ashes". Nicméně obraz tohoto jednoho střípku, navíc zcela vytrženého z kontextu, o moc víc nevylepšil ani poslech na Brutal Assaultu. Ten sice ukázal, že na první poslech to špatné není ani omylem, nicméně proniknutí do celé desky bude nutností - a to se mi s prvním domácím poslechem jen potvrdilo.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Koncerty na únor

18. ledna 2015 v 18:54 | H. |  Koncerty & Akce
Author & Punisher (USA), Calvera (CZE)
4. 2. - Praha, 007 (19:00)
Cena: 200
Více informací: Silver Rocket

HammerFall (SWE), Orden Ogan (DEU), Serious Black (DEU)
6. 2. - Praha, MeetFactory
Cena: 650
Poznámka: Vyprodáno.
Více informací: Pragokoncert a Masters of Rock

Incite (USA)
6. 2. - Praha, Futurum
Cena: 280/330
Více informací: D_Smack_U

Sabaton (SWE), Delain (NLD), Battle Beast (FIN)
7. 2. - Praha, Forum Karlín
8. 2. - Zlín, Sportovní hala Euronics
Cena: 700
Poznámka: Pražský koncert je vyprodaný.
Více informací: Pragokoncert a Masters of Rock

Lydia Ainsworth (CAN)
9. 2. - Praha, 007 (19:00)
Cena: 200/250
Více informací: FB event

B/B/S (CAN/ITA/NOR)
14. 2. - Praha, Potrvá (19:30)
Cena: 250/290

Crib 45 (FIN), Sweeps 04 (CZE)
14. 2. - Praha, Exit-Us (20:00)

Guttural Gore Grind Mafia 7
14. 2. - Ostrava, Barrák (17:50) / Ostrava, Plán B (20:00)
Vystoupí: Attack of Rage (SVK), Dead Carnage (CZE), Deathronation (DEU), Epitome (POL), Felisha (CZE), Fleshless (CZE), Gabria Odibil (CZE), Inhumate (FRA), Khatano (CZE), Offence (POL), Praselizer (CZE), Roadkill XIII (DEU), Spineless Fuckers (CZE)
Cena: 300
Více informací: Guttural Gore Grind Mafia

Queen + Adam Lambert (GBR)
17. 2. - Praha, O2 Arena
Cena: 1390 - 2190
Více informací: Live Nation

Architects (GBR), Every Time I Die (USA), Blessthefall (USA), Counterparts (CAN)
18. 2. - Praha, Roxy (18:00)
Cena: 450
Více informací: Obscure Promotion

Suicidal Angels (GRC), Dr. Living Dead! (SWE), Angelus Apatrida (ESP)
21. 2. - Zlín, Masters of Rock Café
Cena: 550
Více informací: Pragokoncert a Masters of Rock

Betraying the Martyrs (FRA), Texas in July (USA), Upon This Dawning (ITA), Make Them Suffer (AUS)
22. 2. - Praha, Podnik (20:00)
Cena: 450
Více informací: Obscure Promotion

Katy Perry (USA), Charli XCX (GBR)
23. 2. - Praha, O2 Arena
Cena: 1290 - 2350
Více informací: Live Nation

Crowbar (USA)
27. 2. - Praha, 007 (19:00)
28. 2. - Brno, Melodka (19:00)
Cena: 299
Více informací: Obscure Promotion

Lordi (FIN), Palace (DEU), Sinheresy (ITA)
27. 2. - Zlín, Masters of Rock Café
28. 2. - Praha, MeetFactory
Cena: 650, 850 (VIP)
Více informací: Pragokoncert a Masters of Rock

Clan of Xymox (NLD), Výsměch (CZE)
28. 2. - Praha, Rock Café
Cena: 290
Více informací: Sanctuary

Paganland (UKR), Biały viteź (POL), Green Novice (LVA), Groza (CZE), Aeon Winds (SVK)
28. 2. - Brno, Favál (18:00)
Cena: 200/250
Více informací: FB event

Rotting Christ (GRC), Varathron (GRC), Kawir (GRC), Secret of Darkness (CZE), Desire for Sorrow (CZE)
28. 2. - Praha, Nová Chmelnice (18:00)
Cena: 300/350
Více informací: Metalgate

Riverside pojmenovali novinku

18. ledna 2015 v 16:40 | H. |  Music News
Polští progressive rock/metalisté Riverside pojmenovali svou chystanou šestou desku "Love, Fear and the Time Machine". Tento následovník nahrávky "Shrine of New Generation Slaves" z ledna 2013 by měl podle všeho vyjít někdy v srpnu nebo září letošního roku, ale Poláci slibují, že už předtím představí některé nové skladby živě.

Co se týče průběhu prací na "Love, Fear and the Time Machine", Riverside již mají kompletně složeno a nahrávání započne v březnu.

Zpěvák a baskytarista Mariusz Duda se nechal slyšet, že novinka bude trvat 60 minut a že bude značně odlišná od toho, co Riverside natočili v minulosti. "Už nebudeme hrát hard rock," prohlásil doslova.

Insania, Bloody Obsession, Praselizer - Karviná, 18.4.2015

18. ledna 2015 v 14:02 | H. |  Tiskové zprávy
Dne 18.4.2015 v karvinském klubu Hard Cafe vystoupí legenda brněnského podzemí

INSANIA, která vznikla roku 987, po několika koncertech jí byla roku 988 ze strany brněnské StB zakázána další činnost. Poté chvíli působí pod krycím názvem SKIMMED a pod touto hlavičkou vydává v roce 990 první nezávislou desku v tehdejším Československu, LP "New Insanity".

Roku 992 obnovuje činnost opět pod názvem INSANIA a v novém složení vydává roku 992 demo "R.U.DEAD?", v r. 993 EP "Vertigo" a v r. 994 první CD "Crossfade", které slavilo úspěch i v zahraničí. Kapela dále koncertuje po celé Evropě, hostuje v několika televizních a rozhlasových pořadech a hraje společně s kapelami jako je VOIVOD, NO MEANS NO nebo KILLING JOKE. Od roku 991 se datuje její přátelský vztah s Jello Biafrou (ze sanfranciských DEAD KENNEDYS).

Po americkém turné koncem minulého století vydala INSANIA, kromě živého CD "Recycling & Live in Seattle", dvě řadová alba, "Trans-Mystic Anarchy" a "OUT", z nichž obě skončily v daném roce na druhém místě v kategorii "hard and heavy" ankety hudebních kritiků ANDĚL. Na začátku roku 008 je INSANIA s albem "Rock'n'Freud" nominovaná (spolu s My Chemical Romance, Billy Talent a Gaia Mesiah) na cenu TV Óčko a v březnu 008 za něj dostává CENU HUDEBNÍCH KRITIKŮ ANDĚL. V květnu 008 získává ocenění Album roku v anketě BŘITVA, v níž každoročně hlasuje 69 rockových publicistů z 29 médií."Jejich poslední album Zapal dům, poraž strom je ukazuje zatím v tom nejlepším světle a je nejsilnější zbraní kapely.

Určitě se máte na co těšit.

Další kapelou bude ostravsko-orlovská formace BLOODY OBSESSION, která na scéně působí od roku 2007. V dnešní době je velice sympatické, že tato relativně mladá kapela se shlédla ve staré škole death metalu a tento směr prezentuje i na svých vystoupeních. Kapela má za sebou dva počiny. Prvním je album Fall into the Apocalypse (vydáno v roce 2009) a druhým zásekem News from the morgue (rok vydání 2013). V roce 2014 kapela vypustila promo You will never see me, které přijalo velice pozitivní ohlasy.

Po pořádné porci death metalu přijde na řadu další zvrácená partička Praselizer, která vám představí skladby ze svých dvou promo materiálů z připravované desky. Pokud máte rádi jistou dávku zvrácenosti, nadsázky a jemné perverze tento orlovský gore grind se vám bude určitě líbit.

Dále na vás čekají oblíbení karvinští The Matrones se svým grunge-post hardcorem. Kapela hrající několik let má za sebou kromě dobrých koncertů jak v klubech tak na festivalech, demo nahrávku DeModel EP 2012 nahrané v GM Studiu v Jablunkově a příští rok můžeme očekávat nové demo z dílny Hard cafe studia.

Poslední kapelou tohoto večera bude šenovský Blackshard, založen v roce 2008. V roce 2009 začali hrát v klubech a na menších regionálních festivalech. V říjnu nahráli první demo Dark Brotherhood, které obsahovalo 4 skladby. V létě 2011 nahráli debutové album Mankind Disorder ve studiu Digaz. Samotná deska byla vydána v roce 2012 díky redesignu obalu a sklidila mnoho kladných ohlasů včetně skvělé recenze v rockovém magazínu Spark. Od té doby se zúčastnili soutěže Metalgate Massacre (2012), kde byli vybráni porotou, která se skládala z mnoha českých metalových osobností a Sakise Tolise z Rotting Christ, mezi šestnáct nejlepších kapel. Skončili na druhém místě ve čtvrtfinále. Také předskakovali mnoha skvělým kapelám jako například ukrajinským thrasherům Hell:on nebo britským doom thrashovým Seventh Angel.

INSANIA - kultovní nezvedenej spratek scény tvrdých kytar
http://bandzone.cz/insania

BLOODY OBSESSION - pravověrný death metal staré školy
http://bandzone.cz/bloodyobsessions

PRASELIZER - prasečí kaviar grind metal
http://bandzone.cz/praselizer

THE MATRONES - grunge post hard core
http://bandzone.cz/thematrones

BLACKSHARD - thrash metal ve stylu Megadeth, Sacred Reich
http://bandzone.cz/blackshard

Vstupné: 150Kč / start 18.00h
HARD CAFE Karviná - Třída těreškovové 2232/26

[tisková zpráva pořadatele]

Detaily o novém albu Halestorm

18. ledna 2015 v 11:46 | Kaša |  Music News
Zámořská hardrocková formace Halestorm zveřejnila informace o svém nadcházejícím třetím albu. To ponese název "Into the Wild Life" a na pultech obchodů se objeví 3. dubna v Evropě a o tři dny později v Severní Americe. Kapela, v jejímž čela stojí zpěvačka Lzzy Hale, zveřejnila rovněž obal, jenž bude album zdobit, a finální seznam skladeb; ty jsou ke zhlédnutí vpravo, respektive pod novinkou.

Frontwomanka Lzzy na adresu "Into the Wild Life" prohlásila, že se s kapelou snažili "vytvořit jakýsi most mezi tím, co slyší fanoušci na koncertech a co slyší z desky". "V podstatě jsme pracovali stejnou metodou jako kdysi AC/DC a Led Zeppelin," dodává Lzzy a pokračuje: "Každý den jsme ve studiu zmáčkli tlačítko nahrávání a všichni čtyři v jedné místnosti jsme hráli společně."

Tracklist "Into the Wild Life":
01. Scream
02. I Am the Fire
03. Sick Individual
04. Amen
05. Dear Daughter
06. New Modern Love
07. Mayhem
08. Bad Girls World
09. Gonna Get Mine
10. The Reckoning
11. Apocalyptic
12. What Sober Couldn't Say
13. I Like It Heavy

Whispering Woods unveil Perditus et Dea's cover artwork and new official teaser

18. ledna 2015 v 9:51 | H. |  Tiskové zprávy
Whispering Woods unveil Perditus et Dea's cover artwork and new official teaser

Symphonic Gothic Doom Metallers WHISPERING WOODS are proud to unveil Perditus et Dea, their upcoming album's covert artwork masterfully crafted by Romanian artist Bogdan Pop.

Perditus et Dea's tracklist is as follows:

1. Perditus
2. Original Sin
3. Demon Blood
4. Călușarii
5. Autumnal
6. My Altar
7. Farewell Ladybug
8. Poetica
9. If Ever
10. Timeless
11. Circle Complete
12. Dea

And here's a new official teaser for the upcoming album: Perditus et Dea

"Perditus et Dea" was recently mixed and mastered by World-known Finnish producer Hiili Hiilesmaa (HIM, Amorphis, Swallow The Sun, etc.) and will be released by Loud Rage Music in February 2014!

WHISPERING WOODS are currently preparing their first European Tour, more details will follow soon!

[tisková zpráva]


Další placka The Prodigy vyjde na konci března

17. ledna 2015 v 22:18 | H. |  Music News
Britská stálice elektronické muziky The Prodigy si na letošní rok nachystala vydání svého celkově šestého dlouhohrajícího počinu. Novinka se jmenuje "The Day Is My Enemy" a vyjde 30. března u Three Six Zero Music / Warner Bros. Records.

Do světa už byl vypuštěn také první singl - videoklip k písničce "Nasty" najdete na konci novinky.

Na albu se podílelo i pár hostů - ve skladbě "Ibiza" se objeví členové britského projektu Sleaford Mods a v songu "Rhythm Bomb" zase bude ke slyšení příspěvěk britského producenta a DJe Flux Paviliona.

"The Day Is My Enemy" bude navazovat na album "Invaders Must Die" z února 2009.

Tracklist "The Day Is My Enemy":
01. The Day Is My Enemy - 04:24
02. Nasty - 04:03
03. Rebel Radio - 03:52
04. Ibiza - 02:45
05. Destroy - 04:28
06. Wild Frontier - 04:28
07. Rok-Weiler - 03:50
08. Beyond the Deathray - 03:08
09. Rhythm Bomb - 04:12
10. Roadblox - 05:00
11. Get Your Fight On - 03:38
12. Medicine - 03:56
13. Invisible Sun - 04:16
14. Wall of Death - 04:12


Minirecenze #90

17. ledna 2015 v 20:13 | H. |  Minirecenze
Flying Colors - Second Nature (30. září 2014, Mascot Label Group)
progressive rock, USA

Superskupina fungující pod jménem Flying Colors je docela zajímavý úkaz. Většina jejího personálního osazenstva si prošla řadami jedněch z největších současných progresivně rockových part a dalo se tak očekávat, že jejich společný výtvor bude čistokrevný progrock plný těch nejlepších ingrediencí, jež tento žánr nabízí. Pánové však se svým debutem "Flying Colors" překvapili a výsledek bylo příjemné rockové album s místy až popovými melodiemi, jež do vysoké instrumentální zručnosti pasovaly opravdu znamenitě.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tracklist:
01. Open Up Your Eyes - 12:24
02. Mask Machine - 06:07
03. Bombs Away - 05:02
04. The Fury of My Love - 05:12
05. A Place in Your World - 06:32
06. Lost Without You - 04:40
07. One Love Forever - 07:21
08. Peaceful Harbor - 07:14
09. Cosmic Symphony - 11:53

Autor: Kaša

Lunatic Soul - Walking on a Flashlight Beam (13. října 2014, Kscope Music)
progressive rock / ambient, Polsko

Bočnímu projektu Mariusze Dudy z řad polských progresivců Riverside jsem nikdy nevěnoval zvýšenou pozornost a nebýt několika nadšených ohlasů, které se ke mně v souvislosti s jejich čtvrtou řadovkou "Walking on a Flashlight Beam" dostaly, tak by se na tom zřejmě nic moc nezměnilo, protože ambientně orientovanou hudbu nevyhledávám. O to víc jsem byl překvapen, jak hluboko ve mně Lunatic Soul zasekli drápky.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tracklist:
01. Shutting out the Sun - 08:39
02. Cold - 06:57
03. Gutter - 08:41
04. Stars Sellotaped - 01:34
05. The Fear Within - 07:10
06. Treehouse - 05:31
07. Pygmalion's Ladder - 12:01
08. Sky Drawn in Crayon - 04:58
09. Walking on a Flashlight Beam - 08:11

Autor: Kaša

Michael Kobrin - Searching (20. září 2014, selfrelease)
acoustic rock / folk, Izrael

Jméno Michael Kobrin toho nezasvěceným asi příliš neřekne, nicméně když řeknu, že debutové album tohoto písničkáře, jehož kořeny sahají na Ukrajinu, z níž se ve čtyřech letech přesunul do Izraele, produkoval Yossi Sassi, což není nikdo menší než zakládající člen slovutných Orphaned Land, tak by mohlo malinko svítat. Michael Kobrin na "Searching" nespájí progresivní rock s blízkovýchodními orientálními motivy tak silně jako Yossi na své loňské sólovce "Desert Butterflies" a pohybuje se spíš na hraně folk-rockového písničkářství s popovým nádechem, ale to není vůbec na škodu. Zvlášť když má album tak odzbrojující charisma.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tracklist:
01. Desicion - 04:27
02. Learning How to Live - 03:45
03. Searching - 03:59
04. Not Myself - 03:32
05. Animal - 04:04
06. Won't Last - 03:15
07. Still Got The Blues - 02:45
08. Nightlife - 03:44
09. Perfect World - 03:50
10. Outside - 05:21

Autor: Kaša
[K recenzi poskytl: Michael Kobrin]

Squidhead - Prohibition (15. dubna 2014, selfrelease)
instrumental modern death metal / djent, Belgie

Přijde mi trochu škoda, že se tento jednočlenný projekt nejmenuje radši Squirthead, což by mně osobně přišlo jako mnohonásobně zábavnější název, ale na druhou stranu je nutné férově uznat, že i skutečné jméno Squidhead a s ním spojená chobotnicová a chapadlovitá image (avšak žádné Cthulhu… nebo mi to tak přinejmenším přijde) má taky něco do sebe. To je sice pěkná výchozí pozice, o tom žádná, důležitější je však otázka, zdali má něco do sebe také audio prezentace kapely.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tracklist:
01. Riding the Octopus - 04:51
02. Edge of Consciousness - 05:22
03. Prohibition - 04:44
04. Coded Dreams - 02:40
05. The Ritual - 04:35

Autor: H.
[K recenzi postkyl: Phenix Promotion]

The Contortionist - Language (16. října 2014, eOne Music)
progressive metal, USA

Od vydání posledního alba zámořských progresivců The Contortionist se v řadách této šestice udála jedna zásadní změna, jíž je výměna na postu vokalisty. Odchozího Jonathana Carpentera nahradil jistý Michael Lessard, jenž doposud získával zkušenosti u Last Chance to Reason a který posouvá výraz kapely směrem ke klasičtějšímu progresivně metalovému mustru. Je fakt, že minulé album "Intrinsic" jsem od vydání neslyšel, ale ubylo trendy deathcorových momentů a výraz kapely se stále více posouvá do sfér, v nichž se dnes pohybují Dream Theater, ovšem v podání The Contortionist je slyšet nemálo moderních progresivních vlivů ve stylu Between the Buried and Me.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Tracklist:
01. The Source - 02:39
02. Language I: Intuition - 05:24
03. Language II: Conspire - 04:15
04. Integration - 05:46
05. Thrive - 06:04
06. Primordial Sound - 06:28
07. Arise - 03:58
08. Ebb & Flow - 07:06
09. The Parable - 07:05

Autor: Kaša

Novinky u Kamelot

17. ledna 2015 v 18:02 | H. |  Music News
Powermetalová stálice Kamelot hlásí důležité novinky ze svého tábora. Tou první je podpis nové smlouvy, kterou kapela uzavřela s rakouskou firmou Napalm Records.

Druhou zajímavou zprávou je ohlášení nové desky, již Kamelot začali nahrávat v polovině loňského roku. Doposud nepojmenovaná novinka by se měla objevit někdy na přelomu dubna a května. Půjde o druhé album skupiny se současným zpěvákem Tommy Karevikem, jenž v sestavě nahradil dlouholetého vokalistu Roye Khana.

Doposud poslední řadovou nahrávkou Kamelot je počin "Silverthorn", který vyšel v říjnu 2012.

Kraków informují o novince

17. ledna 2015 v 15:34 | H. |  Music News
Norové Kraków nedávno informovali o svém nadcházejícím třetím dlouhohrajícím albu. To ponese název "amaran" a k dostání bude od 9. února u Dark Essence Records jako CD, LP a download. Obal s tracklistem najdete okolo.

Vydavatelská firma slibuje, že Kraków budou na své novince prozkoumávat klidnější zákoutí svého zvuku, zároveň se však vydají i do experimentálnějších vod. První ukázku v podobě písničky "Atom" poslouchejte na Soundcloudu.

"amaran" bude navazovat na nahrávku "diin", jež vyšla v září 2012 pod značkou Dark Essence Records.

Tracklist "amaran":
01. Luminauts
02. Atom
03. Genesis
04. Vitriol
05. Pendulum
06. Of Earth
07. Ten Silent Circles

Thurisaz: 'Years of Silence' video available now

17. ledna 2015 v 14:04 | H. |  Tiskové zprávy
Thurisaz: 'Years of Silence' video available now

The Belgian atmospheric progressive/doom metal band THURISAZ and their label Sleaszy Rider Records have set January 24th of 2015 as release-date for their new upcoming CD/DVD entitled 'Thurisaz: Live & Acoustic'. The cover artwork and track listing can be seen below.

The song 'Years of Silence' is now available on Youtube. It was originally released in 2004 as part of the 'Scent of a Dream' album.

The band has the following to say about 'Years Of Silence': "Years of Silence has been created more than a decade ago, but we only played it live a few times. It was one of the first songs we knew we had to include on the setlist, because a lot of fans worldwide tell us that it is still one of their favorite songs."

'Thurisaz: Live & Acoustic' track listing:
1. Symbols
2. Interlude I
3. Years Of Silence
4. Finality (Woods Of Ypres cover)
5. Never To Return
6. A Natural Disaster (Anathema cover)
7. Inner Voices
8. Interlude II
9. Broken
10. Fading Dreams
11. My Kantele (Amorphis cover)
12. Past Perfect

The CD/DVD was recorded and filmed in front of a live audience and with a string-ensemble on the 1st of March 2014 at a sold-out show in 'GC Forum' in Wervik, the band's hometown.

Special Guests: Els Blieck: vocals, Inge Van De Wiele: violin, Lore Van Loock: violin, Gudrun Bovyn: cello

Filmed by Jo Geysen and Christophe Blomme
Directed and edited by Jo Geysen
Sound recording and mixing by Nik Mettez and Peter Theuwen
Lights by Daan Vermote
Video projections by Jeroen Bille

[tisková zpráva]


CODE premiere new song "undertone" via Noisey

17. ledna 2015 v 11:32 | H. |  Tiskové zprávy
CODE premiere new song "undertone" via Noisey

London-based shapeshifters CODE have teamed up with Noisey to launch a new track "undertone", from the band's anticipated full-length album "mut" (out on February 27th in Europe and March 10th in North America via Agonia Records).

Tearing down the barriers of extreme metal limitations, CODE have taken a daring plunge into the unknown following their urge for further unhampered expression, and have delivered a dynamic progressive post-rock album that is sure to cause a stir.

The first revealed song entitled "dialogue" is available for listening at this location.

On the new album, the band commented: "mut is the sound of us as a band freeing ourselves not just from the confines of what CODE is, but from genre conventions of any description. The time for conforming has past and we have created an album that is the purest distillation of our creative ambition. This is the first time in the history of the band that we have created music with no reference points and as a result, this is our most stark, intimate and emotional album".

"mut" was recorded in the famed Brighton Electric Studios (The Cure, Foals, Nick Cave, Royal Blood) with engineer and producer Paul 'Win' Winstanley. Cover artwork and layout have been created by the Austrian designer Thomas Neulinger.

Band's fourth album, the follow-up to 2013 effort "Augur Nox", will be available in: slipcase CD, limited grey vinyl, hand-numbered transparent vinyl and digital formats. Pre-orders are available HERE.

"mut" tracklist:

1. on blinding larks
2. undertone
3. dialogue
4. affliction
5. contours
6. inland sea
7. cocoon
8. numb, an author
9. the bloom in the blast

CODE are:
Aort - Guitars
Andras - Guitars
LORDt - Drums
Syhr - Bass
Wacian - Vocals

CODE begun life in London in 2002 and have developed a reputation for delivering some of the most fresh and innovative progressive black metal around with their previous three albums; the debut "Nouveau Gloaming" (2005), the Spellemann award nominated "Resplendent Grotesque" (2009) and the acclaimed "Augur Nox" (2013).

CODE on-line:
https://facebook.com/codeblackmetal

Pre-orders:
https://www.agoniarecords.com/index.php?pos=shop&lang=en

First released song:
http://youtu.be/7S2IpHkHp90

Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords
https://twitter.com/agoniarecords
https://soundcloud.com/agoniarecords
http://youtube.com/AgoniaRec

[tisková zpráva]

Pandemia: další deska v únoru

17. ledna 2015 v 9:05 | H. |  Music News
Domácí death metalisté Pandemia pojmenovali své nadcházející páté album "At the Gates of Nihilism". Počin vyjde 23. února u Mighty Music / Target Group. Obálku a tracklist najdete okolo.

Produkce novinky se ujal známý producent Waldemar Sorychta (Sodom, Moonspell, Samael). První ukázku z alba v podobě songu "Rotting in Mold" najdete v YouTube videu na konci článku.

"At the Gates of Nihilism" naváže na desku "Feet of Anger" z roku 2009, která vyšla pod hlavičkou War Anthem Records.

Tracklist "At the Gates of Nihilism":
01. First Blood
02. Rotting in Mold
03. Cult of God
04. Godless Bitch
05. Zyklon B
06. Warmonger
07. Under Barbed Wire
08. Killed
09. Harlots of War
10. Nihilistic Age
11. Broken Soul of the Dying Soldier
12. After Thy Thought [Loudblast cover]


SPAINT Ink Management Deal With GlobMetal Promotions

16. ledna 2015 v 23:37 | H. |  Tiskové zprávy
SPAINT Ink Management Deal With GlobMetal Promotions

Russian Alternative Metal band "SPAINT" has inked a worldwide management deal with GlobMetal Promotions.

SPAINT vocalist Mikhail Krasnov said: "This collaboration gives us the opportunity to spread our music all over the world and we hope the world will appreciate that, thanks to GlobMetal Promotions."

SPAINT is a Russian band formed in 2005 in Moscow, Russia. The band can be truly named a perfect example of a "middle way" in metal. Balancing on the edge of styles the band performs an integral mix of melody and groove, urgency and tradition. SPAINT is about the search for the quintessence of metal experience as well as for its new vectors. The band keeps itself busy with regular live shows and discography updates via Russian label "Mazzar Records". On December 23, the band released their new EP "МЕΛОΔIA".

[tisková zpráva]

Greek Thrashers Biotoxic Warfare Unleash New Single From 'Lobotomized'

16. ledna 2015 v 21:19 | H. |  Tiskové zprávy
Greek Thrashers Biotoxic Warfare Unleash New Single From 'Lobotomized'

In order to whet appetites, Biotoxic Warfare have released a single from their upcoming album 'Lobotomized' which is released this coming Monday 19th January via Slaney Records. The track, also named 'Lobotomized' is a meaty introduction to the band's debut full-length release.

Listen to 'Lobotomized' Here!
http://youtu.be/yShCdJahEOs

Since their formation little over two years ago and having already supported the likes of Enforcer and Suicidal Angels and released one highly lauded EP, 'Baptized in Blood and Greed' [2013], Biotoxic Warfare are emerging from the Greek underbelly as a force to be reckoned with. This is demonstrated in full on their debut album release, 'Lobotomized'.

'Lobotomized' is a blistering aural attack from the start and does not let up the onslaught through the album's eight tracks. Talking of the album, the band had this to say -

"The sound of 'Lobotomized' is mostly influenced by the European Thrash Metal scene (Kreator, Sodom) with a mix of old school American Death Metal (Obituary, Death, Morbid Angel). It also combines dark melodies, shredding guitar solos, technical riffing and many well-combined fragments of the whole extreme metal spectrum.

"Lyrically the album opposes strictly to any religious fanatics and cults who use their lies to control every human being with ambitions to reign upon arrogance and false reality created by religions worldwide since the dawn of time. The lyrics call the people to rise against their oppressors, stand out for what they believe and break the chains that bond both mind and soul."

And this is what the press is saying -

"If 'Lobotomized' is a sign for all the good albums that are to come in 2015, then I cannot fucking wait...an amazing start to the year's metal releases." 10/10 Metal Addicts

The band recorded the album at their home studio and went on to have it mixed and mastered by Vaggelis Theodorakis (Revolted Masses). 'Lobotomized''s artwork, designed by Roberto Toderico, encapsulates the messages from within the album. The band describe the artwork as depicting "the massive lobotomy and brain washing that terrorizes our society by any organized religion party, and aims to a global propaganda in order to control and twist the freedom of thinking and acting for yourself."

'Lobotomized' Track Listing
1. Mors Indecepta
2. Proclaim The Gospel Of Lies
3. Baptized In Blood And Greed
4. Dysphoric Reality
5. Lobotomized
6. Lust For Hate
7. Parasitic Life
8. As We Rot (Promises Of Heaven)

Band Members
Mike - Vocals
George - Lead Guitars
Stelios - Rhythm Guitars
Panagiotis - Bass
Orestis - Drums

Biotoxic Warfare on Facebook.

[tisková zpráva]


Dream Theater plánují nástup do studia

16. ledna 2015 v 20:23 | Kaša |  Music News
Američtí progresivní velikáni Dream Theater plánují brzký nástup do studia, kde proběhne nahrávání jejich třináctého studiového alba. Zpěvák James LaBrie oznámil, že natáčení začne v únoru a kapela má v plánu vydat následovníka eponymního počinu "Dream Theater", které vyšlo 24. září 2013, ještě koncem tohoto roku.

Jak uvedl klávesák Jordan Rudess, proces tvorby nového alba je v samém počátku: "Zatím jsme se v kapele nezačali vážně bavit na téma, co se bude dít, ale několik z nás mělo menší diskuzi o tom, co bychom chtěli, aby se začalo dít." Logicky tak skupina prozatím nezveřejnila titul chystaného alba, ani žádné bližší detaily.

ANTIGAMA Prepare To Enter Studio In January 2015

16. ledna 2015 v 18:27 | H. |  Tiskové zprávy
ANTIGAMA Prepare To Enter Studio In January 2015

Polish grindcore merchants ANTIGAMA will enter Paweł "Janos" Grabowski's JNS Studio in Warsaw in January 2015 to begin recording the new material since 2013's "Meteor". The new record entitled "The Insolent" will make another step outside the genre to explore new sound territories. The music will be quite contemporary while still being classic ANTIGAMA. As on "Meteor", the mastering will be done by Scott Hull of Pig Destroyer/Agoraphobic Nosebleed at his Visceral Sound studio in Bethesda, MD.

As commented by vocalist Łukasz Myszkowski:
"The most exciting is what lies before us so I'm not trying to close any vision. I see it as a form still plastic and I see it as the most interesting. The matter is very thorny and dry and I think this is a good platform to what is going to change in the reception of our music. Every aspect will be regarded separately and it will be a construction of the new sound, not any return."

"The Insolent" will be released late Spring 2015 on SELFMADEGOD RECORDS.

https://www.facebook.com/antigama
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

[tisková zpráva vydavatele]

Informace o novince Heidevolk

16. ledna 2015 v 16:41 | Prdovous |  Music News
Holandská folk metalová stálice Heidevolk odhalila informace o připravované desce. Pokračování dva roky starého alba "Batavi" ponese název "Velua" a opět vyjde pod vydavatelstvím Napalm Records. První dostupná edice desky bude limitovaný šestistranný digipack se třemi bonusovými skladbami a k dispozici bude i deluxe verze, která bude navíc obsahovat přívěšek s logem Heidevolk a vlajku Vinlandu. Data vydání najdete níže.

Kapela k albu připravila unikátní knihu příběhů vyprávějících o nejkrásnější části nizozemské krajiny - Veluwe. Fanoušci v ní naleznou příběhy o brigandech, skřetech a dalších bájných bytostech, které křižují tamní lesy po setmění. Vedle temné stránky folklóru bude popisovat i "nehynoucí krásu přírody a žhavost raných pohanských tradic".

Data vydání pro jednotlivé regiony:
20.03.2015 - Benelux / GAS
27.03.2015 - Europe / AUS
30.03.2015 - UK / NOR / FRA / DEN / ITA
01.04.2015 - SWE / ESP
07.04.2015 - USA / CAN

Tracklist "Velua":
01. Winter woede
02. Herboren in vlammen
03. Urth
04. De hallen van mijn vaderen
05. De vervloekte jacht
06. Het dwalende licht
07. Drankgelag
08. Velua
09. Een met de storm
10. Richting de Wievenbelter
11. In het diepst der nacht
12. Vinland (bonus track)

Bonusy:
13. Immigrant Song [Led Zeppelin cover]
14. In The Dutch Mountains [The Nits cover]
15. Rebel Yell [Billy Idol cover]

Lord Dying: druhé album ještě tento měsíc

16. ledna 2015 v 14:10 | H. |  Music News
Sludgoví Američané Lord Dying vydají ještě tento měsíc své druhé dlouhohrající album, které se jmenuje "Poisoned Altars". Datum vydání je stanoveno na 23. ledna v Německu a Beneluxu a v dalších zemích na následující dny; k dispozici bude download, CD, stříbrno-modré LP (200 kusů), stříbrné LP (250 kusů) a černé LP. Vydání zaštítí Relapse Records.

Produkce "Poisoned Altars" se ujal Joel Grind, hlavní postava thrash metalové smečky Toxic Holocaust. Ukázku v podobě songu "A Wound Outside of Time" najdete na Bandcampu.

"Poisoned Altars" naváže na debutovou placku "Summon the Faithless", jež vyšla v červenci 2013 taktéž u Relapse Records.

Tracklist "Poisoned Altars":
01. Poisoned Altars
02. The Clearing at the End of the Path
03. A Wound Outside of Time
04. An Open Sore
05. Offering Pain (and an Open Minded Center)
06. Suckling at the Teat of a She-Beast
07. (All Hopes of a New Day)... Extinguished
08. Darkness Remains

DEIVOS: First Song From "Theodicy" Available For Streaming

16. ledna 2015 v 12:10 | H. |  Tiskové zprávy
DEIVOS: First Song From "Theodicy" Available For Streaming

Polish leading death metal band DEIVOS have just made available first song from their upcoming album "Theodicy". "Ochlocracy" can be streamed at Selfmadegod Records SoundCloud or YouTube channel now.

"Theodicy" was recorded between July and November, and mastered December 2014 in Zed Studio with producer Tomek Zalewski. The follow-up to 2011's "Demiurge Of The Void" was recorded in the same line-up: Hubert - vocals, Tomek - guitar, Mscislaw - guitar, Kamil - bass, Krzysiek - drums.

The album is set for February 15th 2015 release date on CD/Digital via SELFMADEGOD RECORDS. You can pre-order deluxe CD (ltd to 100 copies), regular CD, t-shirts and bundles here and digital atthis location.

The beginning of Deivos was 1997/98. In 1999 the band recorded their first demo "Praised By Generations". The works on the next material started in 2001. At the beginning of 2003 the mini cd "Hostile Blood" was recorded. It was enthusiastically accepted in the underground and was released in autumn 2003 by Butchery Music.

In 2004 the band started to write new material for their first record which was ultimately recorded at the turn of January and February 2006 in Hertz studio. The record entitled "Emanation From Below" was released in Poland by Empire Records in November 2006. Thanks to Metal Mind Production, in January 2008 the record was released in Europe and in March 2008 in the USA.

At the end of 2008 the band once again entered Hertz studio to record their second album "Gospel Of Maggots". Thanks to this release Deivos signed with American label - Unique Leader which in February 2010 released the record worldwide. With new line-up in February 2011 the band visited famous Hertz Studio (Decapitated, Vader) to record their 3rd full length effort - "Demiurge of the Void". In September 2011, the album was released by Unique Leader Records.

DEIVOS' music is technical and brutal death metal inspired by some of the best bands of this genre: MORBID ANGEL, SUFFOCATION, CRYPTOPSY.

Discography:
Praised by Generations (1999)
Hostile Blood (2003)
Emanation from Below (2006)
Gospel of Maggots (2010)
Demiurge of the Void (2011)
Theodicy (2015)

https://www.facebook.com/Deivos
http://www.selfmadegod.com
http://www.youtube.com/user/SelfmadegodRecords
http://www.facebook.com/selfmadegod

[tisková zpráva vydavatele]

Watain vydají živý tribut Bathory

16. ledna 2015 v 10:26 | H. |  Music News
V roce 2010 na festivalu Sweden Rock odehráli švédští black metalisté Watain speciální vystoupení rozdělené na dvě části. V té první se věnovali svému tehdy aktuálnímu albu "Lawless Darkness" a v té druhé vzdali hold legendární skupině Bathory a jejímu duchovnímu otci Quorthonovi přehráním několika jejích skladeb. Set svým proslovem navíc uvedl Stig Börje "Boss" Forsberg, Quorthonův otec, který se na všech deskách Bathory podílel jako producent a vydával je na svém labelu Black Mark Production.

Záznam onoho vystoupení se skladbami Bathory nyní vyjde jako jako LP ve striktní limitaci 1300 kopií. Datum vydání bylo stanoveno na 23. února a vše se odehraje pod hlavičkou His Master's Noise, což je vlastní značka Watain.

Fanoušky natočený videozáznam, který obsahuje intro, proslov Quorthonova otce a první odehranou píseň "A Fine Day to Die", sledujte na konci článku.

Doposud posledním albem Watain je "The Wild Hunt" ze srpna 2013.

Tracklist "A Tribute to Bathory":
01. A Fine Day to Die [Bathory cover]
02. The Return of Darkness and Evil [Bathory cover]
03. Rite of Darkness [Bathory cover]
04. Reaper [Bathory cover]
05. Enter the Eternal Fire [Bathory cover]
06. Sacrifice [Bathory cover]
07. Born for Burning [Bathory cover]


DEMONICAL to tour Europe with Gehenna

16. ledna 2015 v 9:00 | H. |  Tiskové zprávy
DEMONICAL to tour Europe with Gehenna and I Saw Red

Swedish death metallers DEMONICAL will be taking their critically-acclaimed live show to the streets together with Norwegian black/death legends Gehenna and Finnish death metal newcomer I Saw Red. The ten date "Unravel Europe Tour" will take them to Germany, Holland, Belgium, Czech Republic and Poland.

GEHENNA + DEMONICAL + I SAW RED - Unravel Europe tour 2015
30.04 (GER) Greifswald - Klex
01.05 (GER) Bitterfeld - Festung
02.05 ((NL) Leeuwarden - Poppodium Romein
03.05 (NL) Rotterdam - Baroeg *
04.05 (BEL) Waregem - Gasolina
05.05 (GER) Weinheim - Cafe Central
06.05 (GER) Aalen - Rock It
07.05 (CZE) Prague - Modra Vopice
08.05 (POL) Poznan - Club U Bazyla
09.05 (GER) Erfurt - From Hell

* with Schirenc plays Pungent Stench and Bölzer.

Official Facebook event: https://www.facebook.com/events/1522403384690693/

DEMONICAL will also be appearing on several summer feativals in 2015, including Summer Breeze (Germany), Metalhead Meeting (Romania) and Barther Metal Open Air (Germany). More news will follow soon.

DEMONICAL on-line:
Facebook: www.facebook.com/demonicalofficial
Twitter: www.twitter.com/demonicalband
Youtube: www.youtube.com/demonicalofficial
Instagram: www.instagram.com/demonicalofficial
Website: www.demonical.net
Merchandise: www.demonicalmerch.net
Liveblog : www.demonicalofficial.blogspot.se

Agonia Records:
http://agoniarecords.com
https://facebook.com/agoniarecords
https://twitter.com/agoniarecords
https://soundcloud.com/agoniarecords
http://youtube.com/AgoniaRec

[tisková zpráva]