Problémy Onslaught s náhradním zpěvákem

30. listopadu 2014 v 17:28 | MF |  Music News
Thrash metaloví veteráni Onslaught z Velké Británie jeli nedávno zámořské turné po boku Artillery, avšak bez svého současného zpěváka Sy Keelera, který nemohl na šňůru vyrazit kvůli nemoci svého syna. Jako náhradník se za mikrofon postavil Neil Turbin, jenž svého času nazpíval debutovou desku "Fistful of Metal" legendárdních Anthrax.

Dva koncerty před koncem celého turné byla však Neil Turbin kapelou vyhozen, protože se prý nebyl schopen pořádně naučit materiál, neuměl texty a celou šňůru musel vystupovat s našeptávačem. Informaci prozradil v rozhovoru kytarista Nige Rockett s tím, že poslední dvě vystoupení odzpívá sám (což se také stalo).

Neil Turbin následně na celou záležitost reagoval obsáhlým prohlášením, v němž se nechal slyšet, že důvody uvedené Rockettem jsou "totální nesmysl", protože se z turné rozhodl odstoupit sám, jelikož prý nedostal za poslední týden zaplaceno. Fakt, že neuměl texty, odůvodnil tím, že na to prý nedostal dostatek času a v průběhu turné už to nebylo možné.

Nige Rockett na Turbinovo prohlášení reagoval komentářem, aby svůj "pomlouvačný příspěvěk" smazal, jinak prý do hry vstoupí právníci Onslaught. V dalším komentáři Rockett prohlásil, že Turbin dostával zaplaceno přesně tak, jak bylo domluveno, a že to dokonce bylo mnohonásobně víc než výplata jakéhokoliv z ostatních členů skupiny. Turbin oba Rockettovy příspěvky ze svého Facebooku smazal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama