Pár drobností a novinek

19. listopadu 2014 v 20:22 | MF |  Blog News
Design jsme sice změnili už před více jak čtvrt rokem, ale nějaké drobné úpravy tak nějak probíhají neustále a za pochodu, jak nás co napadne. Sice se nejedná o nic vysloveně zásadního, vlastně jsou to jen detaily, ale za zmínku to nejspíš stojí, tak se na to pojďme v rychlosti podívat.

První věc se týká novinek. Možná už někteří z vás zaregistrovali, že se v nich tu a tam začaly objevovat i zprávičky o nemetalových a nerockových interpretech. Ono už jen z toho, co jsme tu již za ty roky všechno recenzovali, je asi jasné, že máme rádi hudbu i jiných žánrů, tak jsme si jednoho krásného dne řekli (resp. já jsem si řekl) - a proč o tom vlastně neinformovat i v novinkách? Nemusíte se bát, o metalové a rockové scéně se budeme snažit i nadále informovat ve stejné míře jako doposud a co se týče všech věcí mimo ni, tak zde se omezíme jen na střípek, protože je jasné, že to pokrýt všechno jaksi není v našich silách. Jaké novinky z ostatních žánrů se tu objeví, to bude záležet čistě na našem subjektivním vkusu - co někomu z redakce přijde zajímavé, o tom prostě napíše novinku, když ta kapela bude třeba vydávat album. Pokud vás jiné žánry nezajímají a chodíte sem jen kvůli rocku a metalu, snad nám tenhle náš vrtoch odpustíte - přeskočit na další článek snad není příliš velký problém :)

Druhá věc se týká reportů. I v tomto případě už jste mohli zaregistrovat jednu drobnost, a sice že u reportů z koncertů, na nichž byl někdo z redakce na novinářskou akreditaci, je uvedeno, že nám byla akreditace poskytnuta a kým. Je to stejné jako u recenzí, kde také uvádíme, jaká alba nám kdo poslal. Jednoduše nám to přijde férové, aby bylo řečeno, na co jsme se vydali sami za vlastní peníze a na co jsme dostali akreditaci.

Třetí věc se pak týká vánočního eintopfu. Ten se poprvé objevil v roce 2009 a od té doby se každým rokem nějakým způsobem měnil, některé kategorie jsme přidávali, jiné zase ubírali a jeho podoba se ustálila až před dvěma lety. Letos se opět bude měnit, ale ne co do obsahové formy - změní se totiž datum. Vánoční eintopf už jednoduše nebude vánoční. Co si budeme povídat, vydávat roční bilanci už na Vánoce byla pěkná kravina. Vzniklo to ještě za éry původní šéfredaktora a tak nějak jsme to tak po následující roky nechali, aby v tom nebyl brajgl. Nyní jsme si to ale rozmysleli a konečně jsme se rozhoupali to změnit. Speciál redakčního eintopfu tedy vyjde někdy až ve druhé půlce ledna, aby i prosincové desky měly případně možnost do pořadí promluvit a aby bylo víc času a klidu ty žebříčky nějakým způsobem dát dohromady a uspořádat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama