John 5 - Careful with That Axe

6. října 2014 v 20:52 | Zajus |  Recenze
"Musíme si promluvit o Johnovi." To je název první skladby novinky kytaristy Johna 5 i moje nešťastné provolání k započetí recenze. Je to mírně přes dva roky ode dne, kdy jsem nesmírně vychválil Johnův předchozí počin "God Told Me To", a zatímco většina alb po dvou letech již nemá posluchači co říci, právě tohle toho má dodnes na srdci víc než dost. A tak jsem na novinku Johna 5 byl zvědavý, byť ne natěšený, jelikož album poslední se mi dosud nepodařilo oposlouchat. Abych nebyl zbytečně zklamaný, očekával jsem od "Careful with That Axe" (název, po jehož přečtení si vždy doplním tiché "Eugene") o něco méně než jsem dostal posledně. Ani omylem jsem však nečekal, že dostanu o tolik méně.

Byť jsem to řekl již v dost nápadných náznacích, cítím potřebu prohlásit to jasně a zřetelně ještě jednou: "Careful with That Axe" považuji za průser, a to velkolepý. Pokud bych předloňské a letošní album bývalého kytaristy Marilyna Mansona (a současného kytaristy Roba Zombieho) postavil proti sobě, musel bych použít profláknuté rčení, že je jednoduše nejde poměřovat, neboť patří do úplně jiné ligy.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MF MF | E-mail | Web | 6. října 2014 v 20:54

Jediný pravý This Is My Rifle: https://www.youtube.com/watch?v=5Ism2I3HCGU :-D Jinak jsem poslouchal ten první klip a dal jsem to tak půl minuty, protože to je fakt shit...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama