God Dethroned opět aktivní

4. srpna 2014 v 17:33 | MF |  Music News
Nizozemští death metalisté God Dethroned svou kariéru ukončili v roce 2011 - v prosinci toho roku odehráli poslední koncert na festivalu Eindhoven Metal Meeting a pak se nad nimi zavřela voda. Nyní ovšem dochází k obnově činnosti - ohlásil to zpěvák a kytarista Henri Sattler, který je zároveň hlavním hybatelem kapely, na oficiálním Facebookovém profilu God Dethroned.

Současná podoba skupiny bude mít pouze dvoučlennou sestavu - vyjma samotného Henriho Sattlera v ní bude figurovat ještě bubeník Michiel van der Plicht. Dvojici pak doplní sezónní hráči na koncerty.

Sattler ovšem upozorňuje, že God Dethroned rozhodně nebudou někde vystupovat každý víkend, ale že budou hrát pouze malé množství vybraných koncertů. Ten první se uskuteční na festivalu 70000 Tons of Metal, který odehraje ve dnech 22. - 26. ledna 2015 na zámořské výletní lodi (na trase z Floridy na Jamajku a zpátky).

Současný reunion God Dethroned je prozatím pouze koncertní, o případném novém albu doposud nepadlo ani slovo.

God Dethroned za svou kariéru vydali devět desek, z nichž ta poslední se jmenovala "Under the Sign of the Iron Cross" a na trhu se objevila v listopadu 2010 pod hlavičkou Metal Blade Records.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama