Brutal Assault 19: Jaroměř - Josefov, 6.-9.8.2014 (část 4)

25. srpna 2014 v 22:25 | Prdovous / Ježura / Kaňour |  Reporty

Sobota:


Kaňour: Důsledek toho všeho nočního ponocování na sebe naštěstí nenechal dlouho čekat. Jestli jsem měl první dvě noci problémy ve společnosti rozjařených Poláků vůbec zabrat, ke konci festivalu už bylo tělo natolik rozlámané, že se na poslední den docela vyspalo. A i když mé předsevzetí, že zastihnu celý set tuzemské Insanie, pohořelo, přece jen jsem něco málo z druhé poloviny vystoupení zastihl. Nakonec to dopadlo ku prospěchu věci - sluníčko se opět předvedlo a nevím, jestli bych v tom vedru vůbec celý set vydržel. To, co jsem stihnul, mě však rozhodně nezklamalo a Insania, pro mě rozehřívací kapela dne, rozhodně obstála. Z pánů čišel očividný nadhled a hlášky (narážky) na josefovské "kultivované publikum" jedině potěšily. Jednoznačně dobrý start do dne.
Setlist Insania: 01. Peklo jsou ti druzí; 02. Je to zlý; 03. Nejsvětější trojice; 04. Ať shoří v pekle všechny kapely světa; 05. Vražda ve staré hvězdárně; 06. Božská komedie; 07. Večer, kdy Freud zpíval basem; 08. Volný radikál; 09. Neprojdou

Ježura:
Plány na hudební vyžití v posledním festivalovém dni byly předem všelijaké, nicméně všechna hrdá prohlášení o tom, že se hned zrána půjde na Spasm a pak se v areálu zůstane i na další zajímavé kapely, vzala celkem záhy po probuzení za své, protože se ranní pivo nějak protáhlo v pivo odpolední, a mou první kapelou dne se tak stali až němečtí thrash/deathoví veterání Dew-Scented. Tuhle kapela mám celkem rád, na její vystoupení jsem se tedy docela těšil a milí Němci mi opět předvedli, že sledovat je rozhodně není ztráta času. Dew-Scented totiž předvedli klasicky sympatický a zábavný set, kterému objektivně nešlo vytknout snad nic, a tak tedy nic vytýkat nebudu. I napotřetí to tedy vyšlo, ačkoli musím přiznat, že tentokrát mě to bavilo asi nejméně.
Setlist Dew-Scented: 01. Sworn to Obey; 02. Turn to Ash; 03. Soul Poison; 04. Cities of the Dead; 05. Storm Within; 06. Never to Return; 07. Thrown to the Lions; 08. Acts of Rage

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hancock hancock | 26. srpna 2014 v 9:39

Vďaka všetkým redaktorom Sicmaggot za úchvatný, vyčerpávajúci a šťavnatý report z BA 2014.
Jedno z najpríjemnejších prekvapení tohto fanzinu! :-D

2 MF MF | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 9:51

Ještě bude jeden díl! :-D Jinak dík, jsem rád, že se článek líbí :)

3 Opat Opat | 26. srpna 2014 v 10:47

Už jsem se lekl, že nebude ani zmínka o Aosoth a Dodecahedron :-)

4 MF MF | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 11:22

[3]: Celý se to už nevešlo, tak jsem tu sobotu seknul, aby v pátý části nešel ven jen závěr no... Aosoth i Dodecahedron tam jsou :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama