Zonaria připravuje další album

28. června 2014 v 11:02 | MF |  Music News
Švédští melodic death metalisté Zonaria podle všeho již nějakou dobu pracují na svém čtvrtém dlouhohrajícím albu, které se stane následovníkem počinu "Arrival of the Red Sun" z roku 2012. Nicméně s výjimkou toho, že aktuálně běží předprodukce, nejsou další detaily doposud k dispozici.

Od poslední nahrávky Zonaria značně pozměnila svou sestavu a ze čtyř členů, kteří nahrávali poslední "Arrival of the Red Sun", je aktuálně v kapele už jenom zpěvák, kytarista a poslední zakládaící člen Simon Berglund.

"Arrival of the Red Sun" vyšlo 23. července 2012 (v Evropě; v Severní Americe až 14. srpna) pod hlavičkou Listenable Records jako CD a download - fyzický nosič oproti digitální podobě navíc obsahoval jednu bonusovou písničku "CC Cowboys", což je cover od Imperiet (švédská rocková kapela, fungovala v 80. letech). Mimoto existuje i japonská edice se dvěma bonusy - stejný cover + skladba "Misery Dive". Zonaria si k výrobě desky pozvala i několik známých lidí - dozoru nad nahráváním a produkce se ujal Jonas Kjellgren (Immortal, Hypocrisy, Amorphis), mix a mastering obstaral Ronnie Björnström (Bone Gnawer, The 11th Hour, Aeon) a přebal vytvořil známý kreslíř Pär Olofsson (Immolation, Winds of Plague, Cult of Luna).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama