Seznamy podle data spuštěny

11. června 2014 v 1:26 | MF |  Blog News
Doteď platilo, že když jste klikli na jednu z rubrik v horním menu, vyjely vám články jedině v abecedním pořadí. Při spouštění nového designu jsme slibovali, že se zanedlouho objeví možnost řadit články jak podle abecedy, tak podle data vydání... no, a už je to tady :)

Nyní se klikem na příslušnou rubriku přesunete rovnou do seznamu podle data vydání, odkud se ovšem lze přepnout do seznamu podle abecedy... a odtud zase zpátky podle data... a klidně zase zpátky, není problém se takhle přepínat, dokud vás to bude bavit Smějící se Tak nebo tak, seznamy podle abecedy i podle data jsou už oba v provozu :)

Mimochodem, kdybyste v tom někde objevily nějaké boty, budeme rádi když nám to dáte vědět, abychom to mohli opravit... vyráběl to všechno jeden jediný člověk, konkrétně já, takže není vyloučené, že jsem se někde ustřelil nebo překouknul. Ostatně, neplatí to jen o těch seznamech.... kdybyste kdekoliv viděli nějaký kiks, klidně nám to napište, abychom zjednali nápravu :)

P.S.: Omlouváme se, že teď ty abecední seznamy smrdí na úvodní stránce, ale někdy se to zveřejnit musí... během jednoho, maximálně dvou dnů by tu už neměly být vidět...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama