Klipy od Menace a Seventh Wonder

29. června 2014 v 16:27 | MF |  Music News
>>> Mezinárodní skupina Menace, která je vedlejším projektem kytaristy Mitche Harrise z Napalm Death, před pár dny vydala další videoklip ke své první desce "Impact Velocity". Ta vyšla 10. března letošního roku pod značkou firmy Season of Mist. Tentokrát video vzniklo ke skladbě "Drowning in Density" a výsledek je k vidění níže.

Vyjma Mitche Harrise v Menace dále působí baskytaristé Shane Embury (Napalm Death, Brujeria, Lock Up, Venomous Concept, Bent Sea) a Frédéric Leclercq (Dragonforce), bubeník Derek Roddy (Serpents Rise, ex-Hate Eternal, ex-Malevolent Creation, ex-Blotted Science) a Nicola Manzan (Bologna Violenta), který se stará o housle, cello a violu.


>>> Seventh Wonder je švédská metalová kapela, v níž ještě před svým vstupem do Kamelot působil (a stále působí) zpěvák Tommy Karevik. Švédové aktuálně připravují své páté album, jež se stane nástupcem počinu "The Great Escape" z roku 2010, a právě z této nadcházející nahrávky nyní vypustili první ukázku v podobě klipu pro písničku "Inner Enemy":

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama