Diligence - Amendment

22. června 2014 v 11:46 | MF |  Recenze
Pokud by měla každá správná recenze začínat pořádnou úvodní omáčkou, v níž se čtenář dozví nějaké zasvěcené informace z dosavadní historie recenzované kapely, v případě pražské death metalové drtičky Diligence by nám ta omáčka moc místa nezabrala. Kapela se na scéně vyloupla dva roky zpátky, kdy také vydala svůj první digitální singl "Claws of the Incomplete"… pak přišlo nějaké to koncertování a aktuálně vyšlo debutové EP s názvem "Amendment". A to je vlastně z historického okénka vše, jelikož právě "Amendment" je předmětem našeho dnešního povídání.

Vlastně by možná v tom úvodu mohla padnout ještě jedna věc, a to že veškeré ty hrubé vokály (a jiné než hrubé tam ani nejsou) u Diligence neobstarává žádný dvoumetrový řízek, ale mladá slečna… jasně, v roce 2014 už holky v extrémních metalových kapelách zdaleka nejsou taková neobvyklost, jako tomu bylo dříve, ale za zmínku to jistě stojí. Tak nebo tak, hurá na muziku…

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


[K recenzi poskytl: Diligence]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peliculiar peliculiar | Web | 21. července 2014 v 2:04

S tím co bylo napsáno v recenzi se dá souhlasit, až na dva detaily. :-)

1) add historie, tak Diligence vznikli přejmenováním deathcore kapely Silent Treachery z Dvora Králové.

2) Ač se počin dá vesměs chválit mám problém s tím, že mi z něj v hlavě nic nezůstává. Čili u mě tak 6/10.

2 MF MF | E-mail | Web | 21. července 2014 v 20:08

Vždyť to, že vznikli přejmenováním z jiný kapela, se přece nijak nevylučuje s tím, že první singl vydali na konci r. 2012 (tím bylo myšlený, že se objevili před dvěma rokama).

Jinak já jsem si z toho právě dost pamatoval i mě to bavilo, což jsem byl sám překvapenej, protože podobný věci poslouchám spíš okrajově :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama