Soutěž s Metalshopem

12. května 2014 v 22:18 | MF |  Soutěže
238. epizoda nekonečného seriálu s názvem "Soutěžíme s Metalshopem" je tady. O co se bude hrát tentokrát? Vyhrát můžete poukaz na nákup v hodnotě 800 Kč, ale pozor, v tomto případě s menším omezením - vzhledem k tomu, že se Metalshop v měsíci květnu veze na vlně retra, tak si budete moct vybírat zboží pouze od kapel, které byly založeny před rokem 1990.

Vzhledem k tomu, že vymýšlet neustále nové otázky je trochu opruz, nechali jsme tentokrát soutěžní dotaz na samotném Metalshopu. Abyste tedy vyhráli slibovaný poukaz na 800 Kč, musíte nám zodpovědět následující otázku:

Kolik historických období rocku a metalu celkem během retro května Metalshop navštíví?

Jak vidíte, klasicky to není žádné terno, stačí jen trochu hledat na stránce jednoho nejmenovaného obchodu. Až se dohledáte správné odpovědi, tak nám ji klasicky pošlete na naši soutěžní adresu soutez@sicmaggot.cz a přidejte také své jméno. Zbylé údaje si poté vyžádáme pouze od výherce.

Soutěžit budeme celkem 10 dnů, což znamená, že uzávěrka byla stanovena na čtvrtek 22. května přesně na 23:59 středoevropského času. Pokud se nevyskytnou žádné komplikace (výpadek internetu, výpadek šéfredaktora,...), tak se výherce dozvíme hned následující den.

Na závěr samozřejmě děkujeme Metalshopu za poskytnutou cenu!

Přejeme příjemné soutěžení a hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi již nebudou započítány!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama