PLANETY (Silver Rocket / MámaMrdáMaso) - 7. června, Praha

29. května 2014 v 22:58 | MF |  Koncerty & Akce
PLANETY (Silver Rocket / MámaMrdáMaso)
support: ARAN EPOCHAL (Silver Rocket), BUGMEN (Bleeding Ear)
Praha - Klub 007 Strahov
start: 19.30, vstup 100 Kč

Jestli tě informace o nový desce Planet nechává chladným / chladnou, nečti dál. Naštěstí jsou ale mezi náma i milovníci poezie, života, snění a lákavejch dálek; a pro ně je tady jeden ze soundtracků pro zbytek roku. "Nekonečná hudba města zapomeneš" právě vychází na Silver Rocket / MámaMrdáMaso, a Planety svoje album představí poprvé 7. června na 007. Společnost jim budou dělat Aran Epochal a Bugmen.

Debut Planet s názvem "Peklo, peklo, ráj" asi slyšela většina z vás: nahrávka, která vyšla v roce 2012, způsobila - proč to nepřiznat - na lokální scéně malý zemětřesení. "Když jsme ale dělali písničky na druhou desku, žádné extra očekávání jsme nepociťovali," říká zpěvák a kytarista Orel. Planety jsou oproti debutu už "jen" triem, takže jejich zvuk je tím pádem syrovější a přímočařejší. Romantická nálada novejch skladeb ale stále sahá až za obzor. A možná ještě dál! "Říká to sice vždycky každý, ale kvůli různým vnějším okolnostem jsme s touhle deskou sžití víc, než jsme si uměli představit. Tím více nám záleží na tom, aby to ty, koho to zajímá, bavilo," zdůrazňuje Orel. "Nad tím, jak má Nekonečná hudba města zapomeneš vypadat, jsme hodně přemýšleli. To hlavní, čeho jsme chtěli dosáhnout, bylo, aby to bylo album, nejenom za sebou seřazené písničky."

Vznikla tak deska, která sice plynule navazuje na "Peklo, peklo, ráj", ale ani na jednom místě slepě nekopíruje úspěšnou formulku debutu. Kapela se na vrcholku skály rozkročila, nadechla - a skočila. Planety totiž nadnáší láska. "Koncert na 007 s Aranem Epochalem a Bugmen bude jako první rande kombinované s jednovečerní dovolenou u moře. Budeme zamilovaní a šťastní. NEW ROMANCE," zve 7. června na 007 Orel.

MámaMrdáMaso: www.mamamrdamaso.org

[tisková zpráva pořadatele]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama