Carach Angren se chystají nahrávat

30. května 2014 v 17:04 | MF |  Music News
Nizozemští symphonic black metalisté Carach Angren se přihlásili s krátkou zprávičkou ohledně situace ve svém táboře. Kapela v současnosti ladí poslední detaily na materiálu pro své nadcházející čtvrté řadové album. Už 10. června se pak Holanďané vydají nahrávat do Tidal Wave Studio v Karlsruhe v Německu.

Produkce se opětovně ujme Patrick Damiani (Falkenbach; jako aktivní muzikant Rome, Le Grand Guignol), s nímž již Carach Angren spolupracovali na všech třech svých předchozích velkých počinech, tj. "Lammendam" (2008), "Death Came Through a Phantom Ship" (2010) a "Where the Corpses Sink Forever" (2012). Mixu doposud nepojmenované novinky se pak ujme věhlasný Peter Tägtgren (Celtic Frost, Sabaton, Amon Amarth; jako aktivní muzikant Hypocrisy, Pain).

Samotní Carach Angren prohlásili následující: "Náš skladatelský proces se konečně blíží ke svému konci, jsme nadšení, že se opět vydáme do Tidal Wave Studio, abychom nahráli naše čtvrté dlouhohrající koncepční album. Velmi se těšíme, až budeme opět spolupracovat s naším dlouholetým spolupachatelem Patrickem Damianim a vůbec poprvé také s Peterem Tägtgrenem. Nemůžeme se dočkat, až tohle monstrum představíme našim fanouškům. Tohle bude suverénně nejohavnější deska, jakou jsme kdy udělali - prozatím!"

Již zmiňovaný předchůdce "Where the Corpses Sink Forever" vyšel v květnu 2012 jako jewelcase CD, digipack CD (limitace na první výlis) a černé LP (500 ručně číslovaných kusů). 18. srpna letošního roku se objeví vinylová reedice, tentokrát jako průhledné rudé LP opět v limitaci 500 kopií.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama