Austrian Death Machine - Triple Brutal

15. května 2014 v 20:58 | Kaša |  Recenze
Patříte k fanouškům starých akčních klasik z osmdesátých let, v nichž excelovala rakouská hora svalů známá též jako Arnold Schwarzenegger? Určitě jo, na těhle filmech z ohraných VHS kazet vyrůstal snad každý klučina, kterému je aktuálně víc než dvacet let. O tom, že filmy jako "Terminátor", "Komando" nebo "Predátor" jsou dodnes nepřekonatelné kulty, nehodlám diskutovat a zřejmě bych si tak padl do noty s Timem Lambesisem, jinak frontmanem As I Lay Dying (v poslední době též znám jako ten týpek, co si objednal a plánoval vraždu své manželky), jehož fascinace těmito filmy a jejich ikonickým hlavním představitelem vygradovala až do té fáze, že si založil parody one-man kapelu Austrian Death Machine, která i přes aktuální vězeňskou indispozici ústředního mozku vydává své třetí album "Triple Brutal".

Bohužel se čím dál víc setkávám s alby, o nichž lze už dopředu říct, jak budou znít, aniž bych slyšel byť jen jednu jedninou notu, a "Triple Brutal" je přesně tím případem. Ten, kdo slyšel debut "Total Brutal", případně následující "Double Brutal", tak ví, co přesně od třetího počinu "Rakouské smrtící mašiny" čekat. A kdo neslyšel, tak se bude muset spokojit s krátkým popisem, že od Austrian Death Machine dostanete testoteronem našlapaný metalcore bez melodických vokálních příkras, jenž se textově drží citace hlášek nejen z výše zmíněných filmů, protože dojde i na další (v zámoří asi hodně slavné, ovšem mně nic neříkající) Arnoldovy hlášky mimo filmová plátna ("Pumping and Humping"). To vše je prokládáno výstupy Arnoldova imitátora, zde vystupujícího jako Ahhnold, kterým je na "Triple Brutal" jistý Joe Gaudet a nahradil tak od minula pro mě stejně neznámého Joshe Thompsona.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hellhammer Hellhammer | 16. května 2014 v 9:18

Steroidožrout Lambesis tohle financoval pomocí crowd-fundingu, při kterém si vybraní fanoušci mohli s ním dát trénik a po čumáku...

V kontextu toho co chystal na svoji ženu, jak věčně hledá/ztrácí Boha je taková cesta k projektu, ve kterém pardouje Arnolda až příznačně tragikomická..

Hudebně jsou to As I Lay Dying bez clean singu a bez většího množství nápadů. Technicky to ale jde a buší to občas řádně.

5,5/10

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama