Anthrax chystají živák

31. května 2014 v 17:41 | MF |  Music News
Thrash metaloví veteráni Anthrax ohlásili vydání nového živého alba. To ponese název "Chile on Hell" a k dispozici bude od 16. září letošního na DVD a Blu-ray. Jak už název disku napovídá, záznam koncertu, který bude středobodem živáku, byl pořízen v jihoamerickém Chile, kokrétně 10. května 2013 v hlavním městě Santiago de Chile. Kapela tu odehrála speciální delší set, v němž zazněly skladby ze všech období kariéry Anthrax.

Na koncertě v Chile se už s kapelou představil její současný kytarista Jonathan Donais ze Shadows Fall, jenž v Anthrax nahradil Roba Caggiano. Ten skupinu opustil v roce 2013, aby se následně přidal k dánské formaci Volbeat.

Poslední vydaným počinem Anthrax s novou muzikou bylo EP předělávek "Anthems" z března 2013. Poslední regulérní deska se jmenovala "Worship Music" a vyšla v září 2011 u Megaforce Records. Už v létě 2012 Anthrax ohlásili přípravu dalšího alba, nicméně od té doby se žádné další novinky neobjevily.

Zanedlouho se Anthrax opětovně představí v České republice - stane se tak na festivalu Masters of Rock, kde legendární thrash metalisté vystoupí hned v úvodní den, to jest ve čtvrtek 10. července.

Tracklist "Chile on Hell" (poslední tři skladby zazněly v přídavku):
01. Among the Living
02. Caught in a Mosh
03. I Am the Law
04. Efilnikufesin (N.F.L.)
05. A Skeleton in the Closet
06. March of the S.O.D. [Stormtroopers of Death cover]
07. In the End
08. Deathrider
09. T.N.T. [AC/DC cover]
10. I'm Alive
11. Indians
12. Medusa
13. In My World
14. Got the Time [Joe Jackson cover]
15. Fight 'Em 'Til You Can't
16. I'm the Man / Raining Blood [Slayer cover]
17. Madhouse
18. Antisocial [Trust cover]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama