MetalMouth.net představuje play-through video 'At First Light' od Arceye

28. března 2014 v 12:46 | Ježura |  Music News
MetalMouth.net představuje play-through video 'At First Light' od Arceye

Britští death thrasheři Arceye dnes na MetalMouth.net představují play-through video k titulní skladbě své druhé nahrávky 'At First Light'.

Video sledujte zde: http://metalmouth.net/?p=66041

"'At First Light' je jedna z mý oblíbených na albu," komentuje basák a zpěvák Arceye, Al Llewellyn. "Technicky je to hezká přehlídka toho, co dovedeme, a zachycuje většinu toho, o čem Arceye jsou. Protože je to titulní skladba a zároveň ta, ke které jsme nechtěli točit plnohodnotné video, play-through video se zdálo být jasnou volbou!"

"Jako muzikant myslím, že je pěkné sledovat play-though videa kapel sedících ve svých zkušebnách bez pozlátka videoklipů s plnohodnotnou produkcí; tráví tam většinu svého času, píší a zkoušejí skladby, které pak hrají, je to upřímné a není v tom žádné ukrývání za uhlazenou práci kamery nebo kraviny!"

"Hudebně byla [skladba] 'At First light' kolektivním úsilím nás všech, byla zamýšlena jako naše první skladba k navození nálady s mohutným nárůstem k rychlé sloce a potom breakdownem ve střední pasáží, aby se trochu zamlátilo hlavama!"

"Protože to je titulní skladba alba, také text je o cestě před námi a o tom, kde si myslíme, že jako kapela jsme, což je zachyceno na přebalu!"

Přebal alba (viz výše) vytvořil bubeník Arceye, Craig Mackay, "Myšlenka za názvem a atworkem je taková, že vlk, který vystupuje na horu je vždy hladovější než vlk na vrcholu. Cítíme, že jsme jako kapela prošli znovuzrozením, a tohle album je celé o šplhání, které nás dostane na další příčku žebříku."

Sledujte 'Brother Disarmed', první videoklip Arceye z 'At First Light'. https://www.youtube.com/watch?v=Fm4iMAxaMkQ

-----

MetalMouth.net Premiere Arceye 'At First Light' Play-Through Video

Today UK death thrashers Arceye premiere a play-through video of the title track of their sophomore record 'At First Light' at MetalMouth.net.

Watch the video here: http://metalmouth.net/?p=66041

"'At First Light' is one of my personal favourites from the album", comments Arceye vocalist/bassist Al Llewellyn. "Technically it is a nice display of what we can do and captures the majority of what Arceye is all about. With it being the title track of the album and one we weren't wanting to make a full music video for, it seemed the obvious choice for a play-through video!"

"As a musician I think it's nice to watch play-through videos of bands sitting in their rehearsal rooms without the glamour of a full production music video, it's where they spend the majority of their time writing/rehearsing the songs they play, it's honest and there's no hiding behind slick camera work or bullshit!"

"Musically [the song] 'At First light' was a collective effort of all of us, it was intended as our first track/set the mood of the album song with a big build up to a fast verse then a break down mid section to get some heads banging!"

"With it being the title track of the album also the lyrical content is about the road ahead/where we think we are as a band which is captured in our album artwork!"

The album art (as seen above) was created by Arceye drummer Craig Mackay, "The idea behind the name/artwork is that the wolf climbing the mountain is always hungrier than the wolf on top. We feel we have gone through a rebirth as a band and this album is all about the climb to get us on to the next run of the ladder."

'At First Light' was released 7th August via Hostile Media and gained the band mass attention from the media. Hailed as "...something special, different and brilliant..." and, "the start of something very big!" by Metal Rules.

Thrash, death and a hint of prog; Arceye have pulled out all the stops delivering a record that is not only extreme but melodic, interesting and very accessible. Kerrang Magazine said, "Arceye play fresh thrash on their own terms", while Metal Hammer added, "The entire band seem to be firing on all cylinders!!!"

Watch 'Brother Disarmed' the first Arceye music video from 'At First Light'. https://www.youtube.com/watch?v=Fm4iMAxaMkQ

www.arceye.uk.com
www.facebook.com/arceye

[tisková zpráva]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama