Hledáme nové redaktory

30. března 2014 v 21:51 | MF |  Blog News
Tohle je už pomalu takový evergreen a mě to moc nebaví sepisovat, tudíž to vezmeme stručně - jednoduše řečeno, rádi bychom do redakce přijali nějaké nové redaktory.

Požadavky nejsou vůbec složité - prostě byste měli být fandové hudby (ani netrváme na čistě rock/metalovém vymezení, i když samozřejmě aspoň částečně byste tohle nejspíš poslouchat měli), psaný projev by měl být čitelný a v ideálním případě ještě pohodová komunikace.

Stydět se rozhodně nemusíte. Jsme jenom obyčejní hudební fanoušci, kteří rádi píšou o muzice, určitě nejsme nějací profesionální kritici nebo samozvaní velcí literáti, takže nic podobného samozřejmě nečekáme ani od vás. Jak píšeme, to se můžete podívat všude okolo, takže +/- podobná úroveň bude úplně v pohodě.

Docela by se nám hodil někdo, kdo poslouchá death metal/grind, nějaký heavy metalista a případně někdo s bydlištěm na Ostravsku (ne nutně zároveň!), ale ani jedno z toho není to podmínka. Obecně je nám jedno, kde bydlíte, jaký subžánr je váš nejoblíbenější, kolik vám je let, jaké máte pohlaví, kolik máte prstů na nohou atd., přednější je ten psaný projev.

Pokud byste to chtěli zkusit, dejte nám vědět na email redakce@sicmaggot.cz (v případě, že byste s tímhle měli problém, lze psát i na náhradní otis666@seznam.cz) nebo třeba do zpráv na Facebooku, to je úplně jedno, a domluvíme se na dalších podrobnostech.

Budeme se těšit na vaše emaily a na případnou spolupráci!

P.S.: Pokud byste vy osobně zájem neměli, ale znáte někoho, kdo by jej mít mohl, budeme vděční, když mu tuhle výzvu nějakým způsobem předáte! Díky!

P.P.S.: Výzva samozřejmě platí i v případě, že na ni narazíte až zpětně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama