Duck Explosion - rozhovor

3. března 2014 v 21:44 | MF / Prdovous |  Rozhovory
Francouzská rocková kapela se zajímavým jménem Duck Explosion vydala v loňském roce své první EP s taktéž zajímavým názvem - "Zebra Pilot". Díky tomu by nemělo být překvapení, že explodující kachničky a zebra pilotující letadlo byly jedněmi z témat, o nichž jsme se bavili. Odpovědi poskytl kytarista Wil Castle...

01. Zdravíme do Francie! Pojďme ihned začít s otázkou - tahle nebude příliš originální, ale jak byste představili svou kapelu někomu, kdo o vás nikdy dříve neslyšel? Řekněme, že někdo takový čte tento rozhovor… jak byste jej přesvědčili, že zrovna Duck Explosion je ta kapela, kterou by měl poslouchat?

Díky tobě a díky za skvělou recenzi! Vážně se nám líbí! Moje jméno je Wil a jsem spoluzakladatel kapely a hraju na kytaru. Duck Explosion jsem stvořil já a můj kamarád a spolubydlící Jey Bridge. Vedla nás společná vášeň: ROCK!! Pro jednoho sedmdesátkový rock, pro druhého alternativní rock. Stvořili jsme chemii, která skupině položila základy. Poté se k nám přidal Charly Poppins, zpěvák s heavy metalovými vlivy, který songy poznamenal svým chraplavým a energickým hlasem. Později nás doplnili Saraswati Inthesky na base, což je aranžér a skladatel harmonickým tónů, a konečně bubeník Luca, který se rychle naučil třískat do rytmu Duck Explosion.

Proč poslouchat Duck Explosion? Opravdu těžká otázka, ale s pěti členy s pěti různými vlivy jsou Duck Explosion kombinací těchto vlivů, řekl bych, že každý ten vliv můžete slyšet v každé písničce.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama