Die Apokalyptischen Reiter informují o novince

30. března 2014 v 19:11 | MF |  Music News
Blázniví Němci Die Apokalyptischen Reiter již v loňském roce slibovali, že letos vydají nové dvojalbum, pro nějž hledali inspiraci hned v několika koutech světa. Novinka se bude jmenovat "Tief.Tiefer", přičemž první část dvojalba samozřejmě ponese název "Tief" a druhá "Tiefer". Počin vyjde 30. května pod značkou Nuclear Blast.

Přebal "Tief.Tiefer" vyrobil frontman Daniel "Fuchs" Täumel, přičemž se jedná už o druhé album Die Apokalyptischen Reiter, kde se o tuto úlohu postaral - tím prvním bylo "Riders on the Storm" z roku 2006. Vpravo se nachází obal, jenž se bude nacházet u limitovaných edicí. Kromě toho mají "Tief" i "Tiefer" ještě obě vlastní přebal - společně je najdete na tomto obrázku.

"Tief" i "Tiefer" budou k dostání samostatně jako jewelcase CD. Kromě toho budou k dispozici samozřejmě i společně jako 2CD digibook s knihou (limitace pouze na první press) a pak ještě o malinko exkluzivnější verze, kde se opět nachází 2CD digibook s knihou a ještě artwork alba (ten z odkazu) na velkém plátně.

Celková hrací doba "Tief.Tiefer" bude přesahovat 75 minut. Počin bude navazovat na desku "Moral & Wahnsinn" z února 2011.

Tracklist "Tief.Tiefer":
I. Tief
01. Freiheit, Gleichheit, Brüderlichkeit
02. Wir
03. Wo es dich gibt
04. Was bleibt bin ich
05. Ein leichtes Mädchen
06. Ein Vöglein
07. Es wird Nacht
08. Die Wahrheit
09. 2 Teufel
10. Die Welt ist tief
11. So fern

II. Tiefer
01. Die Zeit
02. Der Weg
03. Friede sei mit dir
04. Flieg, mein Herz
05. Das Paradies
06. Die Leidenschaft
07. Auf die Liebe
08. Der Wahnsinn
09. Terra Nola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama