Nové album Bauda, René Rutten producentem

26. února 2014 v 18:43 | MF |  Music News
Bauda aktuálně pracují na novém materiálu, třetím albu kapely a následníkovi "Euphoria... of men, flesh and The Great Escape".

Bauda se snaží jít zase o krok dál a s radostí můžou oznámit, že René Rutten, respektovaný kytarista, skladatel a zakládající člen nizozemské skupiny The Gathering, se postará o produkci desky.

Proces začne v únoru, kdy bude Rene pracovat společně s Bauda přímo v Chile na hudebních detailech a technických aspektech. Nahrávání začne v březnu v "Estudio Tierra" pod dozorem Reného. Proces mixování proběhne u Ruttena v Nizozemsku.

-----

Nowadays, Bauda it's working on new material, the third album of the band, successor of "Euphoria... of men, flesh and The Great Escape".

In this way Bauda is looking to go one step beyond, and they are very proud to announce that René Rutten, respected guitarist, composer and founder member of the Dutch band The Gathering, will be in charge of the album production.

The process shall begin in February, the date on which Rene will be in Chile to work along Bauda, defining musical details and technical aspects. The recording will start in March at "Estudio Tierra" with previous direction of René. The mixing process will be made at The Netherlands by Rutten.

[tisková zpráva kapely]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama