Pretty Maids informují o svém novém počinu

28. ledna 2014 v 16:34 | MF |  Music News
Dánští veteráni Pretty Maids sice vydali svou poslední desku "Motherland" v březnu loňského roku, ale už v prosinci ohlásili, že začínají natáčet další album s názvem "Louder Than Ever". Jak se ovšem nakonec ukázalo, nejedná se o čistokrevný dlouhohrající počin...

"Louder Than Ever" je totiž zčásti tvořeno novými skladbami, které jsou celkem čtyři (v tracklistu níže na pozicích 1, 4, 9 a 12), zčásti pak nově nahranými songy, jež původně vyšly na starších albech Pretty Maids z let 1995-2006. Součástí kompletu je rovněž DVD s archivními záběry z 80. let, rozhovory a dalšími bonusy.

"Louder Than Ever" vyjde 21. března v Evropě a 25. března v Severní Americe. Obal se nachází vpravo, seznam písniček níže.

Proč se Pretty Maids pustili do počinu jako "Louder Than Ever", to vysvětluje vokalista Ronnie Atkins: "Měli jsme dva hlavní důvody udělat takovéhle album. Zaprvé, chtěli jsme, aby věci zůstaly v pohybu tím, že vydáme 'mezičlánek' před další 'opravdovou' studiovou deskou. Potom jsme byli zvědaví, jak budou starší písně znít se současnou sestavou kapely a v rukou našeho současného producenta Jacoba Hansena. Původní nápad byl udělat mix nově nahraných a zremixovaných skladeb, coverů a nových songů, ale nakonec jsme to trochu seřízli do téhle podoby. Záměrně jsme se rozhodli nepřetáčet materiál z 80. a začátku 90. let, protože je svým způsobem 'posvátný' pro nás i pro našeho fanoušky."

Tracklist "Louder Than Ever":
01. Deranged
02. Playing God
03. Psycho Time Bomb Planet Earth
04. My Soul to Take
05. He Who Never Lived
06. Virtual Brutality
07. Tortured Spirit
08. With These Eyes
09. Nuclear Boomerang
10. Snakes in Eden
11. Wake Up to the Real World
12. A Heart Without a Home
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama