Mötley Crüe ohlašují poslední turné

30. ledna 2014 v 15:56 | MF |  Music News
Zámořská glam metalová legenda Mötley Crüe oficiálně oznámila to, o čem se už nějakou dobu spekulovalo - poslední turné a po jeho konci definitivní ukončení činnosti kapely. O tom, že to členové Mötley Crüe myslí vážně a nehodlají pouze ohlásit takzvaně poslední koncertní šňůru pro zvýšení návštěvnosti, svědčí i to, že 28. ledna před zraky novinářů přímo na tiskové konferenci, kde skupina svůj plánovaný konec zveřejnila, podepsali dohodu o zastavení koncertování, která vejde v platnost s koncem roku 2015.

Zmiňované poslední turné s originálním názvem The Final Tour započne 2. července v americkém Michiganu a kapele na něm bude dělat společnost další legenda - shock rocker Alice Cooper. Severoamerická část šňůry bude trvat až do 21. listopadu, kdy skončí v kanadském Vancouveru, a poté se Mötley Crüe vydají i do zbytku světa.

Mötley Crüe na scéně fungují od začátku 80. let a za svou kariéru vydali celkem devět dlouhohrajících alb a obrovské množství dalších neřadových počinů. Celkově prodali více jako 80 miliónů desek. Poslední velkou studiovou nahrávkou nejspíš zůstane album s názvem "Saints of Los Angeles" z roku 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama