Johnny Deathshadow - Blood & Bones

5. ledna 2014 v 21:59 | nK_! |  Recenze
O německou kapelku Johnny Deathshadow pravděpodobně nikdo z našich čtenářů nikdy ani šosem nezavadil, takže si dám tu práci a v prvním odstavci se ujmu té cti a pokusím se tyhle pomalované chlapíky trochu představit. Tihle pánové podobní smrťákům pocházejí z Hamburgu a hrají tzv. deathrock. Dejte dohromady Wednesdaye 13 s Alice Cooperem, jemně opepřete třeba za pomoci Misfits, uberte trochu na hororové avantgardě, přidejte o málo více melodiky a jste doma.

Popravdě, Johnny Deathshadow vypadají dobře, vyjadřují se dobře, proma dodávají v dobré kvalitě a i jejich hudba zní dobře. Jenže v čem je háček? Ještě ze školních škamen si pamatuji, že dobře znamenalo za tři a nejinak je tomu i u těchto rádoby-styl-osvěžujících panáčků, kteří sice vše odvádějí řemeslně úchvatně, ale pořád tak nějak na průměrné úrovni. Technicky je vše v naprostém pořádku, zde není krom časem se dostavujícímu pocitu hráčské repetitivnosti co vytýkat.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


[K recenzi poskytl: Platinum PR]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanny Hanny | E-mail | 24. května 2014 v 15:02

Johnny Deathshadows hraji 28.5.2014 v Rock clubu Prdel v Beroune spolu s  vynikanici berounskou hardrockovou bandou UHR.Uz se tesim.Hanny

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama