At the Gates vydají po devatenácti letech album

30. ledna 2014 v 18:39 | Kaňour |  Music News
Jedno z nejvýznamnějších uskupení švédského melodického death metalu, At the Gates, ohlásilo studiový návrat. Švédové, kteří po obnově činnosti již několik let opět koncertovali, nyní přicházejí s novým albem "At War with Reality", které vyjde pod labelem Century Media Records ke konci letošního roku. Novinka by měla být nahrána v sestavě jako "Slaughter of the Soul", poslední album kapely z roku 1995.

Kapela k novince přidala vyjádření: "Tak, je to téměř 24 let od zrodu At the Gates a více než 18 let od našeho posledního alba 'Slaughter of the Soul'. Mnoho let uběhlo a vydali jsme se na na několik život-měnících reunionových turné a show v posledních pár letech. Takže proč vytvářet nové album právě teď, můžete si říkat. No, zjistili jsme během posledních pár letech koncertování, že si to, co děláme, užíváme v plném rozsahu. Milujeme, když spolu hrajeme, když trávímee čas jako přátelé. Ale jako hudebníci neustále píšeme novou hudbu. To je obrovská část naší identity. (...) Když nám Anders [Björler, kytarista - pozn. redakce] loni v létě poslal první píseň, měli jsme nulové očekávání vydání. Věděli jsme jedinou věc - znělo to úžasně! Byli jsme době, kdy jsme si ani nebyli jistý albem, ale věci se daly do pohybu, zrodilo se více písní a my jsme věděli, že se stane něco skvělého.

Víme, že jste na nový materiál všichni zvědaví. Takže abychom jednoduše vysvětlili, kde jsme hudeně, popsali bychom nové album jako perfektní mix mezi starými At the Gates a 'Slaughter of the Soul', snažíce zachovat dědictví a historii. Vybrali jsme si Century Media jako našeho celosvětového partnera pro následující album. Jsme za ty roky s lidmi v labelu přátelé. (..) Takže doufáme, že vás budeme pravidelně informovat o vývoji nového alba. Budeme se snažit desku nahrát během června a července s předběžným datem vydání v říjnu či listopadu 2014 u Century Media Records."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama