Veškeré informace o novince Alcest

10. listopadu 2013 v 20:51 | Kaňour |  Music News
Ačkoli tu již před delší dobou proběhlo několik řádků o novince francouzských Alcest, až nyní kapela vyrukovala s přesnějšími informacemi. Teď tedy to nejzásadnější: nové album se bude jmenovat "Shelter" a vyjde 17. ledna (21. ledna v Severní Americe) příštího roku prostřednictvím Prophecy Productions. Na albu se ukáže několik hostů, například Neil Halstead, lídr shoegazové kapely Slowdive, či Billie Lindahl z Promise and the Monster. Deska byla nahrávána na Islandu ve studiu Sundlaugin Studio s vrchním producentem tamějších Sigur Rós, Birgir Jón Birgissonem.

Nahrávka je "o koncepci přístřeší, bezpečném místě, které všem umožňuje uniknout na okamžik z reality, smířit se s tím, co skutečně jsme tam hluboko dole. Ukázalo se, že Neigovo [hlavní postava kapely - pozn. redakce] přístřeší je moře, stejně tak jako skladby na albu, které jsou tomu věnované a jsou tím inspirovány."
Francouzi také vydají na 7" vinylu ochutnávku, singl "Opale". K dispozici bude černá a bílá verze, kdy každá z nich bude limitována na 500 kusů. Singl by měl být k dispozici 13. prosince 2013.

"Shelter" se stane nástupcem desky "Les voyages de l'âme", která vyšla 6. ledna loňského roku rovněž u Prophecy Records.

Tracklist "Shelter":
01. Wings
02. Opale
03. La nuit marche avec moi
04. Voix sereines
05. L'eveil des muses
06. Shelter
07. Away
08. Délivrance
Bonus CD/ Bonus 7" u deluxe verzí:
01. Into the Waves
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama