Svarttjern odhalili podobu své třetí desky

30. listopadu 2013 v 11:09 | Monsterfuck |  Music News
Norští pekelníci Svarttjern zveřejnili veškeré detaily o své třetí velké nahrávce. Ta se bude jmenovat "Ultimatum Necrophilia", a přestože bylo původně její vydání hlášeno už na první polovinu letošního roku, nakonec se na trhu objeví 7. února 2014 pod hlavičkou NoiseArt Records jako jewelcase CD. Vpravo najdete její obal, níže také seznam písniček a na samotném konci článku ještě krátký trailer. Jen dodejme, že autorkou obálky je Linda K Røed, jež v minulosti vytvořila artworky pro Darkthrone nebo Glittertind.

Samotní Svarttjern svou novinku popisují následovně: "'Ultimatum Necrophilia' obsahuje jedenáct čistých black metalových songů. Textově je 'Ultimatum Necrophilia' pokračováním předchozích alb 'Misanthropic Path of Madness' [2009] a 'Towards the Ultimate' [2011]. Vždycky jsme si mysleli, že k hudbě Svarttjern nejlépe pasuje moderní, ale stále brutální a surový sound, který právě 'Ultimatum Necrophilia' prezentuje. Na 'Ultimatum Necrophilia' jsme vydali temnějším a psychedeličtějším směrem, přidali víc rušivých riffů, kombinovaných se skvělým a zemí-třesoucím vokálem HansFyrsteho."

Přesně v den, kdy deska vyjde, se Svarttjern hned vydají na evropské turné na její podporu po boku Behemoth, Cradle of Filth, In Solitude a Inquisition. Českou republiku však tato šňůra mine.

Minulé album "Towards the Ultimate" vyšlo v září 2011 pod značkou polských Agonia Records jako jewelcase CD, černé LP (400 kusů) a červené LP (100 kusů).

Tracklist "Ultimatum Necrophilia":
01. Shallow Preacher
02. Aged Burden Fades
03. From Caves to Dust
04. Ultimatum, Necrophilia
05. Fierce Fires
06. Hymns for the Molested
07. Where There Is Lust
08. Flourish to Succumb
09. For Those in Doubt
10. Philosophers, Adore Me Now
11. Aroused Self-Extinction Pt. II

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 30. listopadu 2013 v 11:34 | Reagovat

Snad udrží nastavenou laťku, obě předchozí fošny jsou hodně dobrý... i když s odstupem si radši pustím Misanthropic Path of Madness...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama