Panychida informuje o nové desce

29. listopadu 2013 v 20:30 | Ježura |  Music News
Plzeňští pagan metalisté Panychida mají před vydáním své třetí řadové desky. Na stránkách kapely se objevilo toto prohlášení: "Nové album, které dostalo název 'Grief for an Idol' je dokončeno! Níže naleznete kompletní tracklist. Momentálně řešíme detaily s vydavateli a vypadá to, že album se dostane ven ve formátu CD ještě před zimním slunovratem (malá oslava vydání alba je naplánována na 27.12. 2013 v plzeňském klubu Parlament - budeme informovat). Na vydání se společnými silami budou podílet Paragon Records z USA, Cursed Records z Rakouska a čeští Werewolf Productions. Brzy prozradíme další detaily, včetně kompletního obsazení (na albu se objeví hned několik zajímavých hostů) a obalu. Obal je již hotov a taktéž se dolaďují poslední úpravy."

Digitální předobjednávky "Grief for an Idol" budou brzy spuštěny na stránkách panychida.bandcamp.com, kde bude album dostupné za cenu 80 Kč v neztrátových formátech i mp3. Představu, jak může nové album znít, si lze udělat z první zveřejněné skladby. Tou se stala "Krasatina (Grief for the Idol)", kterou si můžete poslechnout na konci článku v YouTube videu. Artwork alba, který je k vidění vpravo, je dílem domácího studia Moonroot art.

Zatím poslední, v pořadí druhé album Panychidy, "Měsíc, les, bílý sníh ~ Moon, Forest, Blinding Snow", vyšlo v říjnu 2010 ve formátu slipcase CD. Jde o první album kapely, kde se představil nový zpěvák Vlčák, který nahradil původního pěvce GHM. Naposledy se Panychida připomněli v prosince 2011, kdy vydali EP "Woodland Journey", na němž se objevily tři nové skladby, několik předělávek starších písniček a také dvě cover verze a dva živé záznamy.

Tracklist "Grief for an Idol":
01. Dance of the Fiery Stars
02. Two Untouched Moments
03. Krasatina (Grief for the Idol)
04. Wayfarer's Awakening
05. Don't Tell Lies to Children
06. Doomsayer
07. O veliji Vezě
08. The Great Dance of Dionysus
09. Love Bombing
10. Minnestund
11. Perchta

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama