Novinka Ekove Efrits v půlce prosince

29. listopadu 2013 v 17:29 | Monsterfuck |  Music News
Íránský jednočlenný black metalový projekt Ekove Efrits zanedlouho vydá svou čtvrtou velkou desku. Ta se bude jmenovat "Nowhere" a pod křídly kanadských Hypnotic Dirge Records vyjde 15. prosince. Na Bandcamp profilu firmy si už můžete poslechnout dvě ukázky - "Public Theatre" a "Sword and Wound".

Stejně jako v případě předchozích počinů, i "Nowhere" si jediný člen Saman Nu nahrál sám. Kromě něj se na novince objeví pouze jedna hostující vokalistka, kterou je Megan Tassaker z australské gothic/doom metalové kapely Lycanthia.

Vydavatel o novince prohlašuje: "S 'Nowhere', čtvrtým albem od Ekove Efrits, Saman ukazuje ustavičnou evoluci ve schopnostech svého skládání a nahrávání, aniž by se přespříliš odchyloval od zvuk a identity předchozích desek Ekove Efrits. Nabízí 51 minut zvrácené, temné, pochmurné a atmosférické hudby propletené s nelítostnou black metalovou stylistikou, ženskými vokály a electro/trip-hopovými elementy společně s jakoby kinematografickou a soundtrackovou kvalitou, jaká do této míry nebyla přítomna na žádném předchozím album Ekove Efrits. Zcela jistě je to husarský kousek pro tento unikátní projekt, 'Nowhere' nabídne totální trip pro mysl a se svými filmovými vlastnostmi dává naději, že vyjma toho zvukového bude i vizuálním zážitkem!"

Předchozí nahrávka Ekove Efrits, "Conceptual Horizon", vyšla v roce 2011 také u Hypnotic Dirge jako jewelcase CD v limitaci 500 kusů.

Tracklist "Nowhere":
01. Intro
02. Public Theatre
03. Parallel Presence
04. Blessed by Nature
05. One Truth, One Confession
06. Infinitesimal
07. Metamorphosis
08. Sword and Wound
09. At the Gates of Oblivion
10. Belong to Nowhere
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama