Heidevolk představují nového zpěváka

29. listopadu 2013 v 13:35 | Ježura |  Music News
Nizozemští folkaři Heidevolk si našli nového zpěváka. Ten se jmenuje Lars, říká si Bláhrafn a nastupuje na místo Jorise Boghtdrinckera, který se s kapelou po více než deseti letech spolupráce rozešel letos v květnu. Skupina na adresu akvizice nového člena pověděla toto: "Myslíme si, že je Lars pro zvuk Heidevolk doplňujícím i rozšiřujícím faktorem, protože zvládá jak vysoké, tak nízké polohy zpěvu.

Už jsme s Larsem ve zkušebních jeskyních Heidevolk zkoušeli, můžeme bezpečně říci, že vokální kombinace Marka [Splintervuyscht, druhý zpěvák - pozn. redakce] a Larse vás odpálí!

Náše sestava je nyní po šesti měsících znovu kompletní a cítíme se nabití energií a připravení na naši další výzvu: nové album, které je předběžně naplánováno na polovinu roku 2014. Spolu s tím čekejte, že se vydáme objevovat a dobývat známá i nová území a kluby pro živý útok Heidevolk!"

Nováček Lars dodává: "Jsem šťasný a poctěný, že jsem stanul v řadách Heidevolk. Jelikož jsem fanoušek i obdivovatel jejich muziky, byl jsem nadšený, když jsem zjistil, že si vybrali mě. Nemohu se dočkat, až s kapelou vyrazím na pódium a do studia. Krom toho: nepovažuji se za náhradu za Jorise, ale doufám, že budu jako zpěvák Heidevolk jeho důstojným nástupcem."

Poslední, v pořadí čtvrté řadové album Heidevolk se jmenuje "Batavi" a vyšlo v březnu 2012 u labelu Napalm Records.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama