HAND GRENADE, ŽRALOK VE ZDI, MAENIA - Club Nautilus, Hodonín (15. listopadu 2013)

11. listopadu 2013 v 13:46 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
HAND GRENADE, ŽRALOK VE ZDI, MAENIA - Club Nautilus, Hodonín (15. listopadu 2013)

Ačkoliv je jim sotva přes dvacet let, o své hudební poloze mají jasno. Kluci z mirovických HAND GRENADE hrnou moderní rock/metal, přičemž důraz je kladen na české texty. Není náhodou, že jsou HAND GRENADE stále častěji vidět na akcích v celé republice, a to i na prestižních festivalech. Jejich muzice nechybí energie, melodie či silné refrény. Zkrátka to, co by měl správný rockový koncert mít. Vy se o potenciálu kapely můžete přesvědčit 15. listopadu v hodonínském Clubu Nautilus!!!

Momentálně HAND GRENADE prezentují nový singl Nejsi anděl, ke kterému vznikl i povedený klip. "Jeho tvorba nás stála spoustu sil, energie, nervů a první den i část zdraví," zmiňují HAND GRENADE s úsměvem. Jak se povedl, se můžete přesvědčit na Youtube či Bandzone profilu kapely.

Pod názvem ŽRALOK VE ZDI se skrývá rocková smečka ze Světlé nad Sázavou, která funguje už takřka 20 let. Repertoár kapely je postavený na vlastních skladbách, které jsou ve znamení dvou kytar, kláves a zpěvu v rodné řeči.

Třetí kapelou, která se v Clubu Nautilus představí, je slovenská parta MAENIA. Těšit se můžete na alternativní rock, který v sobě mísí prvky grunge, punku či stoneru. Na www.bandzone.cz/maenia kapela zveřejnila svoji aktuální nahrávku ´single.

Akce vypukne ve 20.30. Vstupné je pouhých 80 korun!!!

ODKAZY:


[tisková zpráva]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama