Blake Judd o svém zatčení, drogách a budoucnosti Nachtmystium

9. listopadu 2013 v 19:39 | Ježura / Monsterfuck |  Music News
Blake Judd, lídr zámořských kapel Nachtmystium a Hate Meditation, byl nedávno zatčen za krádež majetku v hodnotě nepřesahující 500 dolarů. Nyní na svém Facebookovém profilu zveřejnil obsáhlé prohlášení, které se týká nejen zmiňovaného zatčení, ale také budoucnosti Nachtmystium a jeho drogové závislosti.

Podle prohlášení je Blake doma, živý a zdravý a z onoho zatčení zřejmě nevyplynou žádné zásadní následky. Dále otevřeně hovoří o své drogové závislosti, se kterou se poslední čtyři roky potýkal. Dle svých slov je teď ale čistý a rád, že to tak dopadlo. Nyní se hodlá vrátit k rodině a podstoupit další léčbu, a dokud se závislosti zcela nezbaví, nebude se hudbou vůbec zabývat. Co se budoucnosti Nachtmystium týče, nyní má nahranou další desku, která by měla vyjít z kraje příštího roku. Ponese název "The World We Left Behind" a ukázku v podobě skladby "Voyager" si můžete pustit na tomto odkaze. Podle Blakea je však dost pravděpodobné, že půjde o poslední album Nachtmystium, protože se chce do budoucna vyvarovat stavů, ze kterých nahrávky Nachtmystium čerpaly. Nepopírá ale, že to ještě může dopadnou jinak.

Rovněž se omlouvá všem, od kterých vyinkasoval peníze za merchandise, aniž by ho dotyčným zaslal, a slibuje, že začne tyto dluhy napravovat, jak jen mu to finanční situace dovolí. Těm, kteří ho doposud podporovali a stáli za ním přes všechny okolnosti, děkuje. V závěru prohlášení slibuje, že se v ne až tak vzdálené budoucnosti vrátí k tvorbě hudby.

Poslední deska Nachtmystium se jmenuje "Silencing Machine" a vyšla v létě 2012 a to ve standardní a limitované edici, na které se objevila nově nahraná skladba "Ashes to Ashes" z desky "Demise". Dále pak album vyšlo i na LP v černé, černobílé a zelené barvě.

Kromě "The World We Lef Behind" je aktuálně v plánu ještě jeden počin, na němž se Blake Judd podílel. Jedná se o nahrávku "Beneath the Trident's Tomb" od black metalového superprojektu Twilight. Album by se mělo objevit v březnu 2014 u Century Media.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama