Zemřela baskytaristka Hell Militia

28. října 2013 v 21:08 | Monsterfuck |  Music News
Francouzská baskytaristka Marianne Séjourné, na metalové scéně známá spíše pod uměleckými jmény LSK nebo Hellsukkubus, zemřela 23. října ve věku 36 let. Příčinou její smrti byla sebevražda oběšením.

LSK se za svou hudební kariéru podílela na činnosti mnoha black metalových skupin. Jejími asi nejznámějšími působišti byli Hell Militia, s nimiž nahrála všechny tři dosavadní dlouhohrající desky včetně poslední "Jacob's Ladder" z loňského roku, němečtí Secrets of the Moon, v jejichž řadách působila tři roky a natočila s nimi album "Privilegvm" (2009) a jako host přispěla i na "Seven Bells" (2012), a black/death metaloví Vorkreist, kde hrála od založení kapely v roce 1999 a podílela se na všech zatím vydaných počinech.

Mezi další skupiny, s nimiž měla LSK co do činění, patří například black metaloví Antaeus, dnes již nefungující Love Lies Bleeding, industrial black metaloví Neo Inferno 262, krátce se také mihla v živých sestavách Corpus Christii nebo Merrimack a jako host se podílela i na desce "Consolamentum" od Ascension.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama