Výměna zpěvaček u Xandria

30. října 2013 v 18:58 | Ježura |  Music News
Němečtí symfonici Xandria se rozešli se zpěvačkou Manuelou Kraller, která v kapele fungovala poslední tři roky a nazpívala desku "Neverworld's End". Její místo zaujme 28letá holanďanka Dianne van Giersbergen, která je rovněž hlasem progresivní symphonic gothic metalové kapely Ex Libris. Manuela Kraller se naposled představila publiku v neděli 20. října na festivalu Masters of Symphonic Metal ve švýcarském Prattelnu.

Manuela ve svém krátkém prohlášení praví: "Po třech letech s kluky v Xandria jsem se rozhodla vydat se jinam a jít svou vlastní hudební cestou." Odchází s lítostí a děkuje kapele a fanouškům za společně strávený čas, jsouc si vědoma "úžasných momentů na společných turné a koncertech". Zaroveň přeje "Dianne a kapele do budoucna jen to nejlepší".

Dianne van Giersbergen si svou premiéru s kapelou odbude na konci listopadu během španělského turné. V jejím prohlášení stojí toto: "Když myslím na všechny ty krásné věci, které udělám, lidi, které potkám, a vzpomínky, které si vytvořím, nutí mě to k úsměvu! Těším se na tohle dobrodružství a chtěla bych vás všechny vzít s sebou."

Nedávno jsme informovali o tom, že Xandria začali nahrávat své šesté studiové album. Zatím nepojmenovaná novinka bude podle kapely "pokračovat v hudební výpravě a směřování" svého předchůdce, ale "přinese ještě víc všeho, co se lidem líbilo" na "Neverworld's End".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama