Triptykon: první informace o druhé desce

29. října 2013 v 20:44 | Monsterfuck |  Music News
Švýcarští Triptykon, v jejichž čele nestojí nikdo jiný než sám Thomas Gabriel Fischer z kultovních kapel Celtic Frost a Hellhammer, vypustili první informace o očekávaném druhém dlouhohrajícím opusu, který naváže na vysoce ceněný debut "Eparistera Daimones" z roku 2010. Novinka se bude jmenovat "Melana Chasmata" a vyjít by měla 14. dubna opět pod značkou Prowling Death Records, což je vlastní label kapely. O distribuci se pak opětovně postarají Century Media Records.

Stejně jako v případě "Eparistera Daimones" byla i "Melana Chasmata" nahrána zčásti v bavorském Woodshed Studio, jehož vlastníkem je kytarista V. Santura, a v Curychu ve Švýcarsku. Produkci mají taktéž na starosti zase V. Santura a Thomas Gabriel Fischer.

Na "Melana Chasmata" by se měly objevit skladby jako "Boleskine House", "Stasis", "Gate to My Own Death", "Demon Pact", "Gehinnam", "Tree of Suffocated Souls" nebo "Unchristian Anthem".

Triptykon vznikli jako nový projekt Thomase Gabriela Fischera po ukončení činnosti Celtic Frost v roce 2008. První deska "Eparistera Daimones" vyšla v březnu 2010 jako CD, digibook CD a 2LP. Jako obal nahrávky byl použit obraz "Vlad Tepes" z roku 1978, jehož autorem je legendární surrealistický malíř a sochař Hans Rudolf Giger. Jeho jiné dílo - "Satan I" z roku 1977 - se také svého času objevilo jako obálka velkého debutu Celtic Frost, "To Mega Therion" (1985).

Po "Eparistera Daimones" vydali Triptykon ve stejném roce ještě EP "Shatter", na němž se objevily dvě dříve neslyšené písně, které vznikly při nahrávání dlouhohrající desky, jedna již dříve zveřejněná instrumentálka v lehce pozměněné podobě a dva živáky starých songů od Celtic Frost, jejichž záznam byl pořízen v dubnu téhož roku v Holandsku na festivalu Roadburn. Jako host se v jedné z těchto písniček objevil Nocturno Culto z Darkthrone.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 29. října 2013 v 21:47 | Reagovat

Kurva jo!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama