Metallica bude hrát na Antarktidě

28. října 2013 v 19:44 | Kaňour |  Music News
Lars Ulrich, bubeník legendární kapely Metallica, již před nedávnem oznámil, že kapela po natočení 3D filmu "Metallica: Through the Never" překoná další hranice. Nyní vyšlo najevo, že si Metallica zahraje na Antarktidě, jediném kontinentu, na kterém ještě skupina nehrála naživo.

Kapela vysvětluje: "Po více než třiceti letech fungování jako jedna skupina jsme byli neuvěřitelně šťastní, že jsme navštívili téměř každé zákoutí Země... až na jedno. To se však brzy změní, protože jsme se rozhodli podniknout cestu na Antarktidu, poslední kontinent, na kterém ještě Metallica nevystoupila až do současnosti! Máme partnerství s Coca-Cola Zero pro jeden z nejunikátnějších a nejspeciálnějších koncertů v naší kariéře, kdy vystoupíme v blízkosti heliportu argentinské základy Carlini na Antarktidě v neděli 8. prosince 2013."
Do soutěže o výhru v podobě plavby na Antarktidu mezi dny 3. - 10. prosince se budou moci přihlásit lainskoameričtí fanoušci z Argentiny, Chile, Kolumbie, Kostariky a Mexika. "Show bude publiku přenášena pomocí sluchátek bez zesilovačů... pro nás skutečná premiéra! Koncert bude také přenášen živě pro naše přátele v Latinské Americe, kteří se nebudou moci zúčastnit přímo na základně, a vše bude také zfilmováno, abychom později mohli koncert sdílet se všemi."
Více se dozvíte na oficiálních stránkách projektu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama