INSPIRIO, F.I.S.T. - České Budějovice, mc Fabrika (1. listopadu 2013)

31. října 2013 v 11:54 | Monsterfuck |  Koncerty & Akce
INSPIRIO, F.I.S.T. - České Budějovice, mc Fabrika (1. listopadu 2013)

Po půlroční pauze se na koncertní pódia vrací českobudějovická metalová skupina INSPIRIO. 1. listopadu zahraje společně s pražskými F.I.S.T. v Music clubu Fabrika v Českých Budějovicích. "Připravili jsme si pro vás novou show, nový song, některé staré věci jsme předělali," lákají fanoušky na svůj koncert INSPIRIO.

Zbystřit by měl hlavně ten, kdo má slabost pro ženský zpěv. Za mikrofonem v INSPIRIO totiž stojí Eva Švecová, která kapele dodává zvláštní nádech. Jak jí to zpívá můžete posoudit v nové skladbě Sídlo, kterou kapela nedávno zveřejnila na svém Bandzone profilu.

Pražští F.I.S.T. hrají alternativnější pojetí hard rocku. "Hluboké impresionistické texty jsou podkresleny silnými kytarovými riffy, bazookoidní basou, osvětovými houslemi a přesnými škopky," píší o sobě na svém Bandzone profilu a dodávají: "Zkrátka a dobře - to nejlepší mezi večerníčkem a nočními nepřístupnými pořady."

F.I.S.T. je na tuzemské hudební scéně poměrně mladé těleso. Vznik se datuje k roku 2009, přičemž letošní rok je něco jako nový začátek. Po personálních rošádách je totiž sestava F.I.S.T. opět stabilní, tudíž muzikantům nic nebrání v tvorbě nových věcí a koncertování.

Vstupné na akci je pouhých 50 korun.

ODKAZY:


[tisková zpráva]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama