Within Temptation změnili label a vydají EP

8. září 2013 v 17:30 | Ježura |  Music News
Nizozemští symfonici Within Temptation vydají 27. září (v Severní Americe 1. října) nové EP "Paradise (What About Us?)". Na tom se krom titulní skladby objeví ještě demoverze tří nových skladeb, konkrétně "Let Us Burn", "Silver Moonlight" a "Dog Days".

Kapela vzkazuje: "Skrze vydání těchto demo skladeb vás chceme pozvat do našeho domácího studia a ukázat vám, jak zachycujeme nápady na skladby v rané fázi tvorby nového alba. Tyhle demoverze jsou daleko od jejich konečného zvuku na albu, ale napoví vám, na čem pracujeme. Bude fascinující slyšet, jak bude znít konečný výsledek, až album vyjde.

Doufáme, že vám tím čekání na album trochu zkrátíme a zpříjemníme. Je to tak vzrušující sdílet s vámi naši muziku na různých úrovních."

Krom toho, že Within Temptation nedávno oznámili přestup k britskéu labelu Dramatico, podepsali rovněž licenci s Nuclear Blast Enterteinment pro distribuci na severoamerické půdě.

"Dnes existuje jen pár kapel, které dlouhodobě tvoří na tak vysoké a konzistentní úrovni jako Within Temptation," prohlásil prezident Nuclear Blast Entertainment, Monte Conner. "Proto mají po celém světě tak neuvěřitelně loajální fanoušky. Jsem nadšený z toho, že si vybrali Nuclear Blast Entertainment jako svého partnera pro Severní Ameriku. Jejich fanoušci se mají na co těšit!"

Podobné emoce chovají i zpěvačka Sharon den Adel a kytarista Robert Westerholt, kteří komentují takto: "Hledali jsme partnerství s vášnivou společností, které záleží na umělci. Monte Conner, Markus Staiger [majitel labelu - pozn. redakce] a lidé v Nuclear Blast tomuhle profilu přesně odpovídají."

Poslední album Within Temptation se jmenuje "The Unforgiving" a vyšlo 25. března 2011 u Roadrunner Records.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama